Skoči na vsebino

Yamaha XVS 650 Dragstar


Dave

Priporočene objave

Danes sem se peljal na obalo in srecal nekega motorista, ki ima zdej hondo shadow, prej pa je imel Yamaho Dragstar (kot jaz ). Ko sva se ustavila v Senožetih na pijači mi je povedal kaj vse je slo narobe z njo (najprej naj bi sle zadnje sprikle, potem naj bi mi slo olje v amortizerjih in po nekako 25000 kilometrih naj bi mi olje vrgl ven iz drugega cilindra, kar naj bi zahtevalo neskoncno denarja in casa)

To mi je dal mal mislit. Naenkrat sem dojel, da v bistvu ne vem kaj je tisto kar se obicajno ocita dragstarom in da moj motor ni nepokvarljiv (je zajamral z grozo v oceh).

Kaksne mate pa ostali izkusnje? Predvsem XVS650 me zanima...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Popravil/a - Ice on 23/05/2002 13:10:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je imel frend xvs pa ni blo problemov(20kkm),edino so pa šraufi radi dol padal,je treba vsake tolk kej prtegnt.Pa še folk čudn gleda,ko se po kolenih plaziš po cesti,ko šraufe iščeš.Po moje ni pretiranega straha.Ja,honda je pa itak zakon!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nisem imel tezav z njo in sem jo prodal ko je imela cca 20.000 km. edino spice zadnjega kolesa se se zrahlale in jih je bilo treba zategnit in nastavit. tudi drugi ki so imeli (ali imajo) ta motor niso imeli tezav z njim. enemu je edino polomlo par spic v zadnjem kolesu ker ni pravocasno opazil da so se zrahljale. drugace pa vse OK.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za poste.

Zdejle sem se spomnil, da mi je nek biker razlagal, da obstajajo ene boljse ploscice za sprednje bremze, kot so tiste, ki so v originalu gor. A mogoce kdo ve za katere ploscice gre in kje se jih dobi?

PS: Pojutrisnjem imam prvi servis! 1200 kilometrov v mesecu in pol! hehe.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hvala za poste.

Zdejle sem se spomnil, da mi je nek biker razlagal, da obstajajo ene boljse ploscice za sprednje bremze, kot so tiste, ki so v originalu gor. A mogoce kdo ve za katere ploscice gre in kje se jih dobi?

PS: Pojutrisnjem imam prvi servis! 1200 kilometrov v mesecu in pol! hehe.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Kaj si pa delal.. zapeljal iz garaže, zgloncal pa nazaj zapeljal?

Meni se toliko nabere v dobrem tednu... če je le vreme in ča$.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa Zoolo znal kaj povedat?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest imam Dragstarja 650 Classica-zaenkrat nič težav-res pa je da ima šele 5633 km....

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hvala za poste.

Zdejle sem se spomnil, da mi je nek biker razlagal, da obstajajo ene boljse ploscice za sprednje bremze, kot so tiste, ki so v originalu gor. A mogoce kdo ve za katere ploscice gre in kje se jih dobi?

PS: Pojutrisnjem imam prvi servis! 1200 kilometrov v mesecu in pol! hehe.

Kaj si pa delal.. zapeljal iz garaže, zgloncal pa nazaj zapeljal?

Meni se toliko nabere v dobrem tednu... če je le vreme in ča$.

A ves kaksen safr se je vozit s tretjino plina? Pa se sluzbo mam...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, služba je že fajn... maš motor pa dnar za benz... sicer se bo pa zdajle hopefully začelo vreme za okol se fjakat...

Eh ja... kaj nej ti rečem... obratomer je zakon

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jah no, služba je že fajn... maš motor pa dnar za benz... sicer se bo pa zdajle hopefully začelo vreme za okol se fjakat...

Eh ja... kaj nej ti rečem... obratomer je zakon

LP

Najlepše je, ko se lahko v službo pelješ z motorjem. Koristno in prijetno sta zakon.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Jah no, služba je že fajn... maš motor pa dnar za benz... sicer se bo pa zdajle hopefully začelo vreme za okol se fjakat...

Eh ja... kaj nej ti rečem... obratomer je zakon

LP

Najlepše je, ko se lahko v službo pelješ z motorjem. Koristno in prijetno sta zakon.

Burn to be wild

Eh, kaj v službo... iz službe je bolš. Se človk vsaj mal sprosti....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaksne mate pa ostali izkusnje? Predvsem XVS650 me zanima...

Dave Sorry ampak vsi ki vozimo Yamahe vemo, da HONDA ŠE NIKOLI NI BILA MOTOR!

OK, mala demonstracija, da lahko tudi ostali pluvamo brez osnove, ... heh, za tega modela pa samo en podatek, ... vozu sem DS-a 650 Classic, naredu 22500 km do prodaje, in prodal motor brez ene same napake. Od omenjenih kilometrov sva jih v paru naredila na njemu cca 10-12000 in niti enkrat ni bilo niti najmanjšega problema. Gume so ostale prve, ploščice in pakne zadaj isto, brez enega problema pri vžigu, za porabo olja pa itaQ sploh nisem vedel da ga potrebuje, v glavnem motor ki sem mu vedno zaupal da bo zjutraj kresnu in delu cel dan ko sem bil na cesti in lej ga zlomka nikoli me ni izneveru.

Bottom line, ... Stari imaš fantastičen motor in ne dovoli da ti razni kvazi znalci briht prodajajo.

Ostani v Maximalno dobrem razpoloženju!

Zoolo The Horrible

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaksne mate pa ostali izkusnje? Predvsem XVS650 me zanima...

