Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Zase se Brigite :ras:

Sej se, mal nas pa tud zate skrbi :friend1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Frenk 67 pravi:

Sej se, mal nas pa tud zate skrbi :friend1:

 

pred 13 urami, HD-Dyna pravi:

Dami ne pije spljoh :P

 

pred 13 urami, Frenk 67 pravi:

Za brezalkoholno Dunjo pa se nisem slisu :sleep2:

nehita se spraulat na mlajše, kaj sm vama storu? :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na Top Gearu sem imel vsaj občutek da nekako ni vse skupaj zaigrano. Tale Namibia special je pa tak polom bil, vsaj kar se tiče scenarija. Najprej nekaj lutali gor dol tja pa nazaj 2x in potem ko sta bila 2 dneva mimo (verjetno so imeli blizu tiste plaže pač hotel), so šli po že utrjenih kolesnicah skozi puščavo... Skratka celo epizodo se ni nič pametnega zgodilo.

Kar pogrešam je Top Gearov stil, 1500 funtov budžeta, kupijo rabljene avte (orangutan kupi starega Bavarca, počasni kupi Šveda, hrček pa nekaj ameriškega). Uglavnem manjka zanimivih izzivov, tisto o avtih iz naravnih materialov so pa čisto mim ustrelili, sploh ni blo smešno -.-

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekzektli. Tista z eko bio avti mi je bla dno. Meni oddaja pac ni bol zabavna ce 100 rece anus.  Tale namibija je mela vsej lepo kuliso....

 

Dami tud mene ne briga primerjalji test audija r8 lambota gallarda in 458 ferdzota. Pa je bla oddaja dobra in smiselna. To pa je krneki. Bojda zapaljjo bistveno vec denarja kot je stal top gear. Jez dodane vrednosti res ne vidim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, OldSchool Kawi pravi:

Samo na Top Gearu sem imel vsaj občutek da nekako ni vse skupaj zaigrano. Tale Namibia special je pa tak polom bil, vsaj kar se tiče scenarija. Najprej nekaj lutali gor dol tja pa nazaj 2x in potem ko sta bila 2 dneva mimo (verjetno so imeli blizu tiste plaže pač hotel), so šli po že utrjenih kolesnicah skozi puščavo... Skratka celo epizodo se ni nič pametnega zgodilo.

Kar pogrešam je Top Gearov stil, 1500 funtov budžeta, kupijo rabljene avte (orangutan kupi starega Bavarca, počasni kupi Šveda, hrček pa nekaj ameriškega). Uglavnem manjka zanimivih izzivov, tisto o avtih iz naravnih materialov so pa čisto mim ustrelili, sploh ni blo smešno -.-

 

pred 1 uro, Cartman pravi:

Ekzektli. Tista z eko bio avti mi je bla dno. Meni oddaja pac ni bol zabavna ce 100 rece anus.  Tale namibija je mela vsej lepo kuliso....

 

Dami tud mene ne briga primerjalji test audija r8 lambota gallarda in 458 ferdzota. Pa je bla oddaja dobra in smiselna. To pa je krneki. Bojda zapaljjo bistveno vec denarja kot je stal top gear. Jez dodane vrednosti res ne vidim. 

Ahem... ROADKILL ??

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meh. Nc kej kar bi se kdaj kliknu. Za 1200km med el pasom in LA porabjo 3 dni in 900usd?sploh ne znam preracunat u nase solde. Za jurja sm kupu avto. Zdej bo leto okrog, in ma dodanih 40 000km. Se pravi de bi to zad3vo zmogu u dnevu in pol za 1150€ brez najmanse drame. Pa tud s 30 let starmi avti sm bil marsikje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Cartman pravi:

Ekzektli. Tista z eko bio avti mi je bla dno. Meni oddaja pac ni bol zabavna ce 100 rece anus.  Tale namibija je mela vsej lepo kuliso....

