Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
XDR

Kaj ti je na ženski najbolj všeč?

Recommended Posts

Lobo

A denarnice ni za obkrožt :cry: ... js bi to povdaru :lol1:

Denarnico ima vsaka. In to takšno z ogromno luknjo. Vse življenje lahko vanjo mečeš, pa je ne boš nikoli napolnil.

_SEBA_

A denarnice ni za obkrožt :cry: ... js bi to povdaru :lol1:

a svojo :hmm: :hmm: :hmm:

in negativno potenco tudi :lol1: :lol1:

mladinc

:slap: :slap:

soncy

Denarnico ima vsaka. In to takšno z ogromno luknjo. Vse življenje lahko vanjo mečeš, pa je ne boš nikoli napolnil.

ja imamo jo in tud same jo polnemo :headbang:

BremzPenzl

Da drži jezik za zobami, razn te ko mi ga vl..če :OK:

sjeng
Da drži jezik za zobami, razn te ko mi ga vl..če :OK:

Temu se reče sanjska ženska, v resnici je žal tako da ropotajo še ko ga vlečejo

Edited by sjeng

Klajba

:hmm: Pomislite, kaj bi bilo, če ne bi bilo žensk

Irencko

ta je bla pa zdj pametna :worship:

_SEBA_

kuhat bi se nauču, prat tut, desna roka bi mi dobro služila,

pa imu bi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrr

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Irencko
kuhat bi se nauču, prat tut, desna roka bi mi dobro služila,

pa imu bi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrr

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa blo bi ti douhcajt :naughty:

_SEBA_
pa blo bi ti douhcajt :naughty:

bi šu pa pomivat, pa pucat :P :P :P :P :P :P

Irencko
...pa k sosedi šinfat... :P

no viš, ma če neb blo sosede... :naughty:

problem :whistle:

snoopy

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

vse kar sm prebral je res...razn tisto o dolgcajtu :whistle: :whistle:

PS:sam kelnarce bi pa lahko ble ane... :naughty:

Irencko
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

vse kar sm prebral je res...razn tisto o dolgcajtu :whistle: :whistle:

PS:sam kelnarce bi pa lahko ble ane... :naughty:

kaj one niso ženske? :o

halls
kaj one niso ženske? :o

Ma seveda so!!!!! :worship:

Jaz sploh ne grem v gostilno,če je za šankom dec!

Kak bi pa zgledlo,da deda po riti lopnem,ko rundo prnese? :hmm:

Najbrz bi me nazaj lopno-na gobec! :wacko:

Irencko
Ma seveda so!!!!! :worship:

Jaz sploh ne grem v gostilno,če je za šankom dec!

Kak bi pa zgledlo,da deda po riti lopnem,ko rundo prnese? :hmm:

Najbrz bi me nazaj lopno-na gobec! :wacko:

e vidiš... :worship:

torej brez žensk ne gre :naughty:

fossil

največ procentov je prejela oblika postave (tudi sam sem glasoval v prid tega "dela" ženske)! razvil sem strokovno teorijo zakaj je temu tako!

Od tu naprej je z besedo <opazovalec> označen moški (natančneja potrebna svinja)!

Po teoriji: zanimanje za ženske dele varjira in je odvisno od položaja (beri=vidnega spektra opazovalca) in posameznika.

Celotna razlaga:

Primer teorije z dodatnimi razlagami:

Primir 1

ženska gre proti opazovalcu, ta se zabuli v njene prsi (beri v stokovenem jeziku=joške), če so le te dovol velike. ob neustrezni velikosti prsi (strokovno jošk) se pogled hitro dvigne do obraza. vsaka ženska je lepa na svoj način. vse, ki imajo to možnost to tudi javno pokažejo, druge pa nimajo od narave dane možnosti in tega ne kažejo navzven (razlaga zadnjih dveh stavkov: ženske, ki ne kažejo svoje lepote navzven so v vidnem spektru opazovalca oz. potrebne svinje svinsko grde)! v primeru neodobritve prsi (jošk) IN obraza se pozornost/zanimanje opazovalca razblini!

podprimir 1.1

Opazovalec odobri prsi (joške) a ne odobri obraza. v tem primeru upa na perfekten zadnji rezultat. (obstajajo neprozorne vrečke in stikala za luči)

podprimir 1.2

Opazovalec odobri obraz a ne prsi (joške). tudi v tem primeru upa na perfekten zadnji rezultat. (oporaba vrečk nepotrebna)

oba podprimera se nato našata na primer2.

Primir 2

ženska je pravkar šla mimo opazovalca. tako se vidni spekter opazovalca omeji na njeno zadnjico (beri v strokovnem jeziku=pizdo). Ob primerni velikosti (majhnosti) le te, se v možganih opazovalca postavi ocena odvisna od posamznikovih interesov in stopnje potrebnosti opazovalca (dalj časa ko opazovalec ni sex-al, drkal, etc. višja je ocena, saj je ta v deliriumu). ocena opazovalca je javna le ob podpori testne skupine. (testna skupina=skupina opazovalčevih prijateljev (zadostuje eden)). Možni razpleti:

Podprimir 2.1

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalco by far prevelika. V zgražanju se zanimanje zazblini.

