Skoči na vsebino

Kdo fura motorne sani?


Noise

Priporočene objave

najeti se jih da tudi na rogli

Sam to na Rogli ni cool. Ker kolega si jih je gor sposodu in je imel majnšo nesrečo, mrežico odspredi mu je zvilo in je mogu plačat 30.000 sit čeprav je hotel sam popravit. Fora je da na Rogli za najmanjšo poškodbo sani takoj plačaš 30.000sit. sam majo pa sam 350ccm se mi zdi močnejših sank nimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

probal, slajdal, skakal,.....itd. super stvar. priporočam turo iz Kr. Gore na tromejo in okoli ampak v prej dogovorjeni skupini dobrih voznikov, da ti kake leve turiste ne potisnejo zraven in jih pol čakaš skoz. ni lepšega kot po ozki gozdni poti med drevesi na eni strani in prepadom na drugi pičit 70 z polnim gasom :grim :OK:

Jap zelo priporočam, ful dobra stvar. Ta tip je moj kolega in je takrt k je kupu sanke me prosu, če se gremo preganjat testno na tromejo, jao ka smo to delal, pol so nas pa avstrici ganjal tm po smučišču, pa še čist smo se ga napil u Ratečah pa do Podkorena smo šli, tko da smo se tist dan ene 5 ur sigurn vozil. Ampak, ga ni zimskega športa, k bi sankanje prekašal. Je pa fajn ja če se zmenš z njim, da te da u kero bl divjo skupino, če ne je dolgcajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap zelo priporočam, ful dobra stvar. Ta tip je moj kolega in je takrt k je kupu sanke me prosu, če se gremo preganjat testno na tromejo, jao ka smo to delal, pol so nas pa avstrici ganjal tm po smučišču, pa še čist smo se ga napil u Ratečah pa do Podkorena smo šli, tko da smo se tist dan ene 5 ur sigurn vozil. Ampak, ga ni zimskega športa, k bi sankanje prekašal. Je pa fajn ja če se zmenš z njim, da te da u kero bl divjo skupino, če ne je dolgcajt.

še ena slikica, ampak ta je iz Podkorena k smo se ganjal po fisu, to je un ta strm smučišče, če slučajno kdo ne ve. Pa da vam nebi kdaj na pamet hodil se tm po tazadnji strmini s sankam vozt, ker se ubiješ.

PS: pa šekr je velik snega tko, da če ma kdo željo se vozt, ma možnost.

post-10107-1145122487_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tud ce hoces rentat a mors met ksn izpit za motor al pa usaj 18 bit str (k valda nism) k jz bi tud kdaj tole probu :D :D

u to pa ne vem, dj se bom jz pozanimala pa ti povem, sj drgač zj tega ni več, ker ni več snega, sam mi se še sami mau gonmo, k ma en drug moj kolega sanke, pa mi jih sm pa ke kdaj posod. ej ti povem no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo,

Rental na Finskem večkrat, tam je to en tak šport kot za njih hokej, čim jezera zmrznejo jim beri: OBČINE in pa GOZDARJI naredijo po gozdovih poti, brez zajebancije. Te poti povezujejo vsa finska mesta od juga pa čisto gor na sever lahko greš. Nekaj 1000km je teh poti. Rent za cel dan stane cca 130€ + bencin, rentajo pa čisto prave enduro sanke do 750ccm, do zdej vozu 600ccm in je ful noro, ko mal prideš not in če je sneg dober se da tud 100km/h čez gozd. LP, Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živijo,

Rental na Finskem večkrat, tam je to en tak šport kot za njih hokej, čim jezera zmrznejo jim beri: OBČINE in pa GOZDARJI naredijo po gozdovih poti, brez zajebancije. Te poti povezujejo vsa finska mesta od juga pa čisto gor na sever lahko greš. Nekaj 1000km je teh poti. Rent za cel dan stane cca 130€ + bencin, rentajo pa čisto prave enduro sanke do 750ccm, do zdej vozu 600ccm in je ful noro, ko mal prideš not in če je sneg dober se da tud 100km/h čez gozd. LP, Mitja

Jst mam doma 600cc sanke. če je zmrznen sneg-160kmh, brez zajebancije, sam kontrola je pa majhna pr taki hitrosti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst mam doma 600cc sanke. če je zmrznen sneg-160kmh, brez zajebancije, sam kontrola je pa majhna pr taki hitrosti :blush:

:OK: jap maš res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Slovenski zastopnik za bombardier motorne sani je ski&sea celje(www.ski-sea.si)

Pr njih lahko tud najameš sanke, jih odpeleš na prikolici, mislm da je okrog 20000SIT na dan.

