Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

Kaj, bojo spet kako pokvarli? :unsure:

hehe

(sej mam doma 3 alfe, no... )

Ja in to 3.

75, GTV in tastaro Spider.

(imaš morda te tri?)

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pr nas mamo samo 147, 156 in 166.

Smo kar redni obiskovalci servisa. hehe.

Sam je vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se pojavi na torrentih(kateri dan od P-N) in kolikoKrat se predvaja na mesec 1x/2x/3x . . . . ?

thx

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gugl vpisi final gear pa bos mel vse torrent downloade.

drugace pa pride naslednji:

3 days, 3 hours, 20 minutes, and 42 seconds until the next episode of Top Gear starts on July 6th.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gugl vpisi final gear pa bos mel vse torrent downloade.

drugace pa pride naslednji:

3 days, 3 hours, 20 minutes, and 42 seconds until the next episode of Top Gear starts on July 6th.

lp j

Thx .)

Torrent stran je najdena :OK: , drugače sem mislu pa pod kdaj v bistvu kot nanizanke iz USA,

ki prihajajo na sceno vsak torek (4x na mesec), vsaj tiste, ki sem jim jaz sledil.

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zanc sm gledou pomoje tazadn del k je prsu vn...pa prau un stari....

have u ever just sat in ur car and just drove, wih no particular destination?

bikers do it all the time, so why dont human beings

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zanc sm gledou pomoje tazadn del k je prsu vn...pa prau un stari....

have u ever just sat in ur car and just drove, wih no particular destination?

bikers do it all the time, so why dont human beings

:D :D :D

Ja, ta je bla res genialno Jezzovska. je tok nesramen ce ce bit.

Sam mi je pa cudn, da je tak petrol head pa ne mara motorjev. Res mi ni jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se pojavi na torrentih(kateri dan od P-N) in kolikoKrat se predvaja na mesec 1x/2x/3x . . . . ?

thx

PF

p0onavad se že takoj v nedeljo :) ukol polnoči če mas srečo, drgač pa ponedeljek :) so pa vsak tedn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pomislil, da se je Jezza z M3jem vozil v zaveterju Toyote Prius in bi tudi to lahko vplivalo na nižjo porabo na Bemflu :?

Vsekakor pa huda primerjava. Prius je en kurac "green car", sploh upoštevaje njegovo izdelavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ta je bla res genialno Jezzovska. je tok nesramen ce ce bit.

Sam mi je pa cudn, da je tak petrol head pa ne mara motorjev. Res mi ni jasno.

sej ni nujno de jih ne mara. kr te oddaje gledam ponavadi naenkat, po par oddaj skupi, vidim de dečki redno hodijo v protislovja. Recimo, Murcielagu je "zameril" da se ga neda vozit na meji, in da je zato Ferrrari 599? lažji za prenašat, vznemirlivejši za vozit in podobno....pr 430 Scuderia pa je cel sladek kako moški je ta ferrari, da končno spet auto, ki pravi If you do something wrong I'll kill you oddaje so fantastične, režija kamera in zvok za dol past, pa še zabavni so. res super oddaja, kot vrhunski cajteng, z mal senzacionalizma, da paše na TV. res odličen izdelek.

@Jetman & Port Folio: IMHO je prius totaln grounbraker ki je šele pokazal, da je hibrid lahko tudi uporaben. zanima me, kakšne cifre bi vrglo ven, če bi z M3 vozili za priusom po mestu, bvoznicah, stali v kolonah, in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cartman: če bi zbral že za novo M3, bi pa ja dodal še za en "skuter", pa sploh ni potrebno mislit na vožnjo za Priusom :naughty: . Za skuter pa vemo koliko porabi.

Mislim, Prius je cca 17 k funtov halloo :blink: (ali nekaj podobnega je omenil).

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@Jetman & Port Folio: IMHO je prius totaln grounbraker ki je šele pokazal, da je hibrid lahko tudi uporaben. zanima me, kakšne cifre bi vrglo ven, če bi z M3 vozili za priusom po mestu, bvoznicah, stali v kolonah, in podobno.

Se strinjam s teboj. Glede vožnje v običajnih razmerah bi jasno Prius imel nižjo porabo, samo Jezza si je zmislil test, ki ga je lahko uporabil za svoj prav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek, okoli 00:30 - 1:00 je ponavadi že na torrent straneh

Če si na ta pravem trackerju, je oddaja najkasneje v roku ene ure po oddaji že gor :) :naughty: :worship: :rolleyes:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni nujno de jih ne mara. kr te oddaje gledam ponavadi naenkat, po par oddaj skupi, vidim de dečki redno hodijo v protislovja. Recimo, Murcielagu je "zameril" da se ga neda vozit na meji, in da je zato Ferrrari 599? lažji za prenašat, vznemirlivejši za vozit in podobno....pr 430 Scuderia pa je cel sladek kako moški je ta ferrari, da končno spet auto, ki pravi If you do something wrong I'll kill you oddaje so fantastične, režija kamera in zvok za dol past, pa še zabavni so. res super oddaja, kot vrhunski cajteng, z mal senzacionalizma, da paše na TV. res odličen izdelek.

