Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

quote:

Tko kot je že Stari Faker reku: Dan MM se bliža.

Dan: 27.05.2002

Čas: 09:30 Kaj: Skuter Pokal Pogoj:14-20 let,H-kategorija,nagrade...

Čas: 13:00 Kaj: Mini Moto žur (MM) Pogoj: Sam da pridete!

Destinacija: Velodrom Novo Mesto

Organizator: AMD Orjaki

Vse MM voznike, ki so v naši evidenci smo povabili že mi, ostale dajte pa še vi. Vabljeni ste pa tudi vsi ostali saj bo na voljo tudi rent a MM. Muzka bo! Vozil se bomo pa dokler nam nebo zmankal benza, pa še to se ga da kupit!!!

Mini Moto = MAKSI JAJCA

Ops tiskarski škrat. Ja to je čisto res! Se pravi 25.05.2002. Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ste vsi čist ne resni. Orjaki vam tle organizijaro fajn MM zurko pol pa pridejo sam štirje. Pa tistle moto drom je ful dobr plac za takšne in drugačne bencinske zadeve, pa ful žalostno propada Res zavedni moto fani. A dolenčki bolj padajo na vinček kot pa na bencinček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal pa bo tudi Manca Katrasnik sla na otok Man tko kot njen slavni oče - valda s MiniMoto. K'r tko naprej Manca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem dobro idejo za pobarvat MM, če kdo ve za kakšno povezavo naj prosim pove!

Faker ti mi pa ne mat'črn predlagat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva se tolk šopirte s temi minimotorji. To sploh ni motor, boljš bi letel če bi blo na baterije ne pa na bencin. Škoda bencina. Ne rečem, za otroke je to kul, se vsaj vozit naučijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... dokler ne boš probal minija, boš tud ti mislu, da znaš vozit... NAJPREJ PROBAJ, POL KOMENTIRAJ...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimoto res zgleda malo otročje, a tako kot pravi STARI FAKER, se je treba najprej gor vsest, pa pol komentirat.

Pred leti sem tudi jaz mislil, da je to hec in pognal motorček po kartodromu ... sem se tak stegno da nisem vedu kaj je spodaj in kaj zgoraj ... prava stvar !!!

Mala igrača za velike ... ni kar tako !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e moj kamionđa!

že po temu kakšen motor imaš, se vidi da ovinki niso tvoja jaka strana.ni bolšega kot biti najhitrejši na avtocesti, kaj ne?!

MM ni hiter, je pa potrebna tehnika!

GAS DO DASKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe Ike... Sam to si še kakega švohcanega vozil...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamijonđija: Z MM te na dirkališču v ljubečni v 5 krogih prehitim in še enkrat ujamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste vse razpočl! Avtocesto poznam samo iz zemljevidov, tko da res ne vem kako lahko sodite o enmu ki ga sploh ne poznate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol te pa na probo povabmo! Spoznal te bomo, pa še probal boš lahko!

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nism ravn en ljubitelj teh malih prdul, največkrat mi grejo naživce ko po boxih brenčijo, more človk kr gledat da nebi na kakšnga stopu. Drugač pa :kapo dol vsem ki se upajo full gas pelat s tako pručko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že res da je prdula. Če pa greš v boksu mim pržganga motarda in te slučajno zadane plin iz izpuha pa misliš da ti je kdo vrgu kladu v hrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz nism ravn en ljubitelj teh malih prdul, največkrat mi grejo naživce ko po boxih brenčijo, more človk kr gledat da nebi na kakšnga stopu. Drugač pa :kapo dol vsem ki se upajo full gas pelat s tako pručko.

Probi se pelat v portorožu v soboto na treningu, dva kroga te bomo prmir pustl potem pa ful kontakt, boš vidu kdo bo na koga stopu!

Popravil/a - spidy dne 06/06/2002 ob 10:32:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!