Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

Sem se peljal po progi, dva kroga - z mojim Golfom dizlom SDI. :))

In koliko je bilo na štoparci :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko je bilo na štoparci :?

Errrm... uh-oh... :blush:

...po 12 minutah sem nehal gledat (do 13 ni prišlo)... ;)

Sem moral še domov prit, pa ni ravno blizu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V vednost ljubiteljem najhudejše avtomobilske oddaje.

Clarkson je na koncu zadnje serije rekel, da pripravljajo Top gear special, in da se serija vrača jeseni.

Prejšnji teden pa je v svoji columni v The Sun izjavil, da se njega sigurno ne bo zraven. :(

Kasneje so na BBCju še enkrat potrdili, da oddaja bo in z vsemi tremi voditelji - Clarkson, Hamster, Captain Slow :D .

Baje se pregovarjajo okrog podpisa pogodb, predvsem Clarkson je problematičen.

Pa še novo lokacijo iščejo.

Vsekakor se obetajo določene spremembe. Nič več ne bo tako kot je bilo :cry: . Upam, da bo še boljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost ljubiteljem najhudejše avtomobilske oddaje.

Clarkson je na koncu zadnje serije rekel, da pripravljajo Top gear special, in da se serija vrača jeseni.

Prejšnji teden pa je v svoji columni v The Sun izjavil, da se njega sigurno ne bo zraven. :(

Kasneje so na BBCju še enkrat potrdili, da oddaja bo in z vsemi tremi voditelji - Clarkson, Hamster, Captain Slow :D .

Baje se pregovarjajo okrog podpisa pogodb, predvsem Clarkson je problematičen.

Pa še novo lokacijo iščejo.

Vsekakor se obetajo določene spremembe. Nič več ne bo tako kot je bilo :cry: . Upam, da bo še boljše :OK:

!!!Brez Clarksona ni Top Geara!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so legendarni. To je edina avtomobilistična oddaja, ki me je nasmejela tudi že do solz.

Če primerjamo z Motorvisionom na DSF, je slednja tudi odlična oddaja, vendar povsem po nemško resna. V bistvu je obe oddaji kar težko primerjati, ker sta si koncepta povsem različna.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, Motorvision je tudi dobra ja..

Bi lahko rekli:

-Top Gear: Comedy

.Motorvision: Drama

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

samo včasih so mogoče preveč subjektivni in stvari napihnejo...pa naj bo v dobro ali slabo

posebej sm si zapomnu đeremija pa njegovo 'sovraštvo' proti vauxhallu/oplu, spomnim se, ko sm gledu eno njegovo oddajo (namreč ma on tud sam ene par avtomobilističnih oddaj), ko je predstavlav 100 naj avtomobilov (ne spomnm se točno naslova) in je med njimi bla tud vauxhall/opel zafira. takrat je tako pohvalu njen sistem zlaganja sedežev flex 7, kako je oh in sploh praktično in enostavno...ko pa so enkrat na top gearu predstavljal 3 športne enoprostorce (zafiro vxr/opc, forda s-max pa še nekej), se je pa tok norca delu iz tega flex 7 sistema, kako je neumen in neroden in se je točno vidlo, da je nagnjen k fordu, tako, da je na koncu zmagal ford :headbang:

kr neki v glavnem...

lahko, da je to namerno, da je oddaja zanimivejša, bolj hecna, pa da ni vse le toga predstavitev, ampak včasih da človeku čist napačen vtis o nekem avtomobilu...marsikaterga je po moje že odvrnu od nakupa

po mojem ga ni za jemat preveč resno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clarkson ma full pojma pa dober okus ma. Sam za mojo denarnico mal prevec zahteven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symči sem si te res vedno predstavljal v Land Rover Defenderju. :whistle:

Teh ocen, ki jih oni dajejo jaz res je jemljem resno. Vem, da so pač pristrani za angleške avte, ne marajo američanov, korejske avte in sploh cenejše avteke bi najraje s TNTjem natankal itd. :D

Jaz Top gear jemljem kot najboljšo humoristično avtomobilistično serijo. :OK:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim to je to

sej clarcksona so že večkrat stožile razne firme avtomobilov. npr. takrat ko je uniču enga malga korejca na ulici pa ko je reku, da bi mogl žmigavci na nemških avtih delat v režimu kot tist hitlerjev pozdrav...

je kr dost tega...mal po wikipediji pobrskejte al si pa poglejte še druge njegove oddaje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si pogledal nekaj teh drugih oddaj... mislim , da je naslov Motorworld, kjer je v začetku 90' hodil po različnih državah sveta, od Vietnama, Italije, ZDA, Monaka...

Pa tisti oddaji 100 najslabših avtomobilov in 100 najboljših avtomobilov.

Še nekatere bolj konvencionalne zadeve so bile.

Želim pa si, da bi npr. Hamster in May naredila "motoristični Top Gear" :OK: Clarkson jasno ne bi sodeloval zraven, razen mogoče, če bi lahko npr. s tankom vozil čez motocikle. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisti oddaji 100 najslabših avtomobilov in 100 najboljših avtomobilov.

pa to že jaz iščem ko zmešan :headbang: kje si to dobil?

motorworld pa sem gledal - zanimivo, sploh kuba :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse oddaje kar sem jih gledal sem dobil preko e-mule.

Bi bilo pamentno pogledati še na finalgear.com forum, verjetno so kje kakšni linki ali podobno. Bitorrent bi morda našel na mininova.com.

Tole pa je razveseljivo sporočilo iz finalgear.com:

Jeremy Clarkson has confirmed he will be returning to front a new series of Top Gear.

The TV presenter, 46, left the future of the BBC2 show in doubt last week after telling viewers there would “not be a new series”.

But last night he said: “Everyone seems to think the programme is finished or that I’ve left.

“Well, sorry to disappoint you all but it isn’t and I haven’t. Top Gear… will be back in the autumn.”

Sam, pesda, Hamster nas je s svojo nesrečo okradel za eno serijo. :BUA:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.torrents.to/

tale stran je uporabna za torrente, drugač sm js vse dobu na mininovi, sm 'clarkson' vtipkaš

ta motorworld sm tud gledu, pa pol maš še heaven to hell, ta je ful zakon, pa the good and the ugly oz. nekej v tem smislu, ne vem ceuga naslova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Old man Clarkson, Hamster in Captain Slow so nazaj :evilgrin:

To nedeljo se je začela 10. sezona oddaje Top Gear. :OK:

Na srečo napovedanih raznih drastičnih sprememb ni bilo. Še vedno se pošteno nasmejiš. :D

Cesto na prelaz Stelvio pri makaronarjih so razglasili za najboljšo cesto na svetu. Seveda ne po kakovosti cestišča ali varnosti ali podobnega sranja, ampak po oceni same trase (ovinki, razgled...) :worship:

PS: @tomozuki, drugo leto skočiva gor, kenede :naughty:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, učer se smejou ku budala... Kr Fifth gear so obtožli da so jim zažgali use :worship:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!