 

Dami tud mene ne briga primerjalji test audija r8 lambota gallarda in 458 ferdzota. Pa je bla oddaja dobra in smiselna. To pa je krneki. Bojda zapaljjo bistveno vec denarja kot je stal top gear. Jez dodane vrednosti res ne vidim. 

zato ker iščete dodatno vrednost namesto zabave. Dokler se moja zravn (jebe se nji za avte) krohota, je zadeva zabavna in gledljiva. Moraš razumeti, da se gleda prav zaradi koncepta, in kdor ne ve, vedno je vse zaigrano, včasih se pa še kaka neumnost zgodi izven scenarija. Pravi polom je bil TOP GEAR brez sv. trojice :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

zato ker iščete dodatno vrednost namesto zabave. Dokler se moja zravn (jebe se nji za avte) krohota, je zadeva zabavna in gledljiva. Moraš razumeti, da se gleda prav zaradi koncepta, in kdor ne ve, vedno je vse zaigrano, včasih se pa še kaka neumnost zgodi izven scenarija. Pravi polom je bil TOP GEAR brez sv. trojice :P

 

 

pač ja. oni so bli pri Top Gearu dodana vrednost. Zdej pa so sami sebi namen. some poo came out hahahahahaah.....ne vem. 

 

Če bi naredu primerjavo na muziko. bli so odličn pop band. Pričakoval sem da bodo ostali taki. in nas zabavali z dobrim popom, Al pa bi lahko bi šli v poprock, v housepop, ne, IMO pa so zavili v narodnozabavno sceno. Tam so tla plodna za veselice. Velike in histerične veselice. Rom pom pom še ne grejo domow....ni pa to nek kar bi cartman rad gledu. te pa rqazumem čist. ši hepi ju hepi ol hepi. :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Cartman pravi:

 

pač ja. oni so bli pri Top Gearu dodana vrednost. Zdej pa so sami sebi namen. some poo came out hahahahahaah.....ne vem. 

 

Če bi naredu primerjavo na muziko. bli so odličn pop band. Pričakoval sem da bodo ostali taki. in nas zabavali z dobrim popom, Al pa bi lahko bi šli v poprock, v housepop, ne, IMO pa so zavili v narodnozabavno sceno. Tam so tla plodna za veselice. Velike in histerične veselice. Rom pom pom še ne grejo domow....ni pa to nek kar bi cartman rad gledu. te pa rqazumem čist. ši hepi ju hepi ol hepi. :D 

Nism prepričan, men je že prej blo več al manj dobra narodnozabavna muska. Je pa res, da se z leti vsak bend mal izpoje. ampak, lokacije, bedarije..to vse ostaja isto, in men je fajn tako. My wajf is hepi, ajm hepi. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 1. 2017 at 11:05, DAMI34 pravi:

nehita se spraulat na mlajše, kaj sm vama storu? :dry:

dunjo si popil .. :twak: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zgodila se je nova sezono fifth geara. zaenkrat sm jo našel samo tukaj

 

.rlsbb.ru/search/fifth+gear

 

če kdo ve za kak torrent, naj prosim objavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

A bo 3 sezona, če prav razumem, a niso ukinili? Jesss, bo :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

A bo 3 sezona, če prav razumem, a niso ukinili?

 

Si pa odprte glave. pr mizi. pa ko zehaš :D 

 

u štartu so podpisali za 3 sezone. Tako de zdej se lotjo pogajanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Si pa odprte glave. pr mizi. pa ko zehaš :D 

 

u štartu so podpisali za 3 sezone. Tako de zdej se lotjo pogajanja....

What is the budget for this show?

Hamster: not big enough :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Odkar ni FinalGeara sploh ne sledim več zadevam, kje so online kopije, Partis al se kej najde na torrentih?

Kugelj? Maš na disku, boš poslal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sicer ni TG, ampak GT.

Prvi del nove sezone je že na partisih...in je vreden ogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

gremo dalje :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, smasher pravi:

woooo hoooo no da bom vidu če se splača bit amazon prime naročnik...

dovolj je da si Partis naročnik :P

jaz se jim še vedno nasmejem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!