Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

A nisva mi2 mal zaidla v drugo smer kot je ta tema,naju bojo dali v čakalno vrsto :grim Kam pa se odpravljaš?

Pa sva res.A vidiš kako je to hitr.Grem se za en teden crkljat v tople kraje,tko da bo zadnjić u Sredo, 2.maja. :OK:

Pol pa razmišljamo naprej.A prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko džiš anjo za roge je isto ko da bi se peljal na čoperju...mal se zvija... malo ruka, malo trokira, malo sope če preveč prvijaš...ampak ...do cilja prideš...

Tole si pa dobr povedu.Skor tko kot da bi seksu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko džiš anjo za roge je isto ko da bi se peljal na čoperju...mal se zvija... malo ruka, malo trokira, malo sope če preveč prvijaš...ampak ...do cilja prideš...

Samo da ne boš ti rukau,cukau itd...... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zmilan v kjere kraje pa greš?...

Da ne zgrešiva teme, grem se v Grčijo na :love1: in :beer2: in ne z motorjem, ker drgač bi šu sam pa ne bi blo :love1: ,bi pa blo več :beer2: , ko pa pridem dam me bi pa čakalo :fight2: in pole bi se res vprašu kdaj sem zadnjič :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je vedno prvič.Vsaka nova ljubezen rodi nove občutke,mi smo drugačni, spremenjeni.ko si teeneger je to bistveno drugač, ko predežeš 30 leta,

se ljubiš drugače, ko presežeš 70 leta je pa spet drgač, sam takrat maš srečo da pozabljaš , pol je pa irak vedno prvič. :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auuuuuuuuuuuuuuu davno je to bilo :rolleyes: .....

no ja pa ne spet tako hudo daleč, spomnim se še tako, malo v megli...

ker je bila pač tisti večer megla, a ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auuuuuuuuuuuuuuu davno je to bilo :rolleyes: .....

no ja pa ne spet tako hudo daleč, spomnim se še tako, malo v megli...

ker je bila pač tisti večer megla, a ne :lol1:

Če bi bil jaz tvoj prvi,bi se spomnila kot ,da je blo včeri,brez megle in kristalno jasno.... :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz tvoj prvi,bi se spomnila kot ,da je blo včeri,brez megle in kristalno jasno.... :naughty:

:hmm: kaj pa veš, mogoče se pa sploh ne bi spomnila in bi še dolgo mislila, da sem nedolžna :lol1: . A ja pa tisti dan je bila zunaj res megla :P .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!