Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
XDR

Kaj ti je na ženski najbolj všeč?

Recommended Posts

motoristek

A je tvoja tudi debela in grda :hmm:

Ne, mala in tečna... :lol1: grda, to si pa ti rekel :kva2: volim grde :OK: niko jih neče! :lol1:

dave the wave

Podaljšani podočniki, lepo oblikovani kot bodalo za zabadanje :wub:

post-725-1133371865_thumb.jpg

Pervy

Če maš dieto, ti jedilnega lista vseeno ni prepovedano gledat. :eek:

a na degustacije lahko greš? :devil: :hmm:

dave the wave

KAJ TI JE NA ŽENSKI NAJBOLJ VŠEČ?

Jaz

:eek: ......... saj sem vedel, zorni kot me jebe, prokleta geometrija. Ein :worship:

Lowrenc

Naj eden še temo o tem, kaj je ženskam na moških všeč!! D bomo še mi vedl v kva bildat!!

Mah ne, jst nam teme že spet odpirou! :grrr Sm jih že dost za moje pojme...

garfield

Postavca mora bit :photo:

Če ma pa u garaži kako x5 pa tolk bolš :010

Dry

Kaj mi je na ženski najbolj všeč? Definitivno tisto, kar ima ženska v glavi. Smola, še svojega glasu ne morem oddati tukaj. :)

Nagaya

Naj eden še temo o tem, kaj je ženskam na moških všeč!! D bomo še mi vedl v kva bildat!!

Mah ne, jst nam teme že spet odpirou! :grrr Sm jih že dost za moje pojme...

sodeč po filozofijah motosvetovcev ti priporočam da bildaš v denarnico :doze:

Leon

sodeč po filozofijah motosvetovcev ti priporočam da bildaš v denarnico :doze:

Nagaya bi želela, da preberemo nekaj knjig in predvsem, da odrastemo pa čeprav bomo potem mogoče dolgočasni.

Špilferderber

popek..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• dr.looney
      Proteinski šejkov ni u mojmu hladilniku 🙃. Drugace pa je moje skromno laicno mnenje o tem virusu , tako. Če bi skakal od vsepovsod , bi bili vsi ti ukrepi zaman. Tudi ne verjamem , da so ga umetno ustvarili, ker potem bi že v štartu pocepali kot muhe. Ne vem.  Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. 
    • Vin
      Morda je boljše, če zdaj preboliš ta virus, kot pa čez pol leta. Zdaj veš, v kakšnem stanju je tvoje telo in imunski sistem in lahko oceniš tveganje, prihodnost pa je negotova. Ne vem, samo razmišljam. Ne me zdaj napast kot stekli psi.
    • Tex
      Ql, je nekoliko lažje vseskup. No, če bi vsemskup blo bolj jasno od kam in kako ter zakaj skače, bi nam blo lažje. Zaenkrat pa lahko skače tudi z banane na jagodo v tvojem hladilniku in se vmes prime na tvoj mohito ali pa proteinski shake. Tu se pa strinjam, boljše pretiravat kot pa z rezervo oziroma malomarnostjo vzet vseskup ..
    • dr.looney
      Ne stanujem v bloku. No korona virusi glih ne skacejo z dreves . Že mogoce , da je vse to pretirano kar pocnem, a je vseeno bolje tako , kot pa da bi bilo premalo. V krizni situaciji je lahko vsako neukrepanje bolj škodljivo , kot pa pretirano ukrepanje. To je moje osebno mnenje.  
    • Tex
      Ne vidim neke razllike .. glih tak lahko na cunjo fašeš korono v liftu ali na stopišču od soseda ali od mimoidočega sprehajalca, morda tudi iz lista drevesja v gozdu.. po moje bom celo težje fasal v 'rizkantnem' okolju, kjer vi + jaz bolj pazimo na možnost prenosa, kot pa v nekem gozdu/liftu/stopnišču .. Ampak ok, nima veze .. razumem kaj hočeš povedat in tudi razumem kaj jaz hočem povedat ..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!