Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tex
      Ta korona bo čist vse zjebala .. Zdaj pa dejansko prideš na šiht in greš delat, a? Ne vem kam to pelje vseskup, no ...
    • vuk76
      Legenda!!! Za cist malo je sfalilo pa bi mel izgovor da ne rabim do tasce  
    • mojamiska
      Argumenti so ti bili predloženi in to ne samo z moje strani, ampak z več koncev . Ker pa ti poznaš resnico samo eno resnico, tvojo, je vse skupaj brez veze in upam, da veš kaj pomeni "sizifovo delo" . Ne bom se več ukvarjala s tvojimi izjavami in lahko zaradi mene zdaj tudi z gatami zmagoslavno mahaš naokoli, kako prav si imel. Samo prosim pazi, da jih prav obrneš, da si ne boš delal sramoto (opozorilo za tega smeškota, pazi, da te ne okuži )
    • maus
      Po moji laično laični tezi primerjalne analize med človeško roko in kožuhom štirinožcev (torej ljubljencev kot so miške, mački in psi, kakor tudi ljubitelji lubenic in paradajza). Če jo lahko prenašaš z na roko plunuti bacil oziroma na kljuko ali drugo površino plunuti bacil, potem je zelo možno, da plunuti bacil na kožušček domačega ljubljenca ali lubenice, lahko prenaša ... tudi če je plunuti bacil že mrtev, ga lahko kožušćek ljubimca (lahko tudi dvonožnega) prenaša bacil, če le tudi je ta že mrtu (mrtu bacil še ni okužu človeka... vsaj ni dokazano) evo .. na kratko  
    • Snečer
      Ko ni več argumentov... Samo odgovori na vprašanje. Ali se lahko z virusom kontaminira dlaka domačih živali?  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!