Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      Kawasakija ne rabiš testirat, sploh versys je siguren nakup in zadetek v polno.
    • Akito
    • DAMI34
      Jooj a spet 😁
    • Demon
      Vse drži kar si napisal, popoloma. Pač sem šokiran nad cenami teh igrač. Je pa nekaj, BMW S1000RR, polno opremljen, M paket, vsa elektronska pomagala, v bistvu vse kar je možno odkljukat stane cca 24.600 eur. Žal ga z navadno Fireblade težko primerjava, saj navadna nima quickschifterja (GROZA DA JE TO SPLOH MOŽNO)...   Torej je dobre 3 jurje cenejši od SP. Me pa res zanima, kaki bodo dejanski primerjalni testi. BMW je vedno bil MOČAN KOT BIK! Če ga FIreblade nebo "pojedla", potem ne opravičuje te visoke cene...
    • skalar36
      Če  imate (dejmo se na motorrističnem forumu tikat,  no(mal za hec)) izkušnje z obema, bi z veseljem prebral. Sem imel enkrat možnost pelat GS nekaj KM, pomoje premalo, nč posebnega. Ni bil nek uauuu faktor. Ampak sem res sam nekih 40 km ga peljal. Če pa kdaj rabite koga, da bi z vami testiral, je pa brez dlake na jeziku, pa tud lahko kontaktirate...cajta mam dost! Preveč. Nisem peljal še versysa 1000, je pa ne enmu mojmu seznamu, da nekoč mora bit v garaži. Se mi dopade. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!