Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 38 minutami, Frenk 67 pravi:

Zgleda super, sam sistem mi je pa čudn, mislim tole kurjenje pod posodo. A se ne zažge? Jst v gmajni ob bajti skoplem mal luknje, not fajn zakurm, pol vzamem ven mal žerjavce, dam gor posodo in žerjavco čez. Čez eno uro zraven še ena luknjo, odprem mal obrnem in ponovi vajo še za dobro uro na drugem "ognjišču".

Spodaj kurim od začetka, če imam kak velik kos mesa...ene pol ure...pa zalivam z vodo..pa malo masti...potem vzamem ven meso, dam not zelenjavo...meso položim na vrh..še kake manjše kose...in kurim spodaj in zgoraj...kake pol ure...vmes  dvakrat vzamem meso ven...premešam zelenjavo...pol pa ene pol urce kurim samo še zgoraj. Tako prišparam veliko drv...ker ne delam žerjavice, kjer gre veliko ognja v zrak. Pa zalijem z vinom in vodo.

20171028_142955.thumb.jpg.55d1dc672188a0ecefae3ca9862ba53d.jpg

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, NinaBina pravi:

Domace krvavice brez krvi :P

Skleda solate

Slik ni, kosilo je v delu

.

... brez slik ne velja ... :eek:

 

 

 

ps.

... jest se grem pa danes "LCHF" igrce :P

20171029_112324.jpg

Pravkar, Lila333 pravi:

Kakšne so pa krvavice brez krvi? :hmm:

.

... brezkrvivavice ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tako dobre, da jih noben ne zna tko dobr narest, kot moji doma.

Ene so z ajdovo kašo, jetri in zacimbami. Druge s proseno kašo, notr so pa skuhani in zmleti delipujska+ zacimbe

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, NinaBina pravi:

To so tako dobre, da jih noben ne zna tko dobr narest, kot moji doma.

Ene so z ajdovo kašo, jetri in zacimbami. Druge s proseno kašo, notr so pa skuhani in zmleti delipujska+ zacimbe

Aha, bele krvavice pa jetrnice, saj bi lahko vedela, ker to so z mojega konca hahaha, oprosti za vprašanje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Lila333 pravi:

Aha, bele krvavice pa jetrnice, saj bi lahko vedela, ker to so z mojega konca hahaha, oprosti za vprašanje :blush:

Ah dej no... sej ne morš vedet kdo kaj kuha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Lila333 pravi:

Tale kos je baje samo zame od nečakinje :D

644043_4662329604803_499283484_n.jpg

Kaksna je? Mislim po sestavi?

Sam kalorij je pa tud za cel dan, ce bi padlo vse u rit ;):blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NinaBina pravi:

Kaksna je? Mislim po sestavi?

Sam kalorij je pa tud za cel dan, ce bi padlo vse u rit ;):blush:

Nutelina z bananami...se strinjam ja, samo sem tok sladkosneda, da jo do jutri ne bo več, zdajle je padu en košček pa kolikor se poznam, bom čez eno uro rekla ok še tega, ponoč bo pa lučka v hladilniku zasvetla :lol1:pa še kakšen košček frišno pečenih kostanjevih rezin :lol1::lol1:

12096601_10208187190426048_6323645859890346122_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem danes mislila eno zadevo delat, ampak sem vidla da nimam limone, bom cez praznike skup vrga. Sicer po originalnem receptu je mak, ampak mam rožicevo moko za ponucat, bo tist notr. Plast rožiceve mase, plast jabolk in ponovi vajo. Upam da bo! Je presna zadeva, tko da ne bo treba kurit v roru.

Se pa že en cajt spravlam h granoli. Pa nekak zgleda mi ni usojena. In flapjack (homemade frutabela) :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NinaBina pravi:

Js sem danes mislila eno zadevo delat, ampak sem vidla da nimam limone, bom cez praznike skup vrga. Sicer po originalnem receptu je mak, ampak mam rožicevo moko za ponucat, bo tist notr. Plast rožiceve mase, plast jabolk in ponovi vajo. Upam da bo! Je presna zadeva, tko da ne bo treba kurit v roru.

Se pa že en cajt spravlam h granoli. Pa nekak zgleda mi ni usojena. In flapjack (homemade frutabela) :(

Si predstavljam, da tole tvoje hranjenje ni ravno luštno, meni bi se zmešalo, da bi se odrekla sladkemu :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Lila333 pravi:

Si predstavljam, da tole tvoje hranjenje ni ravno luštno, meni bi se zmešalo, da bi se odrekla sladkemu :(

Neeee, niti slucajno! Se napoka Nina cukra ko voda gori ;)

Preveč sladkano mi ni vsec... naj bo, ampak kulturno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!