Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava


Priporočene objave

Glasba je zame na takih srečanjih al pa moto zborih le podlaga. V bistvu me zanima dobra družba in v taki družbi bi sem imel dobro četudi bi igrali Avseniki.

Še enkrat vsa pohvala in zahval vsam, ki ste organiziral novoletno srečanje. Še se vidimo. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasba je zame na takih srečanjih al pa moto zborih le podlaga. V bistvu me zanima dobra družba in v taki družbi bi sem imel dobro četudi bi igrali Avseniki.

Še enkrat vsa pohvala in zahval vsam, ki ste organiziral novoletno srečanje. Še se vidimo. :worship: :worship: :worship:

Smo najboljša generacija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas berem o tej muzki, pa ugotavljam, da je sploh nisem čula... Očitno sem preveč laufala in gobčla tam okoli ter se mela preveč fajn, da bi sploh lahko kaj šinfala.

:OK: Še večkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 Striptizet pa slabsih v lajfu she tud nisem videl;

Kako striptizete? MNOŽINA???? Jaz sem samo eno videl in še ta je bila čist v redu deklina. Res, da ni mela ravno vimena..... In pol na plesišču, ko je plesala z nami je bila zelo živahna :OK: :OK: :OK:

Go-go plesalke so bile ful prijazne in pripravljene na akcijo - poglej zadnje slike v galeriji :naughty: :naughty: :naughty:

Veronika ruuuuuuuulzzzzzzzz:

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako striptizete? MNOŽINA???? Jaz sem samo eno videl in še ta je bila čist v redu deklina. Res, da ni mela ravno vimena..... In pol na plesišču, ko je plesala z nami je bila zelo živahna :OK: :OK: :OK:

eee...katera na tej sliki je stripala in ali je ona druga njena stanovska kolegica al kak? :hmm: :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee...katera na tej sliki je stripala in ali je ona druga njena stanovska kolegica al kak? :hmm: :D :devil:

Nobena od teh, tretja, ekstra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista čisto na desni? :hmm: :)

Sorry, sem gledal drugo fotko. :slap: Ktera pa misliš, da je stripala od treh osebkov na tej Tadejevi sliki... težko bi zgrešil :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, sem gledal drugo fotko. :slap: Ktera pa misliš, da je stripala od treh osebkov na tej Tadejevi sliki... težko bi zgrešil :D :grim

It was a rhetorical question. :grim Se ve, da ali leva ali desna. :D :devil: :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm glede muzike sm že js malo razmišljal.. Kaj se bo vrtelo čez 40 let na moto zborih?? :) Ker se mi zdi da bo z leti procent tistih motoristov ki poslušajo rock rahlo upadel. No ja samo moje skromno razmišljanje pač.. Si pa ne predstavljam rave-motozbora :D

Glede zabave.. Wish I was there :cry: Drugo leto ko bo avto pa ne smem da zamudim ;)

ah zakaj pa ne, drug let Umeka pa tablete u gobc pa gasaaaaaa :lol:

joke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasba je zame na takih srečanjih al pa moto zborih le podlaga. V bistvu me zanima dobra družba in v taki družbi bi sem imel dobro četudi bi igrali Avseniki.

Še enkrat vsa pohvala in zahval vsam, ki ste organiziral novoletno srečanje. Še se vidimo. :worship: :worship: :worship:

Ni kaj dodat. Muziko lahko poslušam doma kakšno hočem, pravo vzdušje pa ustvari le dobra družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee...katera na tej sliki je stripala in ali je ona druga njena stanovska kolegica al kak? :hmm: :D :devil:

pa vsi trije zgledajo živahno - en bol ko drugi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj dodat. Muziko lahko poslušam doma kakšno hočem, pravo vzdušje pa ustvari le dobra družba.

cist prav ti dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..motorji pa stanca simplii ne gresta skupi..

Stereotipi se rušijo, tko da ;)

Počasi bo tehle zadnjih 20+ postov zrelih z novo temo "glasba na motozborih" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasba je zame na takih srečanjih al pa moto zborih le podlaga. V bistvu me zanima dobra družba in v taki družbi bi sem imel dobro četudi bi igrali Avseniki.

Še enkrat vsa pohvala in zahval vsam, ki ste organiziral novoletno srečanje. Še se vidimo. :worship: :worship: :worship:

Avseniki so pa itak ZAKON :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zakaj pa ne, drug let Umeka pa tablete u gobc pa gasaaaaaa :lol:

joke ;)

Ahjej :) Sj čist vsi pa nis(m)o na tabletah ;) Glede družbe se definitivno strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, sem gledal drugo fotko. :slap: Ktera pa misliš, da je stripala od treh osebkov na tej Tadejevi sliki... težko bi zgrešil :D :grim

:kva2: :kva2: :kva2: Tedej :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ahhhhh.....prekleta pjača :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!