Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 16 minutami, Fadil pravi:

A si na dieti?

 

...se ti zdi?...nop...preveč rada dobro jem:P...kaj je pa komu dobro,  je pa druga zgodba ?...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Akito pravi:

...se ti zdi?...nop...preveč rada dobro jem:P...kaj je pa komu dobro,  je pa druga zgodba ?...

Če je to Caesar Salad, kje je potem dressing?

Si ga dobila zraven v lončku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Fadil pravi:

Če je to Caesar Salad, kje je potem dressing?

Si ga dobila zraven v lončku?

...ma ni Caesar Salad...neka solata s pišekom na žaru je-od lokalnega ponudnika ...dressing pa se, če dobro pogledaš še malo vidi na 'dajzeku?...

Popravljeno . Popravil Akito
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BIF pravi:

Niso iz Sibirije...so pa Sibirske iz Pohorja... Prve borovnice letos....

20190521_202857.jpg

A pa je sladkega okusa? Ker tole bolj spominja na drek kakšne divjadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Fadil pravi:

A pa je sladkega okusa? Ker tole bolj spominja na drek kakšne divjadi.

Ja..."dizajn" ni glih okusen. je pa tako. Letos prvič omembe vredno rodijo. Okus sicer imajo po borovnicah....vendar malce drugače kot bi pričakoval...malo po Sibirsko verjetno. Glede na to, da je veliko dežja seveda tudi ni neke pretirane arome, ker na to vpliva sonce. Tak no...kot tiste prve češnje, ki so praviloma za en kurac....ampak smo jih vsi željni pa so nam pač dobre. Drugače imam večji nasad ameriških borovnic, ki pa rodijo kasneje...tiste pa so dobre....seveda pa nič od tega ne seže do kolen gozdni borovnici. Ampak....ker se mi ne ljubi pobirat cel dan tiste drobničke da jih pol 2x dam v usta....je to dovolj dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bif!   Ampak....ker se mi ne ljubi pobirat cel dan tiste drobničke da jih pol 2x dam v usta....je to dovolj dobro.

Pri nas jih pa damo na šnops!    Bubike z šnopsekom so zdravilo, jaz pa vedno bolan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2019 ob 10:00, BIF pravi:

Niso iz Sibirije...so pa Sibirske iz Pohorja... Prve borovnice letos....

20190521_202857.jpg

...no jaz imam pa malo krajšo sorto ?...

...naj ti še prišepnem, da je za večjo rodnost potrebno imeti dve različni sorti zaradi boljšega opraševanja, čeprav je vse jagodičevje samooprašno.Te borovnice tudi rade odpadejo, če trpijo sušo. Enako velja glede opraševanka za ameriške borovnice, ki letos tudi nakazujejo dobro letino.

20190524_071657.jpg

20190524_071516.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Akito pravi:

...no jaz imam pa malo krajšo sorto ?...

...naj ti še prišepnem, da je za večjo rodnost potrebno imeti dve različni sorti zaradi boljšega opraševanja, čeprav je vse jagodičevje samooprašno.Te borovnice tudi rade odpadejo, če trpijo sušo. Enako velja glede opraševanka za ameriške borovnice, ki letos tudi nakazujejo dobro letino.

imageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bf

20190524_071657.jpg

20190524_071516.jpg

Ja...te Sibirske imam v neposredni bližini Ameriških....Sicer ne vem kako gre fuk med Američani in Rusi...ampak očitno nekaj vseeno rata. So pa to mladi grmi in letos prvič rodijo...čez kakšno leto, dve bo bolj jasno. Ameriške borovničke pa res dobro kažejo. Čeprav letos jih ne bo toliko kot lani, ker sem grme precej pomladil in poredčil. Imam pa odlično lego....veliko vlage in skrbim, da je zemlja kisla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, BIF pravi:

Ja...te Sibirske imam v neposredni bližini Ameriških....Sicer ne vem kako gre fuk med Američani in Rusi...

?...dobra primerjava ..... žal ne gre ...popolnoma različni rastlinski vrsti sta ameriška in sibirska borovnica...mišljeno je bilo ista vrsta rastline + različne sorte... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokosim okol bajte, pol sem pa lahko oglje lepo pospravil, ker me je ujel dez.

Namesto cevapov je za vecerjo bila suha salama pa kruh.

U3pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!