Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

So kar đezerji (z velikim buđetom) B)

Fajn je test camp prikolic & biljarda & različnih plinov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top Gear spremljam že kar nekaj časa in ja res je ena najboljših ( če ne celo najboljša ) oddaj o avtomobilizmu. Edina stvar, ki me malček bode ( mogoč pa se motim ), je da v ospredje v luksuznem in športnem segmentu rinejo Jaguar - ja; morda pa je res najboljši. Sicer pa mi je všeč, da je skozi celo oddajo veliko zajebancije in da ne "ubijajo" s suhoparnimi podatki o velikosti prtljažnih prostorov in barvah pokrovčkov in gumbov in kajševemčesa, ampak se raje več ukvarjajo s tem kako se kateri avto vozi in kakšen videz in zanimanje daje na ven. Svaka čast BBC - ju za eno res dobro oddajo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je test camp prikolic & biljarda & različnih plinov :OK:

Tisto je brainiac.

Ravno zadnjič sem gledal ko so onega mlajšega voditelja hipnotizirali tako, da še avta ni znal vžgati. Pa v studiu so mu dali plastičnega poršeja in mu rekli da je to njegov novi najboljši avto na svetu :lol1:

Pa nuno so v bigfuta stlačil, da je čez avte vozila :lol1:

Kar kul oddaja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je brainiac.

Šit, pa res, me je mali Hammond zmotil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, un del mi je bil najbolši, ko so šli dirkat kdo bo prej iz Anglije v Monte Carlu: Aston Martin DB9 ali vlak :)

PS: Se ve kdo je zmagovalec :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, un del mi je bil najbolši, ko so šli dirkat kdo bo prej iz Anglije v Monte Carlu: Aston Martin DB9 ali vlak :)

PS: Se ve kdo je zmagovalec :naughty: :grim

Za par sekund, če ne bi bilo treba presedat bi pa TGV zmagu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ne maram oddaj o avtomobilizmu ali motorizmu, moram priznat ta TopGear rad pogledam, ker so precej sprosceni pa zajebantski...

Tko da :OK: za to oddajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za par sekund, če ne bi bilo treba presedat bi pa TGV zmagu :grim

He he, zmagal je pa le :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, un del mi je bil najbolši, ko so šli dirkat kdo bo prej iz Anglije v Monte Carlu: Aston Martin DB9 ali vlak :)

PS: Se ve kdo je zmagovalec :naughty: :grim

enkrat je merca SLR gonil iz anglije na švedsko se mi zdi, tadrug je pa šel z ladjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so delali test novega Smarta...24 ur v avtu....torej sta 24 ur preživela v avtu, kako je udoben...

je kdo gledal kako sta rešila problem uriniranja, brez da stopiš iz avta?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši del je bil to nedeljo ko so šli audi S4 (menda) v Verdonu po ovinkasti cesti na vrh ene 400 metrov visoke skale, plezalca (OK ful profija) pa plezat. normalno se pleže baje 6 ur, ta tipa sta zlezla v 1 uri 58 min, avto pa je rabil 2 uri 3 min. na koncu so rekli double or nothing gremo tekmovat še dol ampak je plezalec zajebal in naredil base jump :grim :devil: in ga nascal za 2 uri :lol1:

PS: enkrat so imeli test najslabših avtov na svetu, imam samo posnetek testa tretjeuvrščenega yugota - za crknit od smeha, na koncu ga razstrelijo in povozijo z tankom. Ima kdo to celo oddajo, bi rad videl te scene. pri yugotu ni mogu odpret vrat od znotraj pa je zlomil šipo in odprl od zunaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bila v včerajsni oddaji najbolj všeč replika na pritožbo gledalcev, češ da se topgear preveč ukvarja s prestižnimi avtomobili, zanemarja pa tiste bolj uporabne -

torej.

če boste kupovali mali avto, kupite micubiši kolt ali toyoto yaris :)...potem pa lepo nazaj na astona martina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so delali test novega Smarta...24 ur v avtu....torej sta 24 ur preživela v avtu, kako je udoben...

je kdo gledal kako sta rešila problem uriniranja, brez da stopiš iz avta?

:D

He he,gledal....plastične vrečke, ki vsebujejo kristale ki ob dotiku s tekočino tvorijo neko želetinasto snov, se kr dobr obnesejo :) Tista fora glede low-budget avtov je bla tud res dobra..."Right, back to Aston Martin..." :P

Edin un glavni gumpec Clarkson mal preveč najeda z antimotorističnimi forami, češ da on ne bo vozu motorja ker je heteroseksualec pa da je v zadnem cajtu v VB vedno večja rast operacij pritrjevanja genitalji nazaj motoristom, ki so si jih odtrgali zaradi padca z motorjem in podobne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim najboljše od vsega v Top Gear-u je referenčno vozilo za dirkače F1 - ena indijska varianta Suzukija (mislim da Suzuki Liana ali kaj podobnega, v glavnem, podobno sranje kot Dacia Logan :lol: ). Do sedaj najboljši čas dosegel Hill pred Webrom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

enkrat je merca SLR gonil iz anglije na švedsko se mi zdi, tadrug je pa šel z ladjo ...

Kje je pa šel SLR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden bo pa bugatti veyron. :OK:

a lahko kdo prilepi link (torrent) od te oddaje ker nikjer ne najdem :slap:

edit: Sm že najdu na strani finalgear

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo prilepi link (torrent) od te oddaje ker nikjer ne najdem :slap:

edit: Sm že najdu na strani finalgear

Dugač pa na Miminovi, al pa naTorrentSpy-ju... povsod se dobi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo gledal včeraj oddajo.... :)

ko je slepi človek premagal zadnja dva na spisku znanih oseb, ki dirkajo na njihovi pisti...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je pa šel SLR?

iz Anglije preko Francije in Germanije po stari celini gor do Swerige :)

:grim najboljše od vsega v Top Gear-u je referenčno vozilo za dirkače F1 - ena indijska varianta Suzukija (mislim da Suzuki Liana ali kaj podobnega, v glavnem, podobno sranje kot Dacia Logan :lol: ). Do sedaj najboljši čas dosegel Hill pred Webrom...

jap... samo ga je ravno en komedijant skinil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap... samo ga je ravno en komedijant skinil :)

Zdej ma rekord Nigel Mansell :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!