Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

joj ej ta katalog pa bi mi bil ful všeč če bi bil u angleščini.

A obstaja kej tazga?

lp

prevedi z google translate.

vendar ne celo mapo,ker je prevelika.

označi tekst in ga skopiraj (lahko prevedeš tudi v slovenščino,bo malo smeha)

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Javi se, mene zanima, sem ti poslal mail.

Aja sej res, po premisleku, ko sem si skoraj ubodel Africo Twin, sem sedaj kupil KTM 990 Adventure S v dakar barvni kombinaciji.

Tko da sem sedaj tut js med ta oranžnimi.

Danes sem mel zegen in šel mimgrede mal v Habata pogledat, in ker niso več zastopniki, zaključujejo z KTM programom, tut trgovina je bl prazna, imeli pa so še en ktm kordura komplet jakne in hlače, ki zgleda svetovno in mi paše kt ulit. Ker je bil še razprodajni popust kr konkreten, sem se še lepo poceni in stilsko oblekel.

Juhej:yea1:

Tko, da ko bo čas bom vas že vpeljane mačke fehtal za kak odgovor, ko bom rabil.

Verjamem da boste pomagal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javi se, mene zanima, sem ti poslal mail.

Aja sej res, po premisleku, ko sem si skoraj ubodel Africo Twin, sem sedaj kupil KTM 990 Adventure S v dakar barvni kombinaciji.

Tko da sem sedaj tut js med ta oranžnimi.

Danes sem mel zegen in šel mimgrede mal v Habata pogledat, in ker niso več zastopniki, zaključujejo z KTM programom, tut trgovina je bl prazna, imeli pa so še en ktm kordura komplet jakne in hlače, ki zgleda svetovno in mi paše kt ulit. Ker je bil še razprodajni popust kr konkreten, sem se še lepo poceni in stilsko oblekel.

Juhej:yea1:

Tko, da ko bo čas bom vas že vpeljane mačke fehtal za kak odgovor, ko bom rabil.

Verjamem da boste pomagal.

LP

lp

kakšni so prvi vtisi ob testni vožnji?

dobrodošel v "Jaffa"klub,he he

cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javi se, mene zanima, sem ti poslal mail.

Aja sej res, po premisleku, ko sem si skoraj ubodel Africo Twin, sem sedaj kupil KTM 990 Adventure S v dakar barvni kombinaciji.

Tko da sem sedaj tut js med ta oranžnimi.

Danes sem mel zegen in šel mimgrede mal v Habata pogledat, in ker niso več zastopniki, zaključujejo z KTM programom, tut trgovina je bl prazna, imeli pa so še en ktm kordura komplet jakne in hlače, ki zgleda svetovno in mi paše kt ulit. Ker je bil še razprodajni popust kr konkreten, sem se še lepo poceni in stilsko oblekel.

Juhej:yea1:

Tko, da ko bo čas bom vas že vpeljane mačke fehtal za kak odgovor, ko bom rabil.

Verjamem da boste pomagal.

LP

Čestitke za moped!

Praviš da je moder, v dakar kombinaciji, je slučajno iz motohita krško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo, sem menjal za XX-o, pa seveda še malo dodal.

Katere gume kaj prakticirate na svojih ADV, za pretežno enduro vožnjo?

Pa kake so kaj cene gum v enduro klasi?

Ogledujem si model od Continentala TKC 80, sicer bo motor še vedno vožen pretežno po cesti,

vendar ko pridem na teren nočem biti prikrajšan zaradi gum, tako iščem model ki ima dobre cestne lastnosti

in še vedno zelo dobre lastnosti pri enduro vožnji po brezpotjih.

Prva stvar ki jo moram rešiti je kufr, ker razen predalčka na "tanku" nimam drugega.

Kak plastik givi se mi zdi, da ne paše gor in bo preveč okorno videti.

Da bi dal tut top case iz alu? Tank torba, torba za na zadnjo ploščo??

Bočne do spomladi namontiram od Alposa, nosilce bom naredil kar sam, ker oriđi, motech, Touratech... čist pretiravajo s cenami.

Poskušal bom celo pridobiti kak cm, da bo čim bolj ozko vse skupaj s kovčki.

Se pa zadeva pelje, real fun!!! Powerslajdi pa kar sami prosijo.

Vodljivost je res odlična!

Tole bo še zabavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja kombinacija gum je Metzeler Karoo T spredaj in zadaj original Scorpion A/T.

