Skoči na vsebino

Yamaha RX-1 SP


MotoBoy

Priporočene objave

The result of years of testing by Yamaha engineers, the RX-1 has no equal on the trail, thanks to a 145-horsepower class four-stroke four-cylinder engine.

vir in tehnični podatki

zgleda obetavno, poglej malo tabelo s tehničnimi podatki in primerjaj z R1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če drži to da ma Yamaha rx-1 isto mašino k Yamaha R1 (tko sm slišu)?

rx-1161959.jpg

Hohoho!!!!! Noro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj češ, če pa jih lahko uporabljaš samo po zimi in še to če je sneg!

Ne, res???? :blink:

Slišal sem namreč, da se da pri teh dobiti dva piciklna in ju poleti samo namontiraš gor, pa maš ta pravo R1!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res???? :blink:

Slišal sem namreč, da se da pri teh dobiti dva piciklna in ju poleti samo namontiraš gor, pa maš ta pravo R1!!!! :kva2:

In greš z njim po avtocesti na morje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ne, res???? :blink:

Slišal sem namreč, da se da pri teh dobiti dva piciklna in ju poleti samo namontiraš gor, pa maš ta pravo R1!!!! :kva2:

o seveda se da :OK: ampak gosenco boš lahk pa lih na 50km menau :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

Da se sanke da uporabljat samo poleti? Ne bo držalo. Tut poleti si lahko nastaviš rampo pa skačeš. Vrjetno boš gosenico kmalu menjal. Al pa video na ski&sea ko se kr po vodi pelje s sankami... :trance_33_sleep: Poleg tega pa lahko na 4cikl montiraš gosenice! :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se sanke da uporabljat samo poleti? Ne bo držalo. Tut poleti si lahko nastaviš rampo pa skačeš. Vrjetno boš gosenico kmalu menjal. Al pa video na ski&sea ko se kr po vodi pelje s sankami... :trance_33_sleep: Poleg tega pa lahko na 4cikl montiraš gosenice! :worship:

LP

Z sankim boš bol tešk polet kej delu kr nevem kak se ti bojo hladile.Kr imajo hladilnik nad gosenico, in ko se pelješ sneg gor meče polet pa nc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole za hladilnik pa res nisem vedu. (da ga ima nad gosenico) Nekateri posnetki pa so bli tud poleti :yes: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole za hladilnik pa res nisem vedu. (da ga ima nad gosenico) Nekateri posnetki pa so bli tud poleti :yes: .

LP

Tole za hladilnik pa res nisem vedu. (da ga ima nad gosenico) Nekateri posnetki pa so bli tud poleti :yes: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole za hladilnik pa res nisem vedu. (da ga ima nad gosenico) Nekateri posnetki pa so bli tud poleti :yes: .

LP

Kako 1 min ali 2 že gre potem pa moč zgubijo! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Js sem se vozu zdej poleti ko so pokosili travo sem jih sprobal mal samo špurniki ne primejo skoraj nič !!!

Naredu sm ene 3 dolžine travnika delale so pa normalno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem se vozu zdej poleti ko so pokosili travo sem jih sprobal mal samo špurniki ne primejo skoraj nič !!!

Naredu sm ene 3 dolžine travnika delale so pa normalno :naughty:

kak car fak kdaj greš čez blejsko jezero po vodi ej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!