Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

Tadej: Pred doooooooooooooolgimi osemnajstimi leti pa res.

premza: Pri petih letih... :worship: (glede na datum rojstva vpisan v profilu)

Tadej: Če verjameš....

Leon: Tadej še vedno peca. :OK: EMŠO je potrebno prirediti izgledu oz. ohranjeni zunanjosti.

premza: Tle na motosvetu in z zlagano mladostjo? :blink:

Tadej: No, pol pa še povej koga sploh pecam. Sam tolk da vem oz, da bo vedela. (naslovljeno na premza)

premza: ...jaz se le čudim, da bi kak zdrav moški na motosvetu z wanabe leti lovil wanabe motoristke. :D

Leon: Tudi jaz nisem verjel ... sedaj sem poročen z Motosvetovko.

Tadej: Kdo pa pravi, da jih lovim? A sploh kakšno lovim? Za razliko od tebe mi je ni treba. No, pa še naprej se čudi. Za tiste, ki me poznajo dobr vedo koliko sem star za druge pa sploh ni važno. Zdej pejt pa še drugim motosvetovcem najedat zakaj se zafrkavajo iz svoje letnice rojstva. (naslovljeno na premza)

premza: Uuuuu, tole pa zgleda žuli... :blink:

Tadej: Klasičen odgovor.

:? :blink: :hmm: :wacko: :? :? :blink: :hmm: :wacko: :hmm: :wacko: :? :blink: :wacko: :hmm: :? :blink: :wacko:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste prišli sem svinat :angry2:

raj napište gdaj ste nazadnje :grim

ok jaz sem včeraj :D

Kako kdaj so nazadnje? Pa pravkar nas j**ejo s svojim smetenjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kocka ledu v ustih bo popestrila poljube, vroče igrice ga ne bodo pustile ravnodušnega, če pa ga boste zvezale, bo seks poln strasti.

Če vam je dovolj rutine in navadnega objemanja ob gledanju romantičnega filma, se prepustite domišljiji.

Kocka ledu v ustih med poljubljanjem razvname še tako hladne ljubimce, topla čokolada na ''strateških'' mestih pa bo prebudila strasti. Izbira je več kot očitno ogromna :grim

Živahnejši seks si lahko pričarate tudi s številnimi pomagali, najbolj pa pomagajo domišljija, pogovor in zaupanje med ljubimcema. Svojega dragega zato povprašajte, o čem sanjari in mu skušajte fantazije vsaj deloma, če ne v celoti, izpolniti. Z vašim trudom boste zagotovo obudili ''stari ogenj'', ki pa še zdaleč ni ugasnil

No, pa preidimo od teorije k praksi:

Poljubi po močno začinjeni večerji z ultra pekočimi feferoni bodo prebudili vse čute in zanimivi občutki v ustih bodo narekovali vroči seks.

- V kadi, napolnjeni s peno, vse lepše diši in je privlačnejše. Ne pozabite na svečke in dišeča olja, ki bodo seks v kadi spremenili v nepozabno doživetje

Moški sanjarijo o seksu na delovnem mestu. Seveda vam ne priporočamo, da oskrunite pisalno mizo vašega šefa. Raje pisarniško vzdušje pričarajte doma in se spremenite v seksi tajnico.

Če ga boste zvezale, boste zaradi občutka nadrejenosti začutile, kako se vam po žilah pretaka adrenalin. Seks bo zato intenzivnejši in poln strasti.

- Pred serijo vročih poljubov si dajte kocko ledu v usta. Tako se boste hkrati igrali z njegovim jezikom in kocko ledu. Kar je več, še ni nujno odveč!

- Če mu ponudite seks v javnosti, bo zelo hvaležen. Seveda vam ni treba iti do konca, malce erotičnih igric med kino predstavo pa vam zagotovo ne bo škodilo. Vi, porednica, vi!

