Skoči na vsebino

Kdo fura motorne sani?


Noise

Priporočene objave

vozil sem ene v bad kleinkircheimu, sicer prijateljeve, ampak tam se jih da na smočišču tudi najeti.

doživetje je odlično .) .

sam stanejo ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ijee motorne senka so edina stvar ki jo imam rad pozimi.... to je res noro, pospeški so nenormalni, lahko se primerjajo z motorji, končna je prek 150, adrenalin ti dvigne do maksimuma,... vsem ki še niste probali, toplo priporočam, vendar za prvič bolj počasi seveda, ker je treba nekaj tehnika za obvladanje tega stroja, ker ni kar tak švoh :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sezona je spet tuki sam snega pa ni in ni sej v naših krajih bo spet treba na višje lege

gremo nej začne snežit js že pogrešam sanke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona je spet tuki sam snega pa ni in ni sej v naših krajih bo spet treba na višje lege

gremo nej začne snežit js že pogrešam sanke

ja res je kriza k ni snega. Sicer sm pa jst itak polomlen(prekleta RSka) tko da letos nevem kolk bo kej veselja s sankami, sploh kar se tiče bl živahne vožnje k je ful vibracij pa skakanja pa tega. Ubistvu sm še veseu da ni zime k se usaj ne sekiram da nemorm vozt :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

iha, jz sm se pa dons dopoldan vozila, sicer na kratko, pa po smučišču k se drgač še ne da :cry: ampak je blo pa lih tok da žilca ni počla :OK:

no pa še ena lanskoletna slikca mene pa kolega na sankah jahu, komej čakam!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

post-10107-1167678004_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iha, jz sm se pa dons dopoldan vozila, sicer na kratko, pa po smučišču k se drgač še ne da :cry: ampak je blo pa lih tok da žilca ni počla :OK:

no pa še ena lanskoletna slikca mene pa kolega na sankah jahu, komej čakam!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Sm ti fowš!!! Zdej mam pa še večji apetit!

Sej mogoče bo pa jutr sneg... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ti fowš!!! Zdej mam pa še večji apetit!

Sej mogoče bo pa jutr sneg... :?

joj s tvojih ust v božja ušesa an!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motorne sani fura moj sosed in sodelavec, ki bo vsak čas dobil popizditis, ker ni snega. Bogi revež.

Poznam občutek! :BUA:

Sej bo drug tedn sneg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej k hudiču naj gre ta sneg!! Sm z dolenjske in me zanima kje imate kaj snega za motorne sanke???Pozna kdo kakšno progo da bi skupaj naredili kakšno turco???

Zanima me še glede Pokljuke ali pa Velike Planine??Kako je s tem, a se je dovoljeno tam vozit z motornimi sanmi???

lp matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej k hudiču naj gre ta sneg!! Sm z dolenjske in me zanima kje imate kaj snega za motorne sanke???Pozna kdo kakšno progo da bi skupaj naredili kakšno turco???

Zanima me še glede Pokljuke ali pa Velike Planine??Kako je s tem, a se je dovoljeno tam vozit z motornimi sanmi???

lp matej

Na Pokljuki je tole prepovedano,ker je Pokljuka na območju Triglavskega narodnega parka,poskusiš pa lahko in upaš,da te ne dobijo... :nono: :nono: :nono: Za Veliko planino pa ne vem. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

v sloveniji je usepovsod prepovedan se furat z sankim

s tem da te policaji ne morjo lovit po hosti

tak da si bol ko ne varn pred njimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji je usepovsod prepovedan se furat z sankim

s tem da te policaji ne morjo lovit po hosti

tak da si bol ko ne varn pred njimi

jap povsod je prepovedano, sm mela že pizdarije zarad tega, tko da... merkejte ket se vozte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap povsod je prepovedano, sm mela že pizdarije zarad tega, tko da... merkejte ket se vozte :winkiss:

ja kwa pa po svoji zemlji, k u naš familj mamo cca. 160ha zemlje in fotr namerava kupt motorne sani? Sej če kšni pride težit mu itk ne pustiš stopt na tvojo zemljo, kaps more pa itk nalog met če hoče da ga spustiš na zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kwa pa po svoji zemlji, k u naš familj mamo cca. 160ha zemlje in fotr namerava kupt motorne sani? Sej če kšni pride težit mu itk ne pustiš stopt na tvojo zemljo, kaps more pa itk nalog met če hoče da ga spustiš na zemljo.

