Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

kot sem razumel so v zadnji oddaji pokazali nesrečo hammonda in njega, ki naj bi že sodeloval v oddaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki ne veste, Richard Hammond se je hudo poškodoval. Zdaj je že okreval, tukaj pa je link že okrevanega Richarda, ki spregovori nekaj besed o nesreči KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu tole ja.. kr dost velka hitrost je bla :) drgač jo je pa kr fajn odnesu iz tele nesreče. lepo ga je spet vidt v oddaji :D saj nau dougcajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na forumu na finalgear je tema o enem tipu k je naredu modelčk ferrarijevga prototipa v merilu 1:3 se mi zdi :hmm:

ampk to sploh ni nč tazga, če pomislmo d ma avtočk v istem merilu izdelano vsako potankost kot realen avto in sicer 12(!!!) cilindrski 4-takten motor z vsem kar paše gor, delujočim menjalnikom in števci, celotna notranjost, ročke, lučke vse vse vse...tip ga je delov 15 let, oz. 3 leta načrte in pa 12 let modelček :eek:

to je čisto pravi pravcati avto, le tko mejhnga človeka bi blo treba dobit pa bi se lahku vozu z njim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na forumu na finalgear je tema o enem tipu k je naredu modelčk ferrarijevga prototipa v merilu 1:3 se mi zdi :hmm:

ampk to sploh ni nč tazga, če pomislmo d ma avtočk v istem merilu izdelano vsako potankost kot realen avto in sicer 12(!!!) cilindrski 4-takten motor z vsem kar paše gor, delujočim menjalnikom in števci, celotna notranjost, ročke, lučke vse vse vse...tip ga je delov 15 let, oz. 3 leta načrte in pa 12 let modelček :eek:

to je čisto pravi pravcati avto, le tko mejhnga človeka bi blo treba dobit pa bi se lahku vozu z njim B)

če nebi tega vidu, 100% nebi vrjeu :eek: :worship: :worship:

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na final gear-u še ni nove oddaje... čudno... ponavadi je bila takoj naslednji dan že na voljo.

Mogoče kdo ve kateri slovenski ponudnik za televizijo ima BBC2? Čudno da pri Siolu nimajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na final gearu je nova oddaj ampak ni VUk rip ampak je nekdo drugi rippal zaseda pa namesto 300mb 700mb link pa je na začetni strani final geara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na demonoid.com je že kar nekaj časa novi top gear. ugotavljajo zakaj trajajo popravila cest tako dolgo in se spravijo asfaltirat eno cesto v 24 urah kar bi cestarji delali 7 dni (za crknit od smeha), jamie oliver vozi chevroleta nubiro (menda ali nekaj podbnega), vozijo jaguarja in aston martina in pokažejo hammondovo nesrečo z njegovimi komentarji in jasno podjebavanjem. velika pa je 700 nekaj MB in je avi rip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nujno, gdor si še ni pogledov zadnje oddaje top geara (11.2.2007), mora to pogledat :OK:

crkneš od smeha

pravkar sem si ogledal tole zadevo in moram rečt, da se že dolgo nism tako nasmejal kot pri temle delu :lol1:

americanosi pa :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej fantje !

Zdej ko ste vsi fuk***** na oktane bi vas neki vprašal. Ste pogledali eno oddajo od Top Gear ko je ena ženska na dirkališču v nemčiji Nuerbirg neki takega postavla rekord 10:08 z kombijem. Pravijo da je najboljša voznica na tem dirkališču. Sem vidu da je šla ona z kombijem tak povprečn nič predelan enih 190 mora it, pa prehiteva motorje same cestake z 150 in več konji. Pa mi ni jasno kako ? Namreč pista je kar odprta in z unim kombijem pa prou da te prime srat ko vidiš kej takega, ker to ne more bit res. Če bi mela kak auto ja ma ne kombi ki se prevrne. Dejte povedat kaj si vi mislite

eko na tej pisti, nisem znal napisal

" Germany, Nürburgring "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej fantje !

