Skoči na vsebino

NEŽNI GLAS V TELEFONU!!!!!


James Bond

Priporočene objave

Saj se bo moja oz vaša prijateljica takoj zveselila mojga (monologa) in me namesto k spanju pritegnila bolj k ... razmišljanju, da bi ji vseeno le kaj lepega namenil v vrsticah in mislih. Čutno in prijetno mi je znala obrazložit zakaj in kako se ne znamo (moški) obnašat in obenem mi je prizaneslivo namignila, da pa le nismo vsi takih manir ter da obstaja upanje, da se glas iz slušalke tudi lahko pribljiža brez elektronike. Torej MANUELA cifro imaš poteza je tvoja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nam morda obeta Motosvet "limonada"?

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 27/04/2002 ob 10:17:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bond.... pa zakaj imaš ti občutek, da nas zanima.... jaz sem se dala dol s pol forumašev, pa tega ne pravim naglas..... razmišljaj posvoje!!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jaz sem se dala dol s pol forumašev, pa tega ne pravim naglas..... razmišljaj posvoje!!!!

I want some more!!!!

SI ŽE POVEDALA TAKO KOT JE RES ALI PA SI IMELA TAKŠNO ŽELJO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umpahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Heh, ...ammm in kje je poanta tega zbijanja, ... !?

Phuaaaaaaaaa! I smell a woman and she's wearin' a ... (heh striček Pacino v Scent of a Woman), ... no ja mogoče je pa res pomlad v deželi, pa se folku samo trga?!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne spada sem,ima pa ravno toliko veze z MS:

kaj dela 30-kilski vrabec na veji?

.

.

.

.

.

.

*basso*...............TCHIEEPPP

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Umpahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Heh, ...ammm in kje je poanta tega zbijanja, ... !?

Phuaaaaaaaaa! I smell a woman and she's wearin' a ... (heh striček Pacino v Scent of a Woman), ... no ja mogoče je pa res pomlad v deželi, pa se folku samo trga?!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Z NASPROTNICAMI SEM IMEL DOVOLJ OPRAVKA V FILMIH (kjer so več ali manj podlegle)! OGLED VSEH FILMOV PRIPOROČAM NEVEDNIM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Umpahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Heh, ...ammm in kje je poanta tega zbijanja, ... !?

Phuaaaaaaaaa! I smell a woman and she's wearin' a ... (heh striček Pacino v Scent of a Woman), ... no ja mogoče je pa res pomlad v deželi, pa se folku samo trga?!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Z NASPROTNICAMI SEM IMEL DOVOLJ OPRAVKA V FILMIH (kjer so več ali manj podlegle)! OGLED VSEH FILMOV PRIPOROČAM NEVEDNIM!

Heh JB je itaQ out že zadnjih 15 let, tko da prijetno obujanje spominov iz časov stare slave, ... heh novi otroci v peskovniku nova pravila igre! Janez je pa koncal v starinarnici napol pozabljenih herojev (pa še to ga samo Connery ven drži iz 200% pozabe).

Še vedno stavim na pristop slepega Pacina pred licenco 007.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Heh JB je itaQ out že zadnjih 15 let, tko da prijetno obujanje spominov iz časov stare slave, ... heh novi otroci v peskovniku nova pravila igre! Janez je pa koncal v starinarnici napol pozabljenih herojev (pa še to ga samo Connery ven drži iz 200% pozabe).

Še vedno stavim na pristop slepega Pacina pred licenco 007.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Zoolo, žebljico na glavico . Edino kar si pozabil je pustiti prostorček še za moj podpis. Torej naj bo tole kao aneks.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Heh JB je itaQ out že zadnjih 15 let, tko da prijetno obujanje spominov iz časov stare slave, ... heh novi otroci v peskovniku nova pravila igre! Janez je pa koncal v starinarnici napol pozabljenih herojev (pa še to ga samo Connery ven drži iz 200% pozabe).

