Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Ričet (brez mesa) + kos hruha = Merčkator menza :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa uni koski suhega mesa k not plavajo :hmm:

Nema......smo jih strokovno odpravili..................dragi moj...........to so pa male tajne velikih majstora kuhinje!!!!!!! .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpravljam se k našim razbojnikom, ki so iz Francije prinesli raklet in celo kupili pečico za raklet :kva2: :kva2: ... počastili bomo kulturni praznik in zalili raklet s primernimi količinami piva ... :kva2: :kva2: ... jutri pa gremo z bjondami na pizzo k Andiju v Umag :OK: To so tarbolše in tavečje pizze v Istri :grim ... zalile jih bomo s pšeničnim pivom, ki ga primore edino Andi v Umagu :OK: ... mejte se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juha, dunajski, pire krompir, solata :)

:grrr pire :grrr

goveja župa, naravni šnicli (pujs), krompir, soljat.

tak-tak, no. :glare: Sem jedel že tudi boljše naravne šnicle (da o dunajskih niti ne govorim) :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so me v Gradcu fujtral Kitajci in spljoh ne vem kaj sem jedel, :eek: bilo je odlično. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizza pri Andiju :OK: pol s pršutom in gorgonzolo, pol s sirom in tartufi O:-) ... za predjed šopska solata, ker je ravno zakuril peč in je bilo treba malo počakat ... pšeničnega piva mu je pa zmanjkalo :angry: , se je pa zato oddolžil na koncu z orehovcem in miškami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizza pri Andiju :OK: pol s pršutom in gorgonzolo, pol s sirom in tartufi O:-) ... za predjed šopska solata, ker je ravno zakuril peč in je bilo treba malo počakat ... pšeničnega piva mu je pa zmanjkalo :angry: , se je pa zato oddolžil na koncu z orehovcem in miškami :grim

Jest bi Ttttuuuuuuuutttttttttttttttttttttt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi Ttttuuuuuuuutttttttttttttttttttttt

Greš tja kjer ima Keki vikendico in malo pred Zambratijo vidiš tablo Pizzerija Andi ... greš za tablo in si tam in naročiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pečen riž z jajci, mladimi koruzicami, gobicami in sojinimi kalčki...sojina omaka in nekaj pekočega samoumevna....

..pa še krof s trojan :)

škoda ker je bila vsa čebula zanič....bomo pa zato lažje dihali .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar majznil dva krožnika makaronov s paradižnik-bazilika-tunino omako :OK: :worship:

kwa jest dobr kuham :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!