- Ob seksi spodnjem perilu kot sta na primer čipkast steznik ali usnjeni komplet vaš ljubček ne bo ostal ravnodušen. Če boste ob tem obuli škornje z visoko tanko peto, bo seks še toliko boljši. Zgrešile ne boste tudi, če se boste našemile v sobarico, medicinsko sestro ali stevardeso.

- Slepi ljudje so baje zelo dobri ljubimci. Namesto na vid se namreč opirajo na otip. Zato svojemu "žrebcu" zavežite prevezo čez oči in mu pustite, da z otipom poišče vaše erogene cone.

Torej, pustite domišljiji prosto pot. Pri seksi igricah se sproščeno prepustite in ne dovolite, da bi vas pri tem ovirala sramežljivost. Živi se vendar le enkrat! :yea1:

Da bi ''poredneža'' zvezale ali ga ''ukrotile'' z lisicami, ni nujno, da ste policistka. Prav tako ga lahko povabite v mehurčkasto kad, četudi niste morska deklica.

post-265-1134663917.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda........... dr Siniša Glumućić iz Zagreba je.........naj...lepotni kirurg daleč naokoli...in ti med drugim "naredi" nov himen. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda danes nebom več :blink: fak do jutranjega štenderja je še 10 ur! če pa to preživim..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza še vedno čakam na odgovor, katere punce pecam?

Tadej

raj napište gdaj ste nazadnje :grim

ok jaz sem včeraj :D

Pred dobre pol urice. Včasih je dobr, da si uro naviješ 15 minut prej :OK:

Tadej

Ja, da se mi bo cel forum smejal... :grrr

Premza mogoče pa narokomet tudi šteje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza še vedno čakam na odgovor, katere punce pecam?

Ti kar čakaj. Vmes pa še enkrat preberi najin dialog in poišči kdaj sem rekel, da koga pecaš. Res ne vem, od kje ti ta ideja. Pa veliko sreče pri iskanju... :D

Pred dobre pol urice. Včasih je dobr, da si uro naviješ 15 minut prej

Premza mogoče pa narokomet tudi šteje.

Pol sem pa jaz tudi danes zjutraj, ampak moj je trajal dlje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem vas spet jaz opogumt al kaj :angry2: prvič sem pred enajstmi leti in sedmimi mesci,pa si sami računite kolk sem bla stara :P

blo je pa,hecno k se spravta delat dva ki še nista tega počela,ampak vsen je ratalo,aja pa neki na široko sem hodila :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je pa,hecno k se spravta delat dva ki še nista tega počela,ampak vsen je ratalo,aja pa neki na široko sem hodila :slap:

Za prvič bolš na široko hodit kot na široko govorit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, sej, ko se prvič prtiskaš itak vsaj kako leto ne govoriš o tem... pol pa ko počas vidiš kk sex zgleda pa takoj ko si pod vplivom dobrega strička alkota zbluziš, ker se spomneš kak si biv smešn. še posebi, če cev zamazan z zemljo, z oribanimi koleni pa s povno ožuljki domov prcaplaš... pol maš pa dan tišine :( , ko te je strah, da bo stvar vedno TAKA :cry: pa da bo treba vedno tak trpet pa še prišlo ti ne bo :headbang: pol je pa v drugo že boljše, v tretje že gre rado,... pol si pa ne znaš več predstavlat kako je življenje v vertikali :P :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že boljše, v tretje že gre rado,... pol si pa ne znaš več predstavlat kako je življenje v vertikali :P :yea1:

dost žalostno, če sam vodoravno seksaš ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še posebi, če cev zamazan z zemljo, z oribanimi koleni pa s povno ožuljki domov prcaplaš... pol maš pa dan tišine :( , ko te je strah, da bo stvar vedno TAKA :cry: pa da bo treba vedno tak trpet pa še prišlo ti ne bo :headbang:...

Tu govorimo o sexu in ne o padcu z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!