Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

Kdaj; ko sem "bil" še mlad fantič... :naughty:

Kje; v metrski travi, ostri kak srp, na enem divjem nasipu... :naughty:

Psihofizično stanje; :drunk: :smoke:

S kom; :hmm: :hmm:

Razplet; :xx: :xx:

:grim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav se še nikol nisem "ljubila" :P Je vedno blo predivje za tako poimenovanje .) Drgač pa je zame blo prvič par let nazaj poleti ponoči pod Uršljo goro na nekem travniku O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič spolno občeval na končnem izletu v osmem razredu. Bili smo v Budimpešti, v sobi v hotelu pa jaz,

g. Jack Daniels in ona. Tekla je kri, prvič je trajalo mislim da okrog 5 minut divjega dihanja, premetavanja in vzdihovanja. No, "druga runda" pa je bila dosti bolj podobna "pravemu" seksu oz. kot je tukaj poimenovano ljubljenju.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Prvič in že ljubiti ??? Namakati.)

:lol: :OK:

Fičo je menda pričakoval, da nas je večina, prvič, vse to počela ob Enigmi, svečah in poplavi vrtnic... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravzaprav ne vem, al je blo takrat prvič ali že drugič - ker morebiti prvič je bilo zelo zamegljeno in nismo nikoli ugotovili, ali je bilo kaj takega, kar bi se utegnilo kvalificirati kot seks (komapress)... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravzaprav ne vem, al je blo takrat prvič ali že drugič - ker morebiti prvič je bilo zelo zamegljeno in nismo nikoli ugotovili, ali je bilo kaj takega, kar bi se utegnilo kvalificirati kot seks (komapress)... :OK:

Ps: pozabil dodat, da tisto enkrat je procentualno sedaj itak skoraj zanemarljivo - ko že ene skoraj-10-krat seksaš, je 1-krat gor al dol ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeejjjjjjjj, ka ste še vsi z zaraščenin pimpekon, pa z kožico v luli..... :eek:

Delite fantazijo z "Fičom", je*o vas patak.... :grim :grim

Star je že, naveličan rutine.... :grim

Pomagajte ubožcu... :OK:

Gaaassssss :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krava!

Punco prpel, pa ti bo ona povedala, da ne bova prazne slame mlatila! :D :D

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič namočil v neki napol zgrajeni hiši v bližini staršev (nisva še prav vedela za kaj se gre, vem pa da je obema pasalo), ljubil pa pri punci na kavču (satan se je po tretjem ali četrtem treningu vsipal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav se še nikol nisem "ljubila" :P Je vedno blo predivje za tako poimenovanje .)

:hmm: kaj naj rečem. Ti si pa divja :naughty: :kva2:

Jaz pa sem prvič doma, ko smo meli party za novo leto.... Jah blo je fajn. Zdaj pa je še boljše, ko že vem kaj delam (no vsaj upam, da vem. :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!