Top Gear gledam ze cist od zacetka k je bil Jezza se sidekick. Tip je dejansko FULL proti motorjem. Jih ne prenasa. In to mi ni jasno. Kako lahko zagovarja motor na notranje izgorevanje pa ne mara motornih koles. Za alfe naprimer govori, da ne mors bit petrolhead, ce je nikol nisi mel (se strinjam) ampak bi pa reku, da ne mors bit pertolhead ce nisi nikol mel motorja.

@Jetman & Port Folio: IMHO je prius totaln grounbraker ki je šele pokazal, da je hibrid lahko tudi uporaben. zanima me, kakšne cifre bi vrglo ven, če bi z M3 vozili za priusom po mestu, bvoznicah, stali v kolonah, in podobno.

M3 v mestu? Ni panike. Ce ga vozis po omejitvah in skladno s pospeski ostalih vozil, je M3 ziher bolj varcen od Priusa. sam ga verjetno nimas zato, da bi tako vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

M3 v mestu? Ni panike. Ce ga vozis po omejitvah in skladno s pospeski ostalih vozil, je M3 ziher bolj varcen od Priusa. sam ga verjetno nimas zato, da bi tako vozil.

Ni variante :grrr V mestu ima M3 porabo vsaj dvakrat višjo od Priusa (po podatkih celo trikrat).

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni variante :grrr V mestu ima M3 porabo vsaj dvakrat višjo od Priusa (po podatkih celo trikrat).

jez tud tako mislim. Vozili so me z BMW 540, (motor 4.5, v8 cca 300 konj) in 645 (podoben ampak novejši motor) pa sta ob zmerni vožnji pila okrog 15l/100km. Dvomim da lahko še mal novejši, pa skoraj 50% močnejši motor pije občutno manj. BUT I BET IT'S FUN!!!!! :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top Gear gledam ze cist od zacetka k je bil Jezza se sidekick. Tip je dejansko FULL proti motorjem. Jih ne prenasa. In to mi ni jasno. Kako lahko zagovarja motor na notranje izgorevanje pa ne mara motornih koles. Za alfe naprimer govori, da ne mors bit petrolhead, ce je nikol nisi mel (se strinjam) ampak bi pa reku, da ne mors bit pertolhead ce nisi nikol mel motorja.

M3 v mestu? Ni panike. Ce ga vozis po omejitvah in skladno s pospeski ostalih vozil, je M3 ziher bolj varcen od Priusa. sam ga verjetno nimas zato, da bi tako vozil.

ko je priusa naganjal do konca, je z bemvejem pri isti hitrosti praktično kruzal v visoki prestavi. zato je pilo manj.

drugače povedano:

bemveja je šparu, priusa pa priganjal do onemoglosti, zato tak rezultat.

primer:

smart doseže max hitrost 145km/h, se pravi gas do konca, takrat bo pil najbrž da okoli 8l (če ne celo več), medtem ko bi se recimo s kakim 200 konjskim avtom peljal v 6. prestavi z ne vem 2500 al pa 3000 obrati, pa bi verjetno enako če ne celo manj pilo. medtem pa recimo smart v mestu popije cca 3-4l/100km, kar pa vemo, da je z 200 konjsko mrcino doseč utopija

vsaka stvar je narjena za svoj namen

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre so bile Alfe. Kako je Captain Slow dobil za tako malo denarja tako dobro Alfo:?

Mene bi pa vseeno zanimalo, kakšen čas bi postavil novi Bentley.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre so bile Alfe. Kako je Captain Slow dobil za tako malo denarja tako dobro Alfo:?

Tista alfa gtv men tut ni jasna. Pr nas se za tak denar da dobit kvecjemu kako staro ofucano 145. Sam so pa 145 kr lusne, sploh 2,0TS.

Mene bi pa vseeno zanimalo, kakšen čas bi postavil novi Bentley.

Mah, sej ziher ni tok hiter. Sam burnout lahko dela kadarkoli in kjerkoli. Vseeno ima par ton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne pričakujem, da bi imel dober čas, ampak v primerjavi npr. z R-R ali S500 ali podobnim kako bi se odrezal. Samo kot zanimivo primerjavo. Bi pa bilo verjetno bolje namesto Stiga za volan posadit kakšnega kapitana dolge plovbe. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne pričakujem, da bi imel dober čas, ampak v primerjavi npr. z R-R ali S500 ali podobnim kako bi se odrezal. Samo kot zanimivo primerjavo. Bi pa bilo verjetno bolje namesto Stiga za volan posadit kakšnega kapitana dolge plovbe. :D

moj fotr se takoj javi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje videti kaj Jeremy najde na interwebu za vsako oddajo, kar na TVju ne pokažejo, ampak samo gledalcem v studiu:? Saj si mislim, kaj najde, ampak zanimajo me točne slike, ker mislim, da smo brezveze prikrajšani za del šova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!