Dave Sorry ampak vsi ki vozimo Yamahe vemo, da HONDA ŠE NIKOLI NI BILA MOTOR!

OK, mala demonstracija, da lahko tudi ostali pluvamo brez osnove, ... heh, za tega modela pa samo en podatek, ... vozu sem DS-a 650 Classic, naredu 22500 km do prodaje, in prodal motor brez ene same napake. Od omenjenih kilometrov sva jih v paru naredila na njemu cca 10-12000 in niti enkrat ni bilo niti najmanjšega problema. Gume so ostale prve, ploščice in pakne zadaj isto, brez enega problema pri vžigu, za porabo olja pa itaQ sploh nisem vedel da ga potrebuje, v glavnem motor ki sem mu vedno zaupal da bo zjutraj kresnu in delu cel dan ko sem bil na cesti in lej ga zlomka nikoli me ni izneveru.

Bottom line, ... Stari imaš fantastičen motor in ne dovoli da ti razni kvazi znalci briht prodajajo.

Ostani v Maximalno dobrem razpoloženju!

YES!

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dave Sorry ampak vsi ki vozimo Yamahe vemo, da HONDA ŠE NIKOLI NI BILA MOTOR!

Zoolo The Horrible

*****

Pa če bi ti tvoje zadovoljstvo z Buldogom, še nam mal privoščil, ne bi imel nič proti.

Resno mislim, sedaj moraš imeti kar nekaj izkušenj z njim, pa kaj napiši.

Če pa je skrivnost, ja pol pa ne.

Imam v opciji tudi Buldoga in si želim kakršnekoli informacije. Tvoje začetno poročilo je bilo super OK.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo je povedal vse-se strinjam -tudi moja 650 Classic-je enaka.

Topic lahko zaklenemo...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj zaklepat? Se bojiš, da bo sčasoma kdo prijavil kaj manj rožnatega? Nič ni večno.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakaj zaklepat? Se bojiš, da bo sčasoma kdo prijavil kaj manj rožnatega? Nič ni večno.

Burn to be wild

popolnoma imaš prav..

mišljeno je bilo figurativno...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoolo, a v 22500km nisi niti enkrat zamenjal gum pa olja pa..... ?

Ne vem, a sem samo jest mal glup danes, ali je pa malce čudno napisano.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

DAVE

Zivjo, spet vprasanje o Dragstarjih

Videl sem, da imajo angleski (mogoce vsi) dragstarji 650 model 2002 spredaj dva zavorna diska. Vir: yamaha UK. Jest mam model 01 pa me zanima, ali je mozno dodat se en disk na mojo yamaho? Upam, da se pol zavore kej izboljsajo, ker je to ze kr mal strasljivo kako slabo mi prjemajo... (mislim, prjemajo mi isto, sam jest zdej mal hitrej vozim...)

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DAVE

Zivjo, spet vprasanje o Dragstarjih

Videl sem, da imajo angleski (mogoce vsi) dragstarji 650 model 2002 spredaj dva zavorna diska. Vir: yamaha UK. Jest mam model 01 pa me zanima, ali je mozno dodat se en disk na mojo yamaho? Upam, da se pol zavore kej izboljsajo, ker je to ze kr mal strasljivo kako slabo mi prjemajo... (mislim, prjemajo mi isto, sam jest zdej mal hitrej vozim...)

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

če ti rata -bom tudi sam storil enako

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Zivjo, spet vprasanje o Dragstarjih

Videl sem, da imajo angleski (mogoce vsi) dragstarji 650 model 2002 spredaj dva zavorna diska. Vir: yamaha UK. Jest mam model 01 pa me zanima, ali je mozno dodat se en disk na mojo yamaho? Upam, da se pol zavore kej izboljsajo, ker je to ze kr mal strasljivo kako slabo mi prjemajo... (mislim, prjemajo mi isto, sam jest zdej mal hitrej vozim...)

če ti rata -bom tudi sam storil enako

Nc, bom poklical jutri na servis in se pozanimal, pa pol povem.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[]

Zivjo, spet vprasanje o Dragstarjih

Videl sem, da imajo angleski (mogoce vsi) dragstarji 650 model 2002 spredaj dva zavorna diska. Vir: yamaha UK. Jest mam model 01 pa me zanima, ali je mozno dodat se en disk na mojo yamaho? Upam, da se pol zavore kej izboljsajo, ker je to ze kr mal strasljivo kako slabo mi prjemajo... (mislim, prjemajo mi isto, sam jest zdej mal hitrej vozim...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Zivjo, spet vprasanje o Dragstarjih

Videl sem, da imajo angleski (mogoce vsi) dragstarji 650 model 2002 spredaj dva zavorna diska. Vir: yamaha UK. Jest mam model 01 pa me zanima, ali je mozno dodat se en disk na mojo yamaho? Upam, da se pol zavore kej izboljsajo, ker je to ze kr mal strasljivo kako slabo mi prjemajo... (mislim, prjemajo mi isto, sam jest zdej mal hitrej vozim...)

če ti rata -bom tudi sam storil enako

Nc, bom poklical jutri na servis in se pozanimal, pa pol povem.

Dave ! Hvala!

Evo, sem poklical ne Eliso (in oni so res zakon...) in zgodba je takale:

Mozno je dodat se en disk. Zamenja se spodni del vilic, feltno, doda se ene klesce in to je to. Cena je 200.000 sit. So mi svetoval nej rajs motor zamenjam, ker se to bolj splaca. Je pa rekel, da bremze res 100% boljs prijemajo pol. Men osebno sicer ni tolk do tega, da bi menjal motor, mam sele 1600 kilometrov na njem

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!