Jump to content

Top Gear - The Grand Tour

Thundercat

Recommended Posts

So kar đezerji (z velikim buđetom) B)

Fajn je test camp prikolic & biljarda & različnih plinov :OK:

Top Gear spremljam že kar nekaj časa in ja res je ena najboljših ( če ne celo najboljša ) oddaj o avtomobilizmu. Edina stvar, ki me malček bode ( mogoč pa se motim ), je da v ospredje v luksuznem in športnem segmentu rinejo Jaguar - ja; morda pa je res najboljši. Sicer pa mi je všeč, da je skozi celo oddajo veliko zajebancije in da ne "ubijajo" s suhoparnimi podatki o velikosti prtljažnih prostorov in barvah pokrovčkov in gumbov in kajševemčesa, ampak se raje več ukvarjajo s tem kako se kateri avto vozi in kakšen videz in zanimanje daje na ven. Svaka čast BBC - ju za eno res dobro oddajo. :OK:

Fajn je test camp prikolic & biljarda & različnih plinov :OK:

Tisto je brainiac.

Ravno zadnjič sem gledal ko so onega mlajšega voditelja hipnotizirali tako, da še avta ni znal vžgati. Pa v studiu so mu dali plastičnega poršeja in mu rekli da je to njegov novi najboljši avto na svetu :lol1:

Pa nuno so v bigfuta stlačil, da je čez avte vozila :lol1:

Kar kul oddaja :OK:

Tisto je brainiac.

Šit, pa res, me je mali Hammond zmotil :blush:

Hehe, un del mi je bil najbolši, ko so šli dirkat kdo bo prej iz Anglije v Monte Carlu: Aston Martin DB9 ali vlak :)

PS: Se ve kdo je zmagovalec :naughty: :grim

Hehe, un del mi je bil najbolši, ko so šli dirkat kdo bo prej iz Anglije v Monte Carlu: Aston Martin DB9 ali vlak :)

Za par sekund, če ne bi bilo treba presedat bi pa TGV zmagu :grim

Glede na to, da ne maram oddaj o avtomobilizmu ali motorizmu, moram priznat ta TopGear rad pogledam, ker so precej sprosceni pa zajebantski...

Tko da :OK: za to oddajo

Za par sekund, če ne bi bilo treba presedat bi pa TGV zmagu :grim

He he, zmagal je pa le :D

enkrat je merca SLR gonil iz anglije na švedsko se mi zdi, tadrug je pa šel z ladjo ...

včeraj so delali test novega Smarta...24 ur v avtu....torej sta 24 ur preživela v avtu, kako je udoben...

je kdo gledal kako sta rešila problem uriniranja, brez da stopiš iz avta?

:D

najboljši del je bil to nedeljo ko so šli audi S4 (menda) v Verdonu po ovinkasti cesti na vrh ene 400 metrov visoke skale, plezalca (OK ful profija) pa plezat. normalno se pleže baje 6 ur, ta tipa sta zlezla v 1 uri 58 min, avto pa je rabil 2 uri 3 min. na koncu so rekli double or nothing gremo tekmovat še dol ampak je plezalec zajebal in naredil base jump :grim :devil: in ga nascal za 2 uri :lol1:

PS: enkrat so imeli test najslabših avtov na svetu, imam samo posnetek testa tretjeuvrščenega yugota - za crknit od smeha, na koncu ga razstrelijo in povozijo z tankom. Ima kdo to celo oddajo, bi rad videl te scene. pri yugotu ni mogu odpret vrat od znotraj pa je zlomil šipo in odprl od zunaj :lol1:

meni je bila v včerajsni oddaji najbolj všeč replika na pritožbo gledalcev, češ da se topgear preveč ukvarja s prestižnimi avtomobili, zanemarja pa tiste bolj uporabne -

torej.

če boste kupovali mali avto, kupite micubiši kolt ali toyoto yaris :)...potem pa lepo nazaj na astona martina :D

včeraj so delali test novega Smarta...24 ur v avtu....torej sta 24 ur preživela v avtu, kako je udoben...

je kdo gledal kako sta rešila problem uriniranja, brez da stopiš iz avta?

:D

He he,gledal....plastične vrečke, ki vsebujejo kristale ki ob dotiku s tekočino tvorijo neko želetinasto snov, se kr dobr obnesejo :) Tista fora glede low-budget avtov je bla tud res dobra..."Right, back to Aston Martin..." :P

Edin un glavni gumpec Clarkson mal preveč najeda z antimotorističnimi forami, češ da on ne bo vozu motorja ker je heteroseksualec pa da je v zadnem cajtu v VB vedno večja rast operacij pritrjevanja genitalji nazaj motoristom, ki so si jih odtrgali zaradi padca z motorjem in podobne :slap:

:grim najboljše od vsega v Top Gear-u je referenčno vozilo za dirkače F1 - ena indijska varianta Suzukija (mislim da Suzuki Liana ali kaj podobnega, v glavnem, podobno sranje kot Dacia Logan :lol: ). Do sedaj najboljši čas dosegel Hill pred Webrom...

• 2 weeks later...

enkrat je merca SLR gonil iz anglije na švedsko se mi zdi, tadrug je pa šel z ladjo ...

Kje je pa šel SLR?

Ta teden bo pa bugatti veyron. :OK:

a lahko kdo prilepi link (torrent) od te oddaje ker nikjer ne najdem :slap:

edit: Sm že najdu na strani finalgear

Edited by bassko

a lahko kdo prilepi link (torrent) od te oddaje ker nikjer ne najdem :slap:

edit: Sm že najdu na strani finalgear

Dugač pa na Miminovi, al pa naTorrentSpy-ju... povsod se dobi :grim

a je kdo gledal včeraj oddajo.... :)

ko je slepi človek premagal zadnja dva na spisku znanih oseb, ki dirkajo na njihovi pisti...

:OK:

Kje je pa šel SLR?

iz Anglije preko Francije in Germanije po stari celini gor do Swerige :)

:grim najboljše od vsega v Top Gear-u je referenčno vozilo za dirkače F1 - ena indijska varianta Suzukija (mislim da Suzuki Liana ali kaj podobnega, v glavnem, podobno sranje kot Dacia Logan :lol: ). Do sedaj najboljši čas dosegel Hill pred Webrom...

jap... samo ga je ravno en komedijant skinil :)

jap... samo ga je ravno en komedijant skinil :)

Zdej ma rekord Nigel Mansell :OK:

Edited by bassko

• 2 weeks later...