Podprimir 2.2

Ženska zadnjica (pizda) ja za opazovalca nekoliko prevelika. končna ocena(zanimanje) je odvisna od Primira 1.

Podprimir 2.3

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalca v dovoljenih normah. končna ocena je še vedno odvisna od Primira 1.

Podprimir 2.4

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalca perfektna. končna ocena ni odvisna od Primera 1 (omenil sem že vrečke in stikala za luči)

primer1 in primer2 si sledita v tako napisanem zaporedju, oziroma sta samostoječa in odvisna od posameznika.

Po teoriji: zanimanje za ženske dele varjira in je odvisno od položaja in posameznika.

Razlaga: ker zvesti opazovalci ne vemo ali bomo padli v Primer 1 ali Primer 2 in ker nismo vedno v enakem stanju deliriuma smo na anketo rajši odgovorili z OBLIKO POSTAVE in s tem zajeli celoto opazovanega objekta (ženske).

ostali deli telesa (oči, vrat, lasje, roke...) niso zavzeti v teorijo saj igrajo manjšo vlogo.

na žalost pa teorije še nisem potrdil oziroma ovrgel.

laho pa mi pri tem pomagate!

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

SiR

filozofiraj drugič raje z besedami, katerih pomen poznaš...

_Nejkooo_

vsekakor najprej rit.... (če vidim takoj svojga korenjaka v njej, pomeni da je taprava :D ), potem obraz seveda (in predstavljanje kako se ji nakremži ob izlitju mojega vrhunca po le-tem), potem pa še seveda joške, ki morjo bit neka srednja mera (da se ne zgubim v njih, ampak mošančke tud ne rabijo bit) :D :lol1: :naughty:

halls
največ procentov je prejela oblika postave (tudi sam sem glasoval v prid tega "dela" ženske)! razvil sem strokovno teorijo zakaj je temu tako!

Od tu naprej je z besedo <opazovalec> označen moški (natančneja potrebna svinja)!

Po teoriji: zanimanje za ženske dele varjira in je odvisno od položaja (beri=vidnega spektra opazovalca) in posameznika.

Celotna razlaga:

Primer teorije z dodatnimi razlagami:

Primir 1

ženska gre proti opazovalcu, ta se zabuli v njene prsi (beri v stokovenem jeziku=joške), če so le te dovol velike. ob neustrezni velikosti prsi (strokovno jošk) se pogled hitro dvigne do obraza. vsaka ženska je lepa na svoj način. vse, ki imajo to možnost to tudi javno pokažejo, druge pa nimajo od narave dane možnosti in tega ne kažejo navzven (razlaga zadnjih dveh stavkov: ženske, ki ne kažejo svoje lepote navzven so v vidnem spektru opazovalca oz. potrebne svinje svinsko grde)! v primeru neodobritve prsi (jošk) IN obraza se pozornost/zanimanje opazovalca razblini!

podprimir 1.1

Opazovalec odobri prsi (joške) a ne odobri obraza. v tem primeru upa na perfekten zadnji rezultat. (obstajajo neprozorne vrečke in stikala za luči)

podprimir 1.2

Opazovalec odobri obraz a ne prsi (joške). tudi v tem primeru upa na perfekten zadnji rezultat. (oporaba vrečk nepotrebna)

oba podprimera se nato našata na primer2.

Primir 2

ženska je pravkar šla mimo opazovalca. tako se vidni spekter opazovalca omeji na njeno zadnjico (beri v strokovnem jeziku=pizdo). Ob primerni velikosti (majhnosti) le te, se v možganih opazovalca postavi ocena odvisna od posamznikovih interesov in stopnje potrebnosti opazovalca (dalj časa ko opazovalec ni sex-al, drkal, etc. višja je ocena, saj je ta v deliriumu). ocena opazovalca je javna le ob podpori testne skupine. (testna skupina=skupina opazovalčevih prijateljev (zadostuje eden)). Možni razpleti:

Podprimir 2.1

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalco by far prevelika. V zgražanju se zanimanje zazblini.

Podprimir 2.2

Ženska zadnjica (pizda) ja za opazovalca nekoliko prevelika. končna ocena(zanimanje) je odvisna od Primira 1.

Podprimir 2.3

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalca v dovoljenih normah. končna ocena je še vedno odvisna od Primira 1.

Podprimir 2.4

Ženska zadnjica (pizda) je za opazovalca perfektna. končna ocena ni odvisna od Primera 1 (omenil sem že vrečke in stikala za luči)

primer1 in primer2 si sledita v tako napisanem zaporedju, oziroma sta samostoječa in odvisna od posameznika.

Po teoriji: zanimanje za ženske dele varjira in je odvisno od položaja in posameznika.

Razlaga: ker zvesti opazovalci ne vemo ali bomo padli v Primer 1 ali Primer 2 in ker nismo vedno v enakem stanju deliriuma smo na anketo rajši odgovorili z OBLIKO POSTAVE in s tem zajeli celoto opazovanega objekta (ženske).

ostali deli telesa (oči, vrat, lasje, roke...) niso zavzeti v teorijo saj igrajo manjšo vlogo.

na žalost pa teorije še nisem potrdil oziroma ovrgel.

laho pa mi pri tem pomagate!

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Teorija ni slabo postavljena. Z nekaj deli bi se kar strinjal! :grim