Skoči na vsebino

Yamaha XTZ 750 Super Tenere


TRANS

Priporočene objave

No... Dejmo fantje... zihr kdo ve za kkšno Superco... Ne???.... Ja valda da veste !!!... Dejmo se mal potrudt pa po podstrešju pobrskat...PLIZZ :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENGAI takole je: je letnik 92, rdeče barve, na videz zelo ohranjena, poznam pa človeka, ki jo servisira in pravi, da je res dobra. Registrirana skor celo leto, nekaj dodatne opreme okol 50k prevoženih, nov akumuator pa sploh in oh. Cena je pa baje 680k SIT. Nahaja se v Sevnici. Sam moja je še lepša, sam kaj, ko je ne prodam. :D :lol: :crazyeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm tole se sliši čist zanimivo... a mi lohka privat message pošlješ... mal podatkov o tem človeku... bi naredu en izletek pa jo šu mal počekirat...

10x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENGAI jutri dopoldan se lahko oglasim pri serviserju, ki mi je povedal, da ta tip prodaja motor. Serviserja poznam, lastnika motorja pa ne, vem le, da je iz Sevnice, sem čisto slučajno izvedel, ko sem šel na moji Superci gume menjat, pa je bil motor tam in mi je kolega povedu da ga tip prodaja. V glavnem, jutri sporočim, danes sem do 19.00 v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej mim grede kje pa superco servisiraš???

K taki serviserji ponavad največ vejo kdo je kej razbil in kdo kej popravlja al pa prdaja... 0X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENGAI evo ti: lastnik je Predanič Darian, tel. je 041630071, kot sem že rekel iz Sevnice, je PRVI lastnik, motor ima 42k km, na novo reg, nov komplet veriga + verižniki, akumulator, prizna pa da je zadnja guma že bolj slaba. Ceni jo 3000 EUR. Je pa deco trenutno na Krku in bo tam tudi ostal do srede, od srede dalje je pa reku da se da videt.

Servisira jo meni (kar ne znam ali se ne spodstopim sam :wink: ) in njemu Martin Češek oz. firma Trgomoto iz Krškega, to je nasproti znane diskoteke Pacific, objekt je obkrožen z avtomobili Seat, ker imajo zastopstvo. Sicer pa so pooblaščeni še za Kawasaki, Aprilia, Gilera, Piaggio, Tomos pa mogoče sem še kej pozabil. Šraufa pa itaq vse, kakor se zmeniš, tako je, kvalitetno in poceni v primerjavi z drugimi. Kar se cen tiče je definitivno ugodno, o kvaliteti e pa ITAQ najbolš da se sam prepričaš, nima pa nič proti če tam visiš in mu pod roke gledaš, sam ne mara če je kdo preveč ''pameten''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja, ql ni blema ... O Češku vem vse... :lol:

Sm pr njemu 8 let Yamahe servisiru... še takrat ko sem jih pri Delta team-u testiral in je bil on še uradni YAMAHIN serviser

Zihr en od boljših serviserjev (sploh glede na ceno) :)

Jah on je tud en od mojih potencialnih kontaktov za Superce... sm mislu da je še kdo kje... ampak nima veze...

10x za info o lastniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tengai dej sporoč kdaj/če boš šel gledat, se lahko če bom imael čas na kakšnem Jupiju al pa Kokti dobiva, če si za. BTW: ali pravilno sklepam zakaj imaš tak nik? V profilu piše da maš Varadero... 1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe nick je nick... dolga zgodba iz mladosti... v resnici pa tengai-a nikoli nisem imel...

To še ni vse... v bistvu sploh nisem bil nikoli fan od Kawasakijev (no ja pr 16 sicer sm vozu superkross s KMXom ampak to je tud vse)

Sm bl prisegu na Yamaho... mel 2 superci, TDM, Cat-o... pol sm pa presedlal na Varo... PA bi verjetn na Yamahi ostl če bi ponudla konkurenco Hondi

Sicer pa sej veš za KOKTO je vedno čas... ti bom sporoču kdaj in kje... verjetn še pred Lendavo...

ajde L.P

Tengai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jz bi šu uno superco počekerat u petek... če maš cajt si povabljen zraven sicer bom šol pa sam.