Zdej ko ste vsi fuk***** na oktane bi vas neki vprašal. Ste pogledali eno oddajo od Top Gear ko je ena ženska na dirkališču v nemčiji Nuerbirg neki takega postavla rekord 10:08 z kombijem. Pravijo da je najboljša voznica na tem dirkališču. Sem vidu da je šla ona z kombijem tak povprečn nič predelan enih 190 mora it, pa prehiteva motorje same cestake z 150 in več konji. Pa mi ni jasno kako ? Namreč pista je kar odprta in z unim kombijem pa prou da te prime srat ko vidiš kej takega, ker to ne more bit res. Če bi mela kak auto ja ma ne kombi ki se prevrne. Dejte povedat kaj si vi mislite

eko na tej pisti, nisem znal napisal

" Germany, Nürburgring "

Če gledaš TopGear, še ni treba, da si fuknjen na oktane :doze:

Sicer pa gre za tale posnetek

kako je to možno, da je tako hitra.............po par tisoč prevoženih krogih bi se znala najbrž že z zavezanimi očmi tam peljat :closedeyes:

sicer pa takle prazen kombi tudi ni kar tako, 136KM in cca 1800kg mi lahko verjameš, da gre sigurno 160km/h (seveda ne čez ovinke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je po nordschleife

kombi je pa ford transit in ni predelan, ženska pa živi na progi in je prevozila že preko 5000 krogov na tej progi .)

sicer tale top gear je malo zaigran, oz. zmontiran, ampk je tole vseeno mogoče, vrjem, ker je važna tud tehnika in izkušnje...tisti motoristi tam vrjetn niso profesionalni dirkači, ker na ta nordschleife greš tud ti lahko kadar je odprt mislm da en krog odpeleš za 10 al 15 evrov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska je Sabine Schmitz, tekmovalka v vseh mogočih avto kategorijah, testna voznica BMW in voznica "taxija" na nordschleife, to pomeni da te proti plačilu odpelje kak krog na polno po pisti. evo njene strani: http://www.sabine-schmitz-motorsport.de/index.htm

motor jo more premagat v kombiju, no saj se vidi na posnetku da gre en mimo ampak če se na pisto spravi amater, ki ne pozna dobro piste in ima potrebni rešpekt potem ga lahko taka voznica v kombiju tudi prehiti, mislim da ni neke sramote v tem.

na nakem nemškem forumu sem prebral da naj bi se najboljši vozili okoli 7.47-7.50 ampak ker zaradi varnosti ne dopuščajo več tekmovanj so to vse neuradni rezultati, ampak torej hitrim motoristom ni problem prehitet kombi z 10 sec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro kaj se ti pizdiš tam zgoraj, če sm reku to, je to fraza ajde ne bodi takoj pameten. Tako boš drkal do penzije.

No gremo k stvari. Ja sigurno gre kombi 160, še več tud 200 bi šel če gre naš ki ima le 110 konjev 180 na uro. No uglavnem motoristi profesionalci jo pustijo zadaj za par minut. Ampak amaterji bi se peljali zanjo ker vidijo kako gre ona bi šli še oni potem pa na končni ravnini nabije na gas na kar odletijo mimo pa saj ni hudič da je tako zafrknjena pista..

popravte me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tist je najbrž name letelo .)

sicer pa ta proga zgleda takole [attachmentid=92208]

ostale informacij pa tukaj na Nürburgring.de

post-5241-1171977847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska je Sabine Schmitz, ...

...pa še domačinka je. Okoli 15.000 krogov "Zelenega pekla" ima za sabo; več kot 300.000 kilometrov torej!!!

Sem se peljal po progi, dva kroga - z mojim Golfom dizlom SDI. :))

Pod 8 minut z motorjem letijo samo mojstri, ki imajo tudi že krepko čez 200 krogov za sabo. GhostRider je, če se ne motim, v enem dnevu prišel na 8:10 nekje (ali 8:30, ne vem točno, menda je v tretjem delu)

10 minut je kar težko peljat, tudi z motorjem ta čas ni ravno šala... ...sicer pa se je oni TopGearovc z Jaguarjem dizlom peljal 9:59...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al 15 tisoč krogov ja no...nekej na 5 je blo :P

ta proga je najbolj slavna na svetu, zeleni pekel je res tako ja, gre čez gozd, pa asfalt je baje ful slab, zarad tega so tud tam ukinl dirke formula 1 se mi zdi :hmm: , formule so namreč kar letele po zraku

no pa da ne bomo off topic: ko đeremi pove dva stavka o stigu preden le-ta sproba avto, je tud en stavek, ko reče, da mu je levi nipl v obliki nordschleifeta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!