Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Za predjet turšijo z malo bučnega olja (hvala najboljšemu sosedu, ker jo je zače prodajat, je zelo podobna originalni) potem pa Barilla špageti nr. 3 (polnovredni) s paradižnikovo omako in baziliko ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je omenjal najboljšega soseda?! :hmm: ... Burek,.. burek bi jedla pr najboljšem sosedu. Ta najboljšega nrdi :grim mmmmmmm

Saj jim ga ne dobavljam jaz, da bi lahko bil najboljši :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol vezuvio pice, pol pa symko. saj ne morem verjet samo pol pice pa še brez pira - se vidi da je bla samo mini malca med delom :grim

lačn sn še pa pol biu tak, čuj

ni čudno, da mi je slina tekla po bradi, ko je šla blond postavna kelnarca mimo in migala z repekom

"Kakšno stegno!" sem si mislil. Ona si ni - predvidevam - mislila nič.

čevapi, prebranac, lepinja in vse kar paše poleg :P

Mljac. Jaz pa samo pečeno papriko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goveja juha z rezanci, makaroni, divjačinski golaž, rdeča pesa, jogurt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zajtrk, kosilo in večerjo - jezikouva žüpa. JOKE

Danes bo za kosilo odojek na gradele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grem kuhat in upam da bo tudi dobro...

...predvsem za malega, ker mu je tole zelo dobro:

Gratinirani kaneloni ali Gratinirane nadevane palačinke:

prepražiš čebulo, dodaš mleto meso,ko je skoraj že prepraženo dodaš svež nariba korenček, pražiš,dodaš začimbe - sol,poper,timijan,majaron,malo chili-ja,malo peteršilja,malo česna,malo origana,rožmarin,malo lovorja...pa še kaj če imaš pr roki....premešaš,dodaš nariba nparmezan...daš paradižnikovo mezgo,malo mokce,premešaš,doliješ primerno dozo rdečga vina,premešaš - sprazniš stekleničko do konca, zaliješ - ne preveč - lih malo,da ne bo tekoče ratalo...nekje vmes spečeš palačinke: 3-4 na osebo bodo dovolj - slane in z dodanim peteršiljčkom....prepraženo meso nadevaš na eno stran palačinke in jo zviješ...položiš v naoljen pekač..lepo eno zraven druge....sladko smetano,jajčka in parmezan premešaš..preliješ čez ...poribaš še malo parmezančka in daš v pečico za 30 min ali pa toliko časa da je zlatorumen barve....in dober tek...uf...sem lačen ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zajtrk, kosilo in večerjo - jezikouva žüpa. JOKE

:evilgrin:

zajtrk

kafe in ..še en kafe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni danes solata s čičeriko in škampovimi repki (solat => motovilec, mocarela, narezan paradižnik) zabeljeno s kislo smetano in olivnim oljem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor vam, jest pa nimam nobenega apetita :( komaj kaj lahko pojem največ je jogurtov in pa banan na jedilniku, pa rozine in lešnik.... :wacko: v enem tednu sem shujšala 3 kg.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor vam, jest pa nimam nobenega apetita :( komaj kaj lahko pojem največ je jogurtov in pa banan na jedilniku, pa rozine in lešnik.... :wacko: v enem tednu sem shujšala 3 kg.

dr.looney :devil:

Jaz tudi..... :doze:

Eni se pa tako matrajo s hujšanjem..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj dobrega me čaka doma čez pol ure, še ne vem kaj ampak bo ziher njami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene fajn makaronflajš in še boljšo solato pri eni fajn domačici, kjer smo ob polni zasedbi sklenile tri prijateljice posebne vrste pakt prihodnosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene fajn makaronflajš in še boljšo solato pri eni fajn domačici, kjer smo ob polni zasedbi sklenile tri prijateljice posebne vrste pakt prihodnosti :grim

Threesome? :grim :kva2: :yea2: :bounce: :whistle:

Segedinar. z dosti mesa. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kaj si bos za rojstni dan namenil :)

Vsekakor ciljamo na prvo opcijo. :grim

Če te pa glede hrane zanima, ekola (domestična varianta, kakopak):

- meso iz tunke + dosti feferonov (če smo že pri tem: na qrac mi grejo vsi gostinci, ki ti na našem koncu kot prvo opcijo za predjed ponudijo pršut iz polvinilpakunge, namesto nekaj avtohtonega)

- domača goveja župa z domačimi (kakopak) rezanci

- špikana pljučna pečenka s kruhovimi knedli in smetanovo omako

- fižolova solatka s fino naribano črno redkvico in bučnim oljem, zeljnata solatka, kumarčna solatka

- jabolčno/sirov štrudl

- pivo

B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!