Sicer pa vsi ostali bralci postov... jz še vedno iščem eno čim cenejšo supeco z vsemi papirji... lahko stara, lahko razbita, lahko nevozna... sam da je superca (pa da je geštel kolkr tolk OK)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eetaq... sploh ni blema... zgleda da bo tud vreme bl žalosten tko da tud jz verjetn ne bom šel...

hehe bom raj vse 3 kufre na Varo kiknu pa boljšo polovico na zadn zic posadu in piču na morje... baje bo tm ql vreme. 8)

Sicer pa se slišmo--- no ja beremo :wink:

Drgač pa sej veš... če se slučajn ob kkšno Superco spotakneš mi pliz sporoči...

ajd in LP

Velja za vse k boste prebral ta POST...

STILL DESPERATLY SEARCHING 4 SUPER TENERE :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO dej PLIZZ počekeri... pa mi sporoč kaj si zvedu... in če je model zainteresiran za prodajop mi sporoči njegove podatke oz kam grem lohka bicikl pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe morm mal težit...

:lol: tale post je sam zato da sm nazaj na prvo stran pršu...

ker pa ne pomeni da sem že obupal z iskanjem Superce :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejte mu ze en prodat to kanto,de nou tezil.

tengai,hec....upam da najdes. :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KANTO?! :?: :!: :evil: :wink:

jah valda,ce isce samo okvir in papirje....valda je kanta potem.ali mislis,da bo novo kupil in TDM-motor noter vstavil? lahko kupi novega TDM-a - bo ceneje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK folk, zdej pa tkole...

tud če maše mašina od TDM not, more bit tip mašine isti kot na prometni.

Kar pa ne verjamem da mata ST pa TDM enak tip mašine.

npr. moj ex gpz je mel serijsko cifro mašine

ZX600Axxxxxxxxx

kaj je xxxxxxxx je vseen... more bit pa ZX600A

Zdej pr yamahi more bit 2H9xxxxx

ipd...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... včasih je blo res tako... danes pa v prometni za mopede sploh ni več številke mašine niti ti je na tehničnem ne pogledajo... (to velja samo za motorje... pri avtih je še vedno stara pesem)

Je pa še tko, da tdm in XTZ masta enake oznake za tip motorja, kar je logično saj gre za enak agreagt, ki je v primeru TDM malo popiljen... letošnji 900 pa še malo bolj... ostalo je vse isto :D

Sicer pa bi mi bl prov prišla cela superca ne sam geštel (gre se predvsem za čim nižjo ceno)... je pa res da tud sam geštel z vsemi papirji z veseljem vzamem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry:

To sploh ni oglas.

Sporocam zalostno vest :(, da sem primoran prodati svojo ST (sem ze tko velik, da si bom zal moral en avto kupit (otroci, pes, vozicek, zar...) Ni dnarja pa bo morala lubca od hise.

Je pa problem, ker je lepotica prav nic podobna kanti pa ima vse kar spodoben motor potrebuje (kolesi, motor, gestel, skratka, vse) in bi pac hotel, da jo novopeceni lastnik prav spostuje. Da je registrirana, sploh ne omenjam. Tko da cena ni najbolj nizka (dobrih 700k).

Ker sem v ljubi vojski, sem slabo spremljal forum pa nisem vedel, da se Tengai-ju taka tragedija dogaja.

Motor v fejst formi, redno na servisu pri Borutu, za svoj letnik (93) zdrav srce pa tut pleh.

Ce te zanima, me poklic na 041 988 548.

Grega

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kaj naj rečem... V bistvu sočustvujem s teboj :cry: ... res je grozn feeling k mora 9 let stara spremlejevalka od hiše... :(

Sicer pa :lol: bo sigurno našla dobrega lastnika...

Jaz jo pridem z veseljem pogledat... te ob prvi priliki pokličem, da se zmeniva kje in kdaj.

Hehe končno mi je nekdo vlil malo optimizma... :P

L 93... to je lahko belo vijolična, redeča al pa črno vijola če se ne motim... aja pa tud tista belo-zelena kombinacija mislma da je bla 93 letnik ???

Me res zanima???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!