Skoči na vsebino

MOTO oprema GP, SS...


Vojč

Priporočene objave

Huh...na sejmih, dirkah... :blush:

Sicer pa raje kupiš samo našitke, pol pa diiiijo proti Lentu, pa mama zašteplejo... :D Prideš doosti ceneje skozi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj te kaperam :OK: Pač probaš kupiti neko podobno adidos ali pa nikef pullover, prek tega, pa od strani, pa od zgoraj/spodaj, na sredi, na joškah...gi pač češ ne, Mati našteplejo tvoje motive... :D

Boš pisani kak......lunapark :grim

Bodi izviren, samosvoj :whistle:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj te kaperam :OK: Pač probaš kupiti neko podobno adidos ali pa nikef pullover, prek tega, pa od strani, pa od zgoraj/spodaj, Mati našteplejo tvoje motive... :D

Boš pisani kak......lunapark :grim

Bodi izviren, samosvoj :whistle:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krava poskusi pisat v berljivem jeziku... .)

Da, da...Kravo rado malo zanese....na pašo...

Bom od sedaj mukala po Slovensk...:grim

Ne sprašujem, kako DOMA narediti kaj podobnega :grrr

Aha... :hmm: :hmm:

No potem, pa ti jaz več ne znam pomagati, morda če bom v sanjah mel kake prebliske, pa ti javim jutri zjutraj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje, poleg TC-ja se še dajo kupit podobna oblačila???

probaj: Tojnko Miran, Dol pri Hrastniku. Ponavadi ima zelo konkurenčne cene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sprašujem, kako DOMA narediti kaj podobnega :grrr

mogoče pa na www.motogp.com ponujajo kako spletno trgovino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje, poleg TC-ja se še dajo kupit podobna oblačila???

Oj, si že dobil kaj za oblečt? Zimsko kolekcijo namreč.... :grrr :grrr :OK:

PS

Ja ja, že grem....(spat) :zzz: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je nabralo, kar nekaj predlogov kje dobiti kaj podobnega :OK: bomo prečekirali .) ni pa nobene sile, bomo preživeli zimo :grim

..teh raznih dresov in majc(pisanih) imajo v precej štacunah ali teh GP oblačil pa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Rad bi si kupu eno jakno,ki bi jo uporabljal na CBR 600 rr!

Ogledane imam 3 modele in bi vas prosil za malo nasvetov.Jakne so:

1.Clover

2.Arllen ness

3.berik

Prva mi še najbolj zgleda,uporabna še za malo manjše temperature.prosim za nasvete in izkušnje,če jih ima kdo. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Dinotti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kombinezon maš enodelni? pomoje je vsaka od teh kar OK ampak pri cestakih ti pri takih jaknah rado piha za vrat tako da rabiš še kako windstopper podkapo. če pa je bolj mrzlo pa je predvsem vprašanje kake hlače boš mel.

najbolj simpl je dvodelni leder kombinezon potem pa po potrebi uporabljaš samo jakno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezona še nimam!To si zdj kupukem za vožnjo po mestu z dekletom.Čudno bi zgledalo jz vs v kombinezonu una pa sam v jakni.kombinezon pride kasneje,ko bo denar.Pri drugi jakni ima notri lepo podlogo,ki jo prvo zapneš in natojakno zapneš.Drgač pa vse jakne kr zategnejo pri vratu.Podkapo si bom pa tud nabavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezona še nimam!To si zdj kupukem za vožnjo po mestu z dekletom.Čudno bi zgledalo jz vs v kombinezonu una pa sam v jakni.kombinezon pride kasneje,ko bo denar.Pri drugi jakni ima notri lepo podlogo,ki jo prvo zapneš in natojakno zapneš.Drgač pa vse jakne kr zategnejo pri vratu.Podkapo si bom pa tud nabavu.

Ne vem če je to smotrno. Kupi raje dvodelni kombinezon in jakno lahko uporabljaš ločeno. Zimska podloga se meni ne zdi smiselna. Za hladnejše dni potrebuješ le windstopper perilo....

Torej vse kar od oblačil rabiš je dvodelni usnjen kombinezon, termo perilo za poleti in windstopper perilo za pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezona še nimam!To si zdj kupukem za vožnjo po mestu z dekletom.Čudno bi zgledalo jz vs v kombinezonu una pa sam v jakni.kombinezon pride kasneje,ko bo denar.Pri drugi jakni ima notri lepo podlogo,ki jo prvo zapneš in natojakno zapneš.Drgač pa vse jakne kr zategnejo pri vratu.Podkapo si bom pa tud nabavu.

glej 250 € dat za jakno je brezveze, sploh za corduro, ki ni uporabna za na malo daljše ture ker boš sigurno drugo sezono delal pa še hlač nimaš. za 500€ - 700€ imaš že super dvodelne kombinezone Berik in podobno, poglej linke na TC in ostale trgovine, zdaj se začnejo akcije. sezona se itak končuje, pozimi pa bo vse cenejše pa še na IMOT v muchen lahko greš pogledat. pa tudi e-bay obstaja.

zakaj bi zgledalo čudno če imaš ti kombinezon ona pa samo jakno - to je prva faza. prvo kombinezon za tebe potem pa še za njo saj se itak dolgo v jakni in kavbojkah ne bo mogla vozit. na vožnjo z punco letos pozabi, dvakrat jo boš pri 15 stopinjah peljal v kavbojkah pa jo bo minilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi si kupu eno jakno,ki bi jo uporabljal na CBR 600 rr!

