Skoči na vsebino

Nova forumska kategorija: Vodni skuterji


Noise

Priporočene objave

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo sm zasledu to super temo me pa zanima a je možno s standartnim stoječim yetom (kawasaki 800 sx-r) počet vsaj ta osnovni freestayl kšn mau bl konkreten skok pa tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@atek - za registracijo najboljše da pokličeš na upravo za pomorstvo, poraba za konkretno XL700 trosed yamaha - 21,7l/uro.

@motomirko - odvisno od tvoje teže. težji si, boljši val si boš lahkonaredil za skok. drugače pa sxr ni glih za freestyle... Pomagaj si z valovi kakih večjih jaht ipd. Je pa trikov dosti tudi brez skokov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
povprašaj pri ski&sea. oni posojajo 4-kolesnike in se zna zgodit, da posodijo tudi skuter.

Ski&Sea posoja vodne skuterje tut ja. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kar se tice isposoje vodnih skuterjev mislim da je nemogoce za dlje casa,sam se pa da na obali sposodit za par ur ampak pride zelo drago in ravno zaradi tega sem si jaz umislil Yamaho xl 1200. ceneje me pride kot da si sposojam.aja pa ispit moras imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice isposoje vodnih skuterjev mislim da je nemogoce za dlje casa,sam se pa da na obali sposodit za par ur ampak pride zelo drago in ravno zaradi tega sem si jaz umislil Yamaho xl 1200. ceneje me pride kot da si sposojam.aja pa ispit moras imeti.

Pri Ski-Sea se da vodni skuter sposodit za dlje časa.(Za primirno ceno)

Zanima pa me kje ste kej delal izpit za vodni skuter ubistvu za čovn?Pa kakšne so kej cene? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pri ski&sea se da izposodit skuter za 130€ na dan, kar v primerjavi s tem, da na obali stane več kot 50€ za 15min ni drago. Daleč od tega.

Je potreben izpit za izposojo pri ski&sea.

Zanima me, če je izpit za sea doo in za čoln isti ter koliko stane, kje se ga da delati itd...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pri ski&sea se da izposodit skuter za 130€ na dan, kar v primerjavi s tem, da na obali stane več kot 50€ za 15min ni drago. Daleč od tega.

Je potreben izpit za izposojo pri ski&sea.

Zanima me, če je izpit za sea doo in za čoln isti ter koliko stane, kje se ga da delati itd...

LP

Ola,

Ja v bistvu je tako, da se ti najbolj splača naredit izpit za voditelja čolna. (24m dolžine) To potem velja tudi za vodni skuter. Čeprav nam je na predavanju povedal, da je za plovbo z jetskijem dovolj že izpit neke manjše kategorije (pozanimaj se). Jaz sem kar opravil tečaj (3 popoldneve) pri podjetju Spinaker. Oni te avtomatično prijavijo na izpit. Ti pa tečaj priporočam, ker je snovi res veliko.... Vse skupaj z izpitom je bilo mislim da 160,00€.

LP, Primož!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!