Drgač pa kar se tiče izpitov pa starosti pa tga ti pa noben nč ne more(policaj te ne bo šou lovit po snegu)

Tanjuška a ti kej skačeš pa te fore?

A maš čelado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski zastopnik za bombardier motorne sani je ski&sea celje(www.ski-sea.si)

Pr njih lahko tud najameš sanke, jih odpeleš na prikolici, mislm da je okrog 20000SIT na dan.

Drgač pa kar se tiče izpitov pa starosti pa tga ti pa noben nč ne more(policaj te ne bo šou lovit po snegu)

Tanjuška a ti kej skačeš pa te fore?

A maš čelado?

[/quot

ej lih skačem ne, k se mi zdijo mau pretežke sanke za take stvari, ampak po tazadnmu al po tazadnih gosenicah se pa vozm, sploh nism vedla, da gre to na tazadne (matr sploh ne vem kako nej to napišem - po tazadnih gosenicah :D al kokrkol že) jz bl hitro vožno prakticiram :OK:

mam čelado - zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ja sej vem kaj hočš povedat, k daš full gas se smučke dvignejo, če pa prpeleš na izboklino, pa daš gas, gre use skupi po luftu. Sam morš pazit da to delaš na enakomerni izboklini (da ni ena smučka bl u luftu kukr druga), kr čene se prevrneš na stran :slap:

Drgač pa če maš rada hitrost, ni lepšga k polet 40m pri 150kmh, pa sploh neveš da si kej preveč u luftu, sam k greš pogledat sledi, je dooooooooolga praznina (pri hitrosti 150kmh za 40 metrov rabš sam sekundo u luftu)

Čelada je pa zakon, k ne občutiš tiste grozne hitrosti.

PS: previdno s skakanjem: http://www.ski-sea.si/fotografije/video/Snowbike.mpeg :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ja sej vem kaj hočš povedat, k daš full gas se smučke dvignejo, če pa prpeleš na izboklino, pa daš gas, gre use skupi po luftu. Sam morš pazit da to delaš na enakomerni izboklini (da ni ena smučka bl u luftu kukr druga), kr čene se prevrneš na stran :slap:

Drgač pa če maš rada hitrost, ni lepšga k polet 40m pri 150kmh, pa sploh neveš da si kej preveč u luftu, sam k greš pogledat sledi, je dooooooooolga praznina (pri hitrosti 150kmh za 40 metrov rabš sam sekundo u luftu)

Čelada je pa zakon, k ne občutiš tiste grozne hitrosti.

PS: previdno s skakanjem: http://www.ski-sea.si/fotografije/video/Snowbike.mpeg :eek:

auč, tole je pa mogl bolet, pa dobr, da je sam noga :wacko:

ja čelada pa nujno na betico, če ne tud filing ni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pomoje nas bo iz leta v leto več glede na to kok "dolga in vroča" poletja so :slap:

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje nas bo iz leta v leto več glede na to kok "dolga in vroča" poletja so :slap:

Ja sej poleti je 10 stopinj pa dž, pozimi je pa glih tko 10 stopinj pa dž, tko da se sneg topi...žou je tko :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim 600ccm čist dost letijo tud ene 150 160 še nism probu sam pa ni lepšga ko se moto sezona konča se ta začne :OK: :OK: tak ko bi moto sezona trajala celo leto

vozim se pa po rogli je fajn sam morš poti poznat tja gor na mariborsko pohorje je kr taprava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim 600ccm čist dost letijo tud ene 150 160 še nism probu sam pa ni lepšga ko se moto sezona konča se ta začne :OK: :OK: tak ko bi moto sezona trajala celo leto

vozim se pa po rogli je fajn sam morš poti poznat tja gor na mariborsko pohorje je kr taprava

iiiiiiiiiiiii, se popolnoma strinjam s tabo, najbl mi gre na živce jesen al pa zgodej pomlad, k se ne morš ne z motorjm vozt, pa ne z sankam, k zmanka snega bemtiš :angry: neki si bo treba še za tm umes zmislt an :grim . ampak men je tud oboje noro dobr, sicer res ne prakticiram 160 km/h brzine, ampak mau manj, sam je pa tud užitek, mogoč še mau bl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiii, se popolnoma strinjam s tabo, najbl mi gre na živce jesen al pa zgodej pomlad, k se ne morš ne z motorjm vozt, pa ne z sankam, k zmanka snega bemtiš :angry: neki si bo treba še za tm umes zmislt an :grim . ampak men je tud oboje noro dobr, sicer res ne prakticiram 160 km/h brzine, ampak mau manj, sam je pa tud užitek, mogoč še mau bl :OK:

za zgodnjo pomlad in pozno jesen pa si krosko nabavi. Blato pa voda. Pa boš mela celo leto zapolnjeno.

