Jump to content

Recommended Posts

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

svinjsku mas se da, vpraši nono "strutto " rečejo taljani:P

Vem jaz to 👎 zato pa jo vedno izzivam, da bi povedala resnico, pa jo očitno hoče v grob nesti.

Enako velja za potico. Še danes me je groza, ko pomislim s čim so me kot otroka hranili!

Edited by 3nity
  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Bmflar

562

• maus

515

• Ninč.

401

• VS800

326

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jst sm pa staro krušno peč na vikendu sprobal za piceeee  ma prvo sm mal zažgal, ker sem dal na peki papir  no vse ostale so bile toppp  

Lp, n

Dons sem zložu Mađarico. Počasi se bo treba pripravit na nove čase. 🤔😂😂

Posted Images

Pravkar, 3nity pravi:

Vem jaz to 👎 zato pa jo vedno izzivam, da bi povedala resnico, pa jo očitno hoče v grob nesti.

Enako velja za potico. Še danes me je groza, ko pomislim s čim so me hranili kot otroka!

nič bolj ni škodljiva kot razne margarine s stabilizatorji, emulgatorji, konzervansi in podobnem :P

pred 6 minutami, Grut pravi:

pa nouš djau dauš srovo jedu ... :?

Ne bos verjel, tud prblizn ni bila surova ;)

Če sklepaš po barvi... ne maram domacih pic, k jih tok specejo, da so krajci neprebavljivi in rabis diamantne zobe in kladivo, da lahko prežvečiš :)

je bila ravno prav pečena...

10 hours ago, 3nity said:

Joj, ne mu verjeti, da uspemo Primorci preživeti 7-10 dni s sedmimi nešpljami!

Je treba stradat da odkriješ okuse nešplji.Bejži v hišo franko ti bo dala 2 jesenska lista mala, pesek z tenis igrišča v krožniku z Goriških opekarni in ravno tako boš sestradan,boš pa cenil kvaliteto in zato plačal nekaj drobiža:lol1:

ANA-ROS-AUTOMN_SCH4856.jpg

Ob 23. 11. 2020 ob 18:45, VS800 pravi:

Hehe...te pr ns prodajamo za t2...pa mislim da zaenkrat ni zaloge, ker sta oba modela šla v enem mesecu...nevem ti povedat kakšne so...lahko pa počakaš, da jih spet dobimo pa ti jest zrihtam eno fajn ceno, