Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

o joj joj pol je tu pa zaj... stvar.

pa kaj palamudiš.

Jest sem se velik prevozil na motorjih, ki še lučke za bencin ni mel. Ko je začel cukat sem prestavil pipico ali knof za rezervo. Drugače pa itak najbolj veš po prevoženih kilometrih in povprečni porabi. Meni dosti bolj uporabno kot števec, ki je itak bolj informativne sorte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o joj joj pol je tu pa zaj... stvar.

Da si glih 20km naprej od pumpe u kšnih zahrbtnih krajih in nisi sigurn al bo pumpa u naslednjih 50km morš glih obračat. FAK!!!

Al je na šteucu kšn MODE u katerem piše kolko je še do pumpe????

Zivjo!!

Ja, je dobro gledati na števec, ki ti kaže koliko imaš še približno km do pumpe!! Jaz sem letos že dvakrat ostal brez :headbang:, pa vedno na srečo v bližini pumpe, tako, da sem se še lahko privlekel (sem ga pa moral malce zanihati, pa ponovno vžgati, hitro speljati in potem v leru do pumpe, ni priporočljivo, za porivat pa je fejst težak:worship:)! Nazadnje mi je crknil, ko mi je števec odštel 72 km, prej pa na 61 km, odvisno od vožnje pač!!

Priporočam, da po 40 km, čimprej na pumpo, bolje prej, kot peš kasneje!!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na XT ni števca za gorivo pa si pomagaš s števcem za kilometre. Npr. jaz tankam polno in vem da bo zdržal 200 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navigacija bo rešitev. Lahko pa vprašaš - če koga ob cesti srečaš, jasno...

:devil:

rrrr

Jaz tud kar vprašam, če že pride do takšnih težav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no sej u bistvu res.

Vidš prevožene kilometre in prbl. povprečna pa gas :)

Sam ti kar neki manjka na števcu če si od prej zmjri vajen met gor mjrco benza ;)

JOOOJ EJ sam kupca za mojga Z-ja morm še dobit pol pa še isti dan po KTMčka trance_41_w00t2.gif se že veselim!!!!

Sam kej k mojga težko prodam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se najbolše znajde :kva2:

p8101095.jpg

Ker nor teren... Kaj je to pri nas slikano? Me čiiiiist spominja na nekej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se najbolše znajde :kva2:

Daj še kako sliko da vidimo še si prišel ven iz tega ;)

Po mojoe ti je mogla spet domina-torka moped vun zapelat iz dreka :naughty:

Drugače pa bo zgleda treba še zadnjo karoo zmontirat, ker vidim da sta vaju baska čisto zmejšala :kva2:

LC8 pije olje samo pravim dedom, ko ne šparajo z gasom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

cca 2dcl na 1000km

Pri novih jaz nisem opažal neke porabe! Skoraj brez dolivanja. Moja 950-ka požre ca 1 dcl nisem pa nikol do konca na gasu.

LP

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj še kako sliko da vidimo še si prišel ven iz tega ;)

Po mojoe ti je mogla spet domina-torka moped vun zapelat iz dreka :naughty:

Drugače pa bo zgleda treba še zadnjo karoo zmontirat, ker vidim da sta vaju baska čisto zmejšala :kva2:

LC8 pije olje samo pravim dedom, ko ne šparajo z gasom :OK:

Vsi vune iz blata :)

post-6785-125312130997_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zaj ni blo problemov, je pa blatnik na 990 malo širši ni pa višji, problem bi bil pri kakih MX gumah tiste majo višji in bolj agresivn profil pa bi se kaka ilovca znala zabasat , Karoo, Karoo T,TKC, Desert pa ni problema.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zaj ni blo problemov, je pa blatnik na 990 malo širši ni pa višji, problem bi bil pri kakih MX gumah tiste majo višji in bolj agresivn profil pa bi se kaka ilovca znala zabasat , Karoo, Karoo T,TKC, Desert pa ni problema.

LP

Danes ugotovil da bo treba prit po karu gumo za vsaj spredaj, bi skoraj bilo pa najbolje kr obe, ker danes po cesti z rogle mi je uspelo zbrusit še preostale ježeve bodice na gumi spredaj in zadaj. Zgleda bo najbolje da ostanem na terenu, kot "planičar" :whistle:

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tkole... zapel sem sicer za smt pa me zanima... hipotetično; če znam sam pošraufat futuro... ali bi lahko imel kakšne 'elektronske' težave with ktm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj maš uradne serviserje ala jamnik v škofljici, frančeski v izoli, če si pa iz okolice gorice maš leona na ajševci.

ma jest sm butl k sam sebe zastop....

še enkrat: znam brat in uporabljat internet. nisem vprašal kdo so uradni zastopniki ampak kam vozte in kako ste zadovoljni? (drgač vprašat pa ne znam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!