Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

:grrr tega ne menjam za šnops ... šnopca imam polno, domačega, ga delam sama ... meloninega :D ... boš mogu kaj drugega ponudit :)

gaddamit. :fredy: Drugega pa nič nimam. :hmm: razen če te morda absinth zanima. :) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gaddamit. :fredy: Drugega pa nič nimam. :hmm: razen če te morda absinth zanima. :) :grim

absinth sem poskusila lani na Češkem ... brezveze ... pol pa nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gaddamit. :fredy: Drugega pa nič nimam. :hmm: razen če te morda absinth zanima. :) :grim

kaj svetovno znana ptujska "podgrajska klobasa"? .) take nimajo na obali :grim

PS: za absinth pa veš kdo je kandidat, so zaloge pošle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absinth sem poskusila lani na Češkem ... brezveze ... pol pa nič

tale je domač. odlično utrga. :grim

aaaaaa že vem, lahko trejdam nek mix med celimi vloženimi paprikami in ajvarjem, ki ga super duper gut dela mumija od od moje mumije jebo.. :whistle: khm... kolega. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je domač. odlično utrga. :grim

aaaaaa že vem, lahko trejdam nek mix med celimi vloženimi paprikami in ajvarjem, ki ga super duper gut dela mumija od od moje mumije jebo.. :whistle: khm... kolega. :grim

Veš kaj, utrgana sem dovolj, ne rabim absitha :grrr

Menjam za meso v tunki :grim

kaj svetovno znana ptujska "podgrajska klobasa"? .) take nimajo na obali :grim

PS: za absinth pa veš kdo je kandidat, so zaloge pošle :whistle:

Pervicito ... si pozabu, da sem Korošica :hmm:

Klobase na zalogi press :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, utrgana sem dovolj, ne rabim absitha :grrr

Menjam za meso v tunki :grim

okej deal. dober trade, sem že mislil da bom moral švicat kaj, da bom te tvoje feferonćiće dobil. :grim :grrr :fredy:

Drugač se pa danes nekaj pečenka obeta. rulz. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej okej s tabo tudi trejdam. Hočeš ti tudi šnopc? :)

Če maš kak dober domač šnicel na zalogi, takoj menjam! Al pa za kremenatle, pa za domače pečenice, al pa svinjske rebrce......

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervicito ... si pozabu, da sem Korošica :hmm:

Klobase na zalogi press :grim

pa ne ptujska podgrajska klobasa, baje ravno korošicam tekne :devil:

OK že bežim :whistle: samo sem tak lačen da morem skoz to temo čekirat pa šele čez 1 uro najprej lahko grem domov na ričet kar me niti ne navdaja z pretiranim veseljem čeprav je posebaj za mene rezerviran velik kos zelhanega mesa, da pretrpim ričet :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne ptujska podgrajska klobasa, baje ravno korošicam tekne :devil:

S Ptujem nimam dobrih izkušenj ... enkrat me je ena nora Ptujčanka skoraj premlatla zaradi Primorca :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Ptujem nimam dobrih izkušenj ... enkrat me je ena nora Ptujčanka skoraj premlatla zaradi Primorca :wacko:

Jap babe res mamo neke divje. :fredy: Ampak so pa zato podgrajske klobase tolko boljše. :grim :lol: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Ptujem nimam dobrih izkušenj ... enkrat me je ena nora Ptujčanka skoraj premlatla zaradi Primorca :wacko:

pusti ptujčanke, o kulinariki govorimo, sicer pa si z pirrulesom varna, zaradi njega te nobena ne bo tepla :devil: :lol1: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pridita do razbojnikov :P

Ali bomo stacionirani na Markovcu, ali v Vrsarju ali pa v Umagu ... odvisno kam nas bo odneslo :grim

BTW danes bom jedla marinirane perutničke z arašidi :D

Sam v opozorilo............ne vabi preveč na glas!!!!!!!!

Sej veš, da maš opravka z malce čudnim škratom .) .) .) .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš kak dober domač šnicel na zalogi, takoj menjam! Al pa za kremenatle, pa za domače pečenice, al pa svinjske rebrce......

Alla B)

tudi tukaj rečem : deal. :grim In za povrh vsega še vprašam: kaj za ena substanca so kremenatli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tukaj rečem : deal. :grim In za povrh vsega še vprašam: kaj za ena substanca so kremenatli? :hmm:

kremenatli so kot kotleti ampak manjši kot naših domačih pujsekov dar. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kremenatli so kot kotleti ampak manjši kot naših domačih pujsekov dar. :grim

aha aha lepe danke velecenjeni kolega. :beer2: ampak če so manjši me ne zanimajo. Manjše ni dobro. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kremenatli so pri nas kotleti....pa po možnosti ne kotletov prinest zraven...daj raje kar v kosu. Pride papica dosti bolj sočna iz pečice, če se v kosu peče...:D

Aja, da vam povem....mater Klimbra dobr kuha. Dans sem skor krožnik polizala, tko je blo slastno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kremenatli so pri nas kotleti....pa po možnosti ne kotletov prinest zraven...daj raje kar v kosu. Pride papica dosti bolj sočna iz pečice, če se v kosu peče...:D

Aja, da vam povem....mater Klimbra dobr kuha. Dans sem skor krožnik polizala, tko je blo slastno... :OK:

:blush: :blush: :blush: :blush:

khmmmmm.....kreh,kreh.... :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chilli con carne prihaja na drugi tir, prvi peron. Fasten your seatbelts. No smoking. Live the bottle. :grim :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!