Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

1 hour ago, VS800 said:

Hehe...te pr ns prodajamo za t2...pa mislim da zaenkrat ni zaloge, ker sta oba modela šla v enem mesecu...nevem ti povedat kakšne so...lahko pa počakaš, da jih spet dobimo pa ti jest zrihtam eno fajn ceno, če ti je všeč....

Ravno sem zamenjal paket na T-2 ker mi je star poteku  zato mi je zanimiva  če jo sedaj vzemem se ne bom zavezal na T -2 en mesec praktično več. na 24 obrokov je samo 66 eu. Me pa zanima koliko je še lahko nižja cena:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Spasku said:

Ravno sem zamenjal paket na T-2 ker mi je star poteku  zato mi je zanimiva  če jo sedaj vzemem se ne bom zavezal na T -2 en mesec praktično več. na 24 obrokov je samo 66 eu. Me pa zanima koliko je še lahko nižja cena:hmm:

 Po 2,75 € na mesec.Me pa zanima koliko je še lahko nižja cena tako iz radovednosti:hmm:Zdej sem pogledal pravi da je na zalogi ZALOGA IZDELKA Ljubljana - Brnčičeva. Bom kar eno vzel takoj sedaj,Ti pa eno skri jutri zjutraj če je samo ena :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Ravno sem zamenjal paket na T-2 ker mi je star poteku  zato mi je zanimiva  če jo sedaj vzemem se ne bom zavezal na T -2 en mesec praktično več. na 24 obrokov je samo 66 eu. Me pa zanima koliko je še lahko nižja cena:hmm:

Bom jutr pugledu tastar...sam jih zdele ni...kaj pa na t2 piše..rok dobave?

Pravkar, VS800 pravi:

Bom jutr pugledu tastar...sam jih zdele ni...kaj pa na t2 piše..rok dobave?

Je pa možno da majo še druzga dobavitelna...naših 200 je šlo vse na t2 za te akcije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, VS800 said:

kaj pa na t2 piše..rok dobave?

Rok dobave je pisalo na zalogi jaz smatram če piše na zalogi da dobim u roku 3 dni max.Za sigurno sem naredu screen k se mi je zdelo da me bodo nategnili.Šele ko sem dobil Email o naročilu sem ugotovil nateg.Kako mi je dvignilo pritisk:

Zahvaljujemo se vam za oddano naročilo. Sporočamo vam, da je vaše naročilo v obdelavi. V roku 5 delovnih dni vam bomo na navedeni e-mail posredovali potrdilo o uspešno oddanem naročilu oz. obvestilo o zavrnitvi naročila.

2020-11-23_203328.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mikrovalovko načeloma itak rabiš za pogretje, ali zmehčanje nečesa na hitro. Načeloma je najcenejši model že dovolj dober.

Oziroma škoda dnara za dražje modele.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jo še nikol nisem meu in jo tut ne mislim met...pa velik kuham....men je to tko  k na vesolskih ladjah, daš tablet not..vn pa pire skoč...

Drugač pa tut sam mislim, čim cenejšo pa ne da ma use digitalno...una navadna na dva knofa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Jest jo še nikol nisem meu in jo tut ne mislim met...pa velik kuham....men je to tko  k na vesolskih ladjah, daš tablet not..vn pa pire skoč...

Drugač pa tut sam mislim, čim cenejšo pa ne da ma use digitalno...una navadna na dva knofa...

dost je dva knofa- Rabiš + in minus...Jaz jo občasno rabim kot pomoč za segretje, hitro skuhanje zadev, ki bi jih drugače 20 minut kuhal, pa za kako odtajevanje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, VS800 pravi:

Jest jo še nikol nisem meu in jo tut ne mislim met...pa velik kuham....men je to tko  k na vesolskih ladjah, daš tablet not..vn pa pire skoč...

Drugač pa tut sam mislim, čim cenejšo pa ne da ma use digitalno...una navadna na dva knofa...

mikrovalovka mora imeti digitalne nastavitve, z uno na nofe sem js skurla ze kr neki kokic B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

dost je dva knofa- Rabiš + in minus.

Mikrovalovka mora imet čimveč gumbov na dotik in čimbolj komplicirana neki dan si napisal da postajaš star bolj ko si star bolj rabiš:lol1:train your brain  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spasku pravi:

Mikrovalovka mora imet čimveč gumbov na dotik in čimbolj komplicirana neki dan si napisal da postajaš star bolj ko si star bolj rabiš:lol1:train your brain  :hmm:

jaja..v stilu pametnega doma, vse na ajfon. Še ajvar, da se sam odpre :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

jaja..v stilu pametnega doma, vse na ajfon. Še ajvar, da se sam odpre :P

 

Dokler se sam ne poje, je vse OK :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, VS800 pravi:

Jest jo še nikol nisem meu in jo tut ne mislim met...pa velik kuham....men je to tko  k na vesolskih ladjah, daš tablet not..vn pa pire skoč...

Drugač pa tut sam mislim, čim cenejšo pa ne da ma use digitalno...una navadna na dva knofa...

Za na šiht je zakon, za pogret... ker tu nimam ravno časa izkazovat svoje kulinarične sposobnosti  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons kitajca to go v službi zlomu .. ni mi ušu vuhanc jedan :P 

Opis ni na voljo

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

dons kitajca to go v službi zlomu .. ni mi ušu vuhanc jedan :P 

Opis ni na voljo

Vsaj zličko bi skril.Tolko kot tega ješ bi še juho lahko s palčkami uniču:hmm:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Spasku pravi:

Vsaj zličko bi skril.Tolko kot tega ješ bi še juho lahko s palčkami uniču:hmm:

Zdaj ima novo ime 

毛斯  
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me fanj nategnili  po doooolgemna  času sm si nartedu puding.Na vrečki piše da je za 4 porcije ja sem to sam pospravu v bistvu bi moral kupit 4 vrečke in 2 litra mleka za 4 porcije.

IMG_20201125_173218.jpg

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Zdaj ima novo ime 



毛斯  

Ne še dokler nam ne dokaže da je z palčkami z videom al pa nas povabi na kitajca.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, maus pravi:

dons kitajca to go v službi zlomu .. ni mi ušu vuhanc jedan :P 

Opis ni na voljo

Maus , a palčke maš za skok ob palici? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Vsaj zličko bi skril.Tolko kot tega ješ bi še juho lahko s palčkami uniču:hmm:

z žličko sem juhco pojedu :ras:

je pa fajn met sestanek preko meetinga, ugasnt zvok in kamerco in zravn kosilo kosilat, pa vsake tolk, ko košček z goutancem pogoutneš, prižgeš mikrofon in rečeš "strinjam se"  :P 

pred 29 minutami, dr.looney pravi:

Maus , a palčke maš za skok ob palici? :P

ej .. sm tok spreten, da ti z njimi nardim možgansko operacijo preko nosa :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

ej .. sm tok spreten, da ti z njimi nardim možgansko operacijo preko nosa :mad: 

pa sem vedel, da sem te že nekje videl :P  tis trenirau ninja želve :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

Kalamare sem si zaželu :huh:

Zdaj je malce problem s kalamari, ker zaradi korone ni obrezovanja (cirkumzicije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

Kalamare sem si zaželu :huh:

:huh: oprosti prijatl, jaz ne igram v tistem orkestru, so mi bolj všeč miške ko mišoni ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!