ja to maš res, ti na svoji zemlji lahko po glavi skačeš če hočeš, sam če maš pa zemljo recimo v TNPju (triglavski narodni park) boš pa tako kazn plačau da glava boli, pa tud če je tvoja zemlja, sj veš, prod državi en posameznik ne more nič. kako je pa s tem k se furaš po svoji zemlji pa da ni na območju parka pa ne vem, sam pomoje te lahko kak sosed mau naravovarstvenikom zatož pa znaš pol mau une prenašat, pač rečmo z trahtorjam se lohk furaš po polju, ampak sam zato k kao obdeluješ zemljo, z motornim sankam pa lih nč ne bodeluješ. pismu najbolš da se prepričaš no, mal prašej kako kej stojijo zadeve, pol pa prosm poročej, da se preselim, če bojo kej pametnega povedal :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to maš res, ti na svoji zemlji lahko po glavi skačeš če hočeš, sam če maš pa zemljo recimo v TNPju (triglavski narodni park) boš pa tako kazn plačau da glava boli, pa tud če je tvoja zemlja, sj veš, prod državi en posameznik ne more nič. kako je pa s tem k se furaš po svoji zemlji pa da ni na območju parka pa ne vem, sam pomoje te lahko kak sosed mau naravovarstvenikom zatož pa znaš pol mau une prenašat, pač rečmo z trahtorjam se lohk furaš po polju, ampak sam zato k kao obdeluješ zemljo, z motornim sankam pa lih nč ne bodeluješ. pismu najbolš da se prepričaš no, mal prašej kako kej stojijo zadeve, pol pa prosm poročej, da se preselim, če bojo kej pametnega povedal :P hehe

Kolikor mi je znano tudi na SVOJI zemlji ne smeš voziti: enduro, ATV, mot. sanke, terensko vozilo skratka vse kar je prepovedano že v uredbi o vožnji v naravnem okolju!! Stvar 99,99 % drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano tudi na SVOJI zemlji ne smeš voziti: enduro, ATV, mot. sanke, terensko vozilo skratka vse kar je prepovedano že v uredbi o vožnji v naravnem okolju!! Stvar 99,99 % drži!

ja sj verjamem ja, sam nism vedla, k pr nam je že kr use v TNPju in se nič ne sme, zato pa nism bla prepričana kako je drugje, kjer ni TNPja. joj in mi budale hodmo avstrice izivat hehehe, k je še hujš, matr nismo vedl, da majo policaji gor na tromeji tud motorne sanke, so nas pa zajagal, je blo čist divje hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mene ful ima, da bi probal.. gledal ene video posnetke iz amerike in kanade... :o :o :o

Koliko vas je tole že vozilo in kje?

Predlagam organizacijo MS-a na en lep zimski dan nekje s temi sankami. MS najame sanke (z količinskim popustom :whistle:), mi vam plačamo uporabo, tko da MS ne bo v izgubi, pa se mamo ceu dan fino. Morda celo kaka dirkica :naughty:

Sej nek na gorenskem se neki tkole vozjo, še Katrašnca je enkat neki vozla, pa BatZajla se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam organizacijo MS-a na en lep zimski dan nekje s temi sankami. MS najame sanke (z količinskim popustom :whistle:), mi vam plačamo uporabo, tko da MS ne bo v izgubi, pa se mamo ceu dan fino. Morda celo kaka dirkica :naughty:

Sej nek na gorenskem se neki tkole vozjo, še Katrašnca je enkat neki vozla, pa BatZajla se mi zdi...

jz se takoj prjavm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se takoj prjavm :worship:

..računajte name...

..bom pazu... :whistle:

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Am jest sm pa slišu da ima baje Katrašnik motorne sanke

pa da se da vozt tm pri Bohinju kr dost pa da ni nobenih posebnih težav

zdej pa seveda samo čakao na sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da gremo jutri na dvodnevno turo z motornimi sanmi preko Pohorja, me zanima par podatkov, ki jih nikakor ne najdem na webu.

1. Zanima me kapaciteta rezervoarja za gorivo?

2. Poraba goriva (recimo za 600ccm)? Doseg?

3. Dostop do bencinskih črpalk oz. lokacija primernih bencinskih na območju Pohorja?

4. So kakšne zanimive poti na Pohorju? Kakšna priporočila?

Upam da bo do jutri to kdo, ki se na motorne sani spozna, prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!