Aja, če rabiš ALU top case mi doma stoji en kos z ključavnicami in prirejenimi prečkami za original zadnjo KTM ploščo.

LP

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako iščem model ki ima dobre cestne lastnosti

in še vedno zelo dobre lastnosti pri enduro vožnji po brezpotjih.

Verjetno veš, da to dvoje ne gre skupaj. :P Vedno bo kompromis, razen če si kamikaza ali pa res dober šofer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo, sem menjal za XX-o, pa seveda še malo dodal.

Katere gume kaj prakticirate na svojih ADV, za pretežno enduro vožnjo?

Pa kake so kaj cene gum v enduro klasi?

Ogledujem si model od Continentala TKC 80, sicer bo motor še vedno vožen pretežno po cesti,

vendar ko pridem na teren nočem biti prikrajšan zaradi gum, tako iščem model ki ima dobre cestne lastnosti

in še vedno zelo dobre lastnosti pri enduro vožnji po brezpotjih.

Sprva sem bil tudi sam iskalec gum za advenčerja, ampak po 12k km v tej sezoni sem ugotovil, da gre original guma spredaj in zadaj do roba na cesti, tak da zginejo pikice od ježa :)

Na terenu pa kombinacija od temtija, pa bož ziher zadovoljen, ker boš slej ko prej opazil, da spredaj vsa teža in je dobro da je malo več gripa na terenu zadaj pa tako in tako cel čas opletaš ali zaviraš ali pospešuješ , no vsaj jaz :)

Tako da za pretežno cestno vožnjo orđinal guma za advenčerja, zdaj ko je pa tak čas pa komot tk80 al pa karuja, edino škoda da ni T modela za zadnjo kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no. jst mam pa zdej en problemček.

Zgleda da mi je na števcu pregoru gumbek "mode" ker se ne odziva, in povrhu tega mi še na vsake 2 minuti zamenja na števcu mph in km/h. Tako da danes sem se pelu 96 na uro, pa se mi je zdelo zelo zelo več, pol sam pa vidu da piše u milijah.

A je tle kdo ki bi mi znau kej svetovat kako bi lahko moj števc umiri in ali se da sam stikalce zamenjat al je potrebno ceu števc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, popravu. Sam mal je blo oksidirano. Ej a kdo ve če se da kje dobit tiste gumice od stikala? Kr jst jo imam raztrgano. Zato je tudi oksidiralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zna bit malo čudna izbira gum , še dobro da je sprednja čisto klasična dimenzija.

Conti ima napovedano zadnjo gumo v orginal dimenziji na trialatack, po moje bo zadeva zanimiva za daljše asfaltne ture, me prav zanima kako se bo peljala po kakih ridah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res da bom verjetno več na asvaltu, ampak mi je pomembneje da bom na slabšem terenu čez prišel, in da se ne bom bal blata.

Tko da mi je skoraj bolj pomembno imet bolj enduraško kot cestno gumo.

Je kdo kaj v tem rangu probal? Pomoje je to pravi profil, in pohvalijo tut kilometrino, le cena mini znana.

http://www.mefotires.com/Mefomenue_uk.htm

Še mal bl na hard je pa tole (dunlop D 908), k bi se mi kr smejalo po off road terenu, dvomim pa v kilometrino in asfaltne pogoje.

Že res da bom verjetno več na asvaltu, ampak mi je pomembneje da bom na slabšem terenu čez prišel, in da se ne bom bal blata.

Tko da mi je skoraj bolj pomembno imet bolj enduraško kot cestno gumo.

Je kdo kaj v tem rangu probal? Pomoje je to pravi profil, in pohvalijo tut kilometrino, le cena mini znana.

http://www.mefotires.com/Mefomenue_uk.htm

Še mal bl na hard je pa tole (dunlop D 908), k bi se mi kr smejalo po off road terenu, dvomim pa v kilometrino in asfaltne pogoje.

post-9811-125797089086_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimka ne odpre čist... mah

Tele Mefo Super Explorer sem imel v mislih, pa še v pravi dimenziji se dobi.

MFE_99-super_tiff.gif

MFE 99 SUPER EXPLORER

bis 170 km/h - Das Langstrecken- Profi mit Einsatzschwerpunkt Straße, leichtes Gelände und Schotterpisten. Sicheres Fahrverhalten und hohe Kilometerleistung runden seine Vielseitigkeit ab.

