Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Današnje pozno kosilo;

Izbor marinirane zelenjave

***

Mladi sir na rukoli s kaprami

***

Poširan ribji file polnjen z rakci

***

Obloženi telečji steak na testeninskem kroketu

***

Čokoladni narastek z jagodičevjem in smetano

***

Kava s pralinejem

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še sploh kdo kaj njam, njam je ? :?

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meso na žaru s pomfrijem, đuveđom, čebulo...zdraven pa solatka in osminka črnega (košarice kruha ne štejem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer je mat' vrgla skup od prejšnih treh južn, kar je ostal! Mislete d je blo slabo? :grrr

Kraljevska južna!! Mal gobove omake, kisu zelje, pirekrompir in dunajc. Priloga-fižolova solata(maneverska municija)

In sm dons že prčakvou eno zaneč južno pa me je mat' spet presenetla z izvrstno zelenavno župco :OK:

Moja mat' najbolš kuha zravn vsega pa nardi še najbolš štrudl kar sm jih kjerkol in kdajkol jedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer je mat' vrgla skup od prejšnih treh južn, kar je ostal! Mislete d je blo slabo? :grrr

Kraljevska južna!! Mal gobove omake, kisu zelje, pirekrompir in dunajc. Priloga-fižolova solata(maneverska municija)

In sm dons že prčakvou eno zaneč južno pa me je mat' spet presenetla z izvrstno zelenavno župco :OK:

Moja mat' najbolš kuha zravn vsega pa nardi še najbolš štrudl kar sm jih kjerkol in kdajkol jedu :OK:

Ja je dobr met tko dobro mat', k jo maš ti :grim

Jest pa dons bele žgance z govejim zrezkom in omakco, super solatka, za povrh pa še pečena filana jabuka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer je mat' vrgla skup od prejšnih treh južn, kar je ostal! Mislete d je blo slabo? :grrr

Kraljevska južna!! Mal gobove omake, kisu zelje, pirekrompir in dunajc. Priloga-fižolova solata(maneverska municija)

In sm dons že prčakvou eno zaneč južno pa me je mat' spet presenetla z izvrstno zelenavno župco :OK:

V zelenjavni župci pa... surprise :kva2: : gobice, zelje, krompir, fižol, čebula? :hmm:

Lowrenc, ejga... če ni dobr, je pa pucen, al kako.... :lol: ;)

Jaz danes prepečenec. :doze: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dve materini sarmi..

in še dve za zraven..

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, jest jih pa ponavad iz zelja delam... :hmm: recept, please! :kva2: :P

Najprej vzameš en velik faširni stroj a.k.a. mesoreznico, nato..... :lol: :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!