(česimislilazbesedovmesnamotorje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zgodnjo pomlad in pozno jesen pa si krosko nabavi. Blato pa voda. Pa boš mela celo leto zapolnjeno.

(česimislilazbesedovmesnamotorje)

u sj res, ja sj sm jo mela pa sm jo prodala, matr sam jo bom res kupla, ful dobra ideja :OK: spet me bo mamica vesela :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sj res, ja sj sm jo mela pa sm jo prodala, matr sam jo bom res kupla, ful dobra ideja :OK: spet me bo mamica vesela :doze:

ha... ta ideja te bo kokoštala..... ko pridem v tvoj konc, me voziš z sanmi (ni nujno da motornimi-sej nekaj jeleni vlečejo pr vas), pa s krosko bova skakala.... z Banditom se bom pa že sam vozu (s svojim)

Zmenjeno?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha... ta ideja te bo kokoštala..... ko pridem v tvoj konc, me voziš z sanmi (ni nujno da motornimi-sej nekaj jeleni vlečejo pr vas), pa s krosko bova skakala.... z Banditom se bom pa že sam vozu (s svojim)

Zmenjeno?? :naughty:

ok zmenjeno, sam z sanmi se bova pa motornimi vozila tisti jeleni so prepočasni, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zmenjeno, sam z sanmi se bova pa motornimi vozila tisti jeleni so prepočasni, ok?

Zmenjeno.... sam upam da me ne zgubiš. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim 600ccm čist dost letijo tud ene 150 160 še nism probu sam pa ni lepšga ko se moto sezona konča se ta začne :OK: :OK: tak ko bi moto sezona trajala celo leto

vozim se pa po rogli je fajn sam morš poti poznat tja gor na mariborsko pohorje je kr taprava

A si že probu 800??? Je razliiika...sej tud 600 fajn letijo, sam 800 pa trgajo, zdej so pa začel delat celo 1000 pa 2T!!! Je pa res da 600SDI ne skurjo tolk(max 25l na 100km), 800 skurjo pa čez 40. Jst sm pol skor usak dan na

črpalki :(

Drgač pa s 600 dobit 160kmh je teško, 150 dobiš kr hitr, sam pol naprej more bit pa zmrznen sneg pa ne sme pihat, pa mogoče še to-jst mam 53 kil pa mogoče tud to kej upliva, pomoje če maš 100 kil sploh vidš 160 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

A si že probu 800??? Je razliiika...sej tud 600 fajn letijo, sam 800 pa trgajo, zdej so pa začel delat celo 1000 pa 2T!!! Je pa res da 600SDI ne skurjo tolk(max 25l na 100km), 800 skurjo pa čez 40. Jst sm pol skor usak dan na

črpalki :(

Drgač pa s 600 dobit 160kmh je teško, 150 dobiš kr hitr, sam pol naprej more bit pa zmrznen sneg pa ne sme pihat, pa mogoče še to-jst mam 53 kil pa mogoče tud to kej upliva, pomoje če maš 100 kil sploh vidš 160 ;)

ej men sploh ne kurjo tak vlk max ene 10l na 100 bi mogu enkrat zračunat

jah vem ji ma edn (800ccm) gor tip je čist...

js se bom kr ttih še držu neki cajta zaenkrat še ni dougcajt :OK:

sploh pa na mojih trasih ni tajga placa da bi jih teru več ko 100 no razn na smučišču sam tist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men sploh ne kurjo tak vlk max ene 10l na 100 bi mogu enkrat zračunat

Ja to zato k nimaš placa da bi jih gonu. K jst mam pa ene 3km ravnine in skoz 140-160. Učasih pa še u 50cm snega(to pa je upor). Se mi je že zgodilo da mi je un pogonski jermen na sklopki strgalo k je biu preveč obremenjen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!