Dimension /mm Inch Load/Speed Index 140/80-18

70 R 150/70-18

70 R No E-Mark

  • M&S
    = (Matsch und Schnee)
    In Deutschland ist in diesem Fall ein Aufkleber mit dem Aufdruck „XXX
    km/h“ im Sichtbereich des Fahrers anzubringen.
  • NHS
    = (not for highway use) Keine Straßenzulassung
  • No E-Mark
    = Keine Straßenzulassung in Europa nur für Offroad
  • tt
    = Tube Type
    Schlauchreifen
  • tl
    = Tubeless
    Schlauchlos
  • reinf
    = Reinforced
    Reifen mit dieser Bezeichnung sind verstärkt, d.h. sie sind Produkte mit höherer Tragfähigkeit als normale Reifen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karuje so očitno tut v 150 dimenziji...

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=4785802.1110.19757&Cookie=reifentest_suchbox&typ=D-M66239&ranzahl=4&Breite=150&Quer=70&Felge=18&S_Z=ZR&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=1110&m_s=1

Metzeler.gif

MCE Karoo 150/70 R18 TL 70R M+S marking MCEKaroor.gif

  • manufacturers part number (sku): 1268800
  • Speed Index R: These tyres are approved for speeds of up to up to 106 mph/170 km/h !
  • Please note: We only supply the tyre. Even if a rim is shown in the photo, it is not included in the price.

# Designed for large-displacement, heavy, high-speed dual-purpose bikes

# Knobs are aggressive enough for off-road traction, but adapted for smooth street performance

# Carcass is reinforced for extended off-road touring

# DOT certified, R-speed rated

Our priceonly £ 71.80

Postage and packaging are included in the price!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karuje so očitno tut v 150 dimenziji...

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=4785802.1110.19757&Cookie=reifentest_suchbox&typ=D-M66239&ranzahl=4&Breite=150&Quer=70&Felge=18&S_Z=ZR&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=1110&m_s=1

Metzeler.gif

MCE Karoo 150/70 R18 TL 70R M+S marking MCEKaroor.gif

  • manufacturers part number (sku): 1268800
  • Speed Index R: These tyres are approved for speeds of up to up to 106 mph/170 km/h !
  • Please note: We only supply the tyre. Even if a rim is shown in the photo, it is not included in the price.

# Designed for large-displacement, heavy, high-speed dual-purpose bikes

# Knobs are aggressive enough for off-road traction, but adapted for smooth street performance

# Carcass is reinforced for extended off-road touring

# DOT certified, R-speed rated

Our priceonly £ 71.80

Postage and packaging are included in the price!

Mislim da obstaja še ena verzija Karooja, ki je bolj primerna za ABS.

post-13449-125800858915.jpg

150/70 - 17 M/C 69Q M+S TL

140/80 - 17 M/C 69Q M+S TL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPS, čist sem zgrešil dimenzijo za tanovega advenčerja.

:P

Jp, pa S verzija tut ABS-a nima.

Sej 140 tut ni spet tko napačna, sam verjetno je feltna preveč izpostavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden lepših motorjev,ki so bili na ogled v EICMI 2009---malo predelana verzija modela 990 ADVENTURE(S)

-dodatno-luči

-sedež-polnjen z gelom

-zaščita motorja

-navigacija z nosilcem-GARMIN

-kufri stranski

-GUME Z ZIMSKIM PROFILOM

post-2802-125829824218_thumb.jpg

post-2802-125829822376_thumb.jpg

post-2802-125829831722_thumb.jpg

post-2802-125829822376_thumb.jpg

post-2802-125829834057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden lepših motorjev,ki so bili na ogled v EICMI 2009---malo predelana verzija modela 990 ADVENTURE(S)

-GUME Z ZIMSKIM PROFILOM

včash smo temu rekl 'ježovke' :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden lepših motorjev,ki so bili na ogled v EICMI 2009---malo predelana verzija modela 990 ADVENTURE(S)

-dodatno-luči

-sedež-polnjen z gelom

-zaščita motorja

-navigacija z nosilcem-GARMIN

-kufri stranski

-GUME Z ZIMSKIM PROFILOM

post-2802-125829824218_thumb.jpg

post-2802-125829822376_thumb.jpg

post-2802-125829831722_thumb.jpg

post-2802-125829822376_thumb.jpg

lp

res hudo izgleda.

Ni pa "R"izvedba črn okvir,abs.........

post-5502-125831420378_thumb.jpg

post-5502-125831421797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!