Še vedno stavim na pristop slepega Pacina pred licenco 007.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Zoolo, žebljico na glavico . Edino kar si pozabil je pustiti prostorček še za moj podpis. Torej naj bo tole kao aneks.

PEPE

Se spoštljivo opravicujem g. Pepe, ma sem mislil (ah kaj bi uporabljal tako grobe besede kot je misliti ), da sem sam na planetu Motosvet v tem turobenm jutru in zato po malomarnosti pozabil na Vaše mesto v kozmosu oz. sopodpis pri mojem postu.

Ni opravičila vendar vseeno upam na milostno srce sposobno odpuščanja, ....

D' jutro tudi tebi Pepe!

Zoolo The Horrible

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh JB je itaQ out že zadnjih 15 let, tko da prijetno obujanje spominov iz časov stare slave, ... heh novi otroci v peskovniku nova pravila igre! Janez je pa koncal v starinarnici napol pozabljenih herojev (pa še to ga samo Connery ven drži iz 200% pozabe).

Še vedno stavim na pristop slepega Pacina pred licenco 007.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No harm done so far!!!

None ment so far!!!

PEPE

ItaQ spoštovani g. Pepe, mar ne? Seveda da smo samo dobro in pozitivno misleči na tem planetu.

Zakaj bi nekomu želeli kar koli slabega, ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, si mi hotel s svojo pregovorno obzirnostjo namignit, da sem pozabil pustit prostor za tvoj podpis Sorrrrry, pal, will kick my own ass next time.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo, si mi hotel s svojo pregovorno obzirnostjo namignit, da sem pozabil pustit prostor za tvoj podpis Sorrrrry, pal, will kick my own ass next time.

PEPE

Heh, .... to pa pomeni imeti intelekt na drugi strani za sogovornika, ... g. Pepe iz prve si ugotovu kaj je manjkalo.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Heh, .... to pa pomeni imeti intelekt na drugi strani za sogovornika, ... g. Pepe iz prve si ugotovu kaj je manjkalo.

Nemoj ti meni puno intelekt! Znam i ja da psujem na strane jezike: evo i tebi intelekt i to par puta redom!!!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Heh, .... to pa pomeni imeti intelekt na drugi strani za sogovornika, ... g. Pepe iz prve si ugotovu kaj je manjkalo.

Nemoj ti meni puno intelekt! Znam i ja da psujem na strane jezike: evo i tebi intelekt i to par puta redom!!!

PEPE

COOOOOL!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

COOOOOL!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

We gotta stop meeting like this! People spread gossip!!!!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo in PEPPE, nehajta smetiti... ena stran podajanja zogice levo desno, nic koristnega branja... dajta raje kako globokoumno, da bom vsaj imel uzitek brati...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bond.... pa zakaj imaš ti občutek, da nas zanima.... jaz sem se dala dol s pol forumašev, pa tega ne pravim naglas..... razmišljaj posvoje!!!!

I want some more!!!!

Draga Pupa, ne vem, če ti je to šteti v plus, pravzaprav vem da ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... spet ta fovšija... sej ni noben rekel, da ne boš tudi ti kdaj prišel na vrsto!!!!!

Sicer pa, če boš kdaj v dvomih, kaj kdo misli, prečekiraj malo smile-je... se splača!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jah... spet ta fovšija... sej ni noben rekel, da ne boš tudi ti kdaj prišel na vrsto!!!!!

Sicer pa, če boš kdaj v dvomih, kaj kdo misli, prečekiraj malo smile-je... se splača!!

uf...zdej sm pa potolažen......a je vrsta dolga?

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš tako nesramno pisal v mojih postih, ne boš nikamor prišel... drugače pa..... kdor ne proba ne ve!!

Imamo pa tudi varianto last minute, kjer pridete na vrsto lahko preko vrste.... le kvaliteta je vprašljiva.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!