Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

dovolj je da si Partis naročnik

Ponavadi je že naslednji dan gor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce OT: Mah bil sem v študentskih letih na fartisu in blinku, razmerje vedno nad 95%, po sem se še malo jebal s tem da sem bil uploader. Eno poltje sm meu malo tako bolj za popizdit pa nisem imel še časa za torrente pa so me skenslali. Pol se mi pa ni dalo več zezat pa it iz nule gor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, smasher said:

Malce OT: Mah bil sem v študentskih letih na fartisu in blinku, razmerje vedno nad 95%, po sem se še malo jebal s tem da sem bil uploader. Eno poltje sm meu malo tako bolj za popizdit pa nisem imel še časa za torrente pa so me skenslali. Pol se mi pa ni dalo več zezat pa it iz nule gor. 

Kaksne zaplete si mel??? Skenslali so te s partisa, ker eno poletje nisi sejal??

odkar mam seedbox, cca 3 leta, nism bil vec na partisu. Glej zlomka, se vedno mam dostop, in vse dela. 

E95879BE-78AB-40AD-A866-1FCF8D678C33.thumb.jpeg.ef3220765df2f1afcecf7fb51649d204.jpeg

Zdaj najraje magnet z eztv poberem, in ga frcnem na filestream.me. Pa od tam streamam....mislim de seedbox pride cca 15€/leto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, smasher pravi:

Malce OT: Mah bil sem v študentskih letih na fartisu in blinku, razmerje vedno nad 95%, po sem se še malo jebal s tem da sem bil uploader. Eno poltje sm meu malo tako bolj za popizdit pa nisem imel še časa za torrente pa so me skenslali. Pol se mi pa ni dalo več zezat pa it iz nule gor. 

na partisu je (testirano par let nazaj) delovalo če si uporabil ratio master. vem, delajo reklamo da te takoj dobijo bla bla ampak če vzameš neki top tedna torrent (oz karkoli kar ima veliko seederjov) ter nastaviš hitrost uploada na neko zmerno ne pa 1GB/s bi še vedno moralo delovat.

samo v info če bi rad acc in nekaj hitrega uploada pa imaš preslabo linijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pred 8 leti cca, je bilo tako da če se en mesec nisi logiral so te skenslali, takrat sem imel na frišno optiko 10/10.

V odgovor sem dobil, da tudi če nebi sejal ali kar koli, se lahko vedno nekej logiraš za trenutek na stran da te zazna.

Zdej mambedn net in družino.

Da se vrnemo na temo ki je dejansko sedaj o Grand turu, torej bi lahko spremenili ime ker se nihče verjetno tukaj ne pogovarja o top giru. ČEprav tudi tam niso tako zanič so kar zabavni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spet sem se narežal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Sicer je rahlo off-topic, ampak vidim da ste v tej temi imeli težave s Partis uporabniki.... Za vse ki ne veste, obstaja super uporabnik na Partisu ki je (bolj kot ne) javno dostopen vsem. Torej se na rabite zajebavat s seedanjem, z balansiranjem računa, ipd... 

Uporabniško ime je vedno enako geslu, gre pa po formatu sloX => slo(X+1) => slo(X+2), ipd....

 

 

Trenutno aktiven uporabnik (in geslo) je slo11. Ko v enem trenutku ta več ne bo aktiven, poskusite s slo12 (če se ratingi slučajno izjalovijo ali pa kaj podobnega). S tem lahko stalno dostopate do naše največje slovenske piratske baze.

 

Veselo piratkanje vam želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

prihaja :D

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

4.2

za crknit..in na nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso dobri a no,..moja je sedela v dnevni in poslušala moje krohotanje na galeriji. Pol je pa padu komentar: a si ok?

Sem reku poglej...no potem je bil krohot še spodaj v dnevni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih je bilo zabavno zopet pogledat. Posebej zdaj ko posnamejo samo en special na leto in nič več.

Čeprav so mi bili prejšnji deli dosti boljši. Predvsem Mongolija special je bil odličen.

Ampak še vedno komaj čakam da posnamejo nov del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

še se bomo režali :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ob 11.00 so se peljali skozi Bled proti Lescam. Sem bil ravno v avtopralnici. Cilj je bil Velika planina.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!