Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

A je kdo opazil kako je Jeremija natankal Veyrona :kva2: ?

Iz leve tankštele v tank na desni, umazana cev pa lepo "hrsk-hrsk-prask-prask" po strehi :slap: . Je res, da avto ni njegov, ampak do take mojstrovine bi pa le lahko meu malo bolj spoštljiv odnos. Pi**a :xx: , če bi blo kaj pravice na svetu, bi biu tip do konca življenja obsojen na super test Yugo Korala 45 :devil: :angry2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

V sredo, 21.9.2006, je Richard Hammond med snemanjem oddaje Top Gear doživel hudo nesrečo :cry: . V času nesreče je po zapuščenem letališču vozil avtomobil na raktivni pogon s hitrostjo okrog 480 km/h. Njegovo zdravstveno stanje naj bi bilo stabilno.

Več si preberite in oglejte tukaj.

Držim pesti za čimprejšnje okrevanje. :OK:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit :angry:

še enkrat vprašam, a kdo ve kje bi dobil oddajo v kateri so ocenjevali (in uničevali) NAJSLABŠE AVTE NA SVETU! oddaja je po občutku stara vsaj 10 let

videl sem samo del z yugotom ki je bil na 2 mestu, za crknit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit :angry:

še enkrat vprašam, a kdo ve kje bi dobil oddajo v kateri so ocenjevali (in uničevali) NAJSLABŠE AVTE NA SVETU! oddaja je po občutku stara vsaj 10 let

videl sem samo del z yugotom ki je bil na 2 mestu, za crknit :lol1:

Mogoče iščeš Jeremy Clarkson - Apocalypse Clarkson (1997)?

PS: sovoditelj oddaje, Rich Hammond, se je par dni nazaj ornk razfukal pri 450 km/h. Pravijo, da že učinkovito okreva... Link.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja kaj pa piše 3 poste višje? :slap:

Drugač bojo pa o tej nesreči ziher ful hud del oddaje posneli! Bo definitivno za pogledat!. .) Vsaj ena dobra stran nesreče. Hvala bogu, da je (bo) z Richardom Hammondom vse v redu. Se mi zdi, da snema tudi neko oddajo na Discoveryju. Brejniak se reče. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je merca SLR gonil iz anglije na švedsko se mi zdi, tadrug je pa šel z ladjo ...

Kaj pa un del, ko je šel z Bugatti Veyronom, druge dva pa z avionom, seveda manjšim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleži so začeli, ves svet pa se jim je pridružil (celo Francozi... ), zakaj se nebi tudi mi?

http://www.petitiononline.com/tg100/petition.html

Pomagajmo ohranit Top Gear na sporedu, da bo še več novih oddaj. (in tisti, ki jih ne gledate na BBCju, jih boste lahko vlekli še naprej)

Kaj se je pa zgodilo, pa si preberite tule ( v angleščini) - in ravno to so zadrti nasprotniki oddaje oz kvazi strokovnjaki za prometno varnost potrebovali, da zlobirajo ukinitev oddaje...

http://news.independent.co.uk/media/article1726065.ece

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem iskal zgoraj omenjeno oddajo na netu sem naletel na celo vrsto člankov kjer razne grupe naravovarstvenikov jamrajo, da top gear poudarja samo moč in posledično porabo bencina in ne propagira varne vožnje in ekološke osveščenosti. mogoče že res ampak hej, kdo bo pa gledal teste malih avtov, ki se premikajo komaj preko 100 km/h in pijejo pod 6 litrov??????????? :zzz:

spet ene moralistične budale rovarijo nekaj :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem iskal zgoraj omenjeno oddajo na netu sem naletel na celo vrsto člankov kjer razne grupe naravovarstvenikov jamrajo, da top gear poudarja samo moč in posledično porabo bencina in ne propagira varne vožnje in ekološke osveščenosti. mogoče že res ampak hej, kdo bo pa gledal teste malih avtov, ki se premikajo komaj preko 100 km/h in pijejo pod 6 litrov??????????? :zzz:

spet ene moralistične budale rovarijo nekaj :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Kot da RAmbo i npodobni filmi ne propagirajo še bolj hudih zadev. .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

danes naj bi začeli končno oddajati 9 sezono oddaje... je kdo kaj ujel? Jaz sem bil ves dan zunaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ponavad počakam neki cajta.. poj pa potegnem dol iz neta :D ker na kabelski ne predvajajo tega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naj bi začeli končno oddajati 9 sezono oddaje... je kdo kaj ujel? Jaz sem bil ves dan zunaj ...

ravno prej sem gledal, ponavljali so staro oddajo kjer jeremy vozi porša boxterja in MG SLK, ciljajo pa ga specialci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi... Čez nekaj časa bom imel vseh 8 sezon od Top Geara. zaenkrat sta samo prvi dve.

Lahko posnamem na DVDje(okrog 30Gb pride), več na PM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že imam vse sezone Top geara :P Sem tudi vse pogledal. V letu 2002 in 2003 še ni bilo Jamesa Maya in na kasneje njegovem mestu je bil en brezvezen malo bolj okrogel možakar, ki je imel čez cene rabljenih avtomobilov. James je boljši in Top gear je z njim pridobil dosti več smeha. Fajn je, ker imajo zdajšnji trije voditelji precej različne osebnosti. :OK:

Drugače gre pa tudi meni na jetra, ker na kabelski nimamo BBC2, se da pa verjetno že danes potegniti iz e-mule. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ta oddaja super, sm zdi se mi d je Jeremy preveč subjektiven in pa da preveč povišuje angleške avtomobile :doze:

sicer, pa če je gdo že kej slišov, al pa če je blo že omenjeno, ga je že pol sveta tožilo zarad njegovih izjav :P več na finalgear.com al pa wikipeidji

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!