Ogledane imam 3 modele in bi vas prosil za malo nasvetov.Jakne so:

1.Clover

2.Arllen ness

3.berik

Prva mi še najbolj zgleda,uporabna še za malo manjše temperature.prosim za nasvete in izkušnje,če jih ima kdo. :rolleyes:

Enostavno, probaj vse tri, naj ti prodajalci razložijo vse o teh jakna, pa se boš odločil. Nobena ni slaba firma. Eno poletno tekstilno jakno je čisto fino imet, kombinezon si boš pa že še kupil, ni dvoma. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa strinjam s par predhodnimi mnenji..

Predvidevam, da samo jakno kupujes, ker je problem denar.. Skoda dat toliko za jakno, saj je to ze pol cene usnjenega dvodelca. Sedaj gre sezona proti koncu, znizanj bo kolikor hoces, raje kupi kombinezon, ti bo odlegel mnogo bolj kot jakna, lahko bos tudi samo jako uporabljal, ce bos hotel in nenazadnje je za cestaka usnje mnogo bolj primerno in varno kot cordura.

Jakno iz cordure za po mestu si bos lahko kupil tudi kdaj kasneje ce bos cutil potrebo in imel kaksen EUR odvec.. Ampak mislim, da ko bos probal usnje, ne bos vec niti pomislil na corduro. Ze obcutek varnosti in zascite je popolnoma drug. Jaz uporabljam usnje ze od samega zacetka in ko oblecem jakno iz cordure, se enostavno pocutim ful ranljivega, ne morem se prepricat, da mi tista roba lahko nudi tako zascito kot usnjena zadeva. Videl sem namrec ze kar nekaj padcev in usnju ponavadi se videt ni blo nic, cordura je bila pa vedno strgana, stopljena, scufana..

Pa brez zamere tistim, ki uporabljate tekstilno opremo, to je samo moje mnenje in izkusnje :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa strinjam s par predhodnimi mnenji..

Ampak mislim, da ko bos probal usnje, ne bos vec niti pomislil na corduro. Ze obcutek varnosti in zascite je popolnoma drug. Jaz uporabljam usnje ze od samega zacetka in ko oblecem jakno iz cordure, se enostavno pocutim ful ranljivega, ne morem se prepricat, da mi tista roba lahko nudi tako zascito kot usnjena zadeva. Videl sem namrec ze kar nekaj padcev in usnju ponavadi se videt ni blo nic, cordura je bila pa vedno strgana, stopljena, scufana..

Pa brez zamere tistim, ki uporabljate tekstilno opremo, to je samo moje mnenje in izkusnje :)

LP, DeX

Da dam malo kontra. Sem ponosni lastnik usnjenega kombinezona kakor tudi dveh jaken iz cordure. V sezoni (ki pri meni pomeni 7-9 mesecev) v 80 procentih nosim corduro, še posebej v vročih poletnih dneh in v zelo hladnih dneh. IMHO so oblačila iz cordure bistveno udobnejša in ob primerni vožnji nudijo enako stopnjo zaščite.

Sigurno pa za športno vožnjo bolj priporočam usnje, glede na tvojo kobilco torej definitivno kombinezon. Pa še bolj frajersko boš izgledal v polnem kombinezonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so oblačila iz cordure bistveno udobnejša in ob primerni vožnji nudijo enako stopnjo zaščite.

Sigurno pa za športno vožnjo bolj priporočam usnje, glede na tvojo kobilco torej definitivno kombinezon. Pa še bolj frajersko boš izgledal v polnem kombinezonu.

S tem se niti slucajno ne morem strinjati, cordura ima bistveno manj scitnikov in s tem tvegas vecje poskodbe + vecje odrgnine. Sploh te pa lahko slece pri padcu s corduro ker ponavadi ni zadrge med hlacami in jakno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se niti slucajno ne morem strinjati, cordura ima bistveno manj scitnikov in s tem tvegas vecje poskodbe + vecje odrgnine. Sploh te pa lahko slece pri padcu s corduro ker ponavadi ni zadrge med hlacami in jakno.

padel s corduro (low side) pri hirosti okrog 80 km/h. Jakna in hlače z majhnimi odrgninami (še vedno oboje nosim, popravilo ni bilo potrebno), jaz brez praskice. Ščitniki so enako kvalitetni kot v mojem dainese lederju, hrbteničnik nosim posebej. Je pa res, da sem nosim Spoolovo jakno in hlače v vrednosti 550 € in ne robo najnižje vrednosti.

Upam si trditi celo, da kakšna Rukka zagotavlja še bistveno večjo varnost. Vsekakor ob normalni cestni vožnji pri varnosti ni razlike (ne pozabimo, da so bolj pomembni faktorji čelada, škornji in rokavice)

Pomoje drži tista stara: kolko para toliko muzike.

Če pa hoče kdo biti road racer ali pa obiskovati dirkališča, potem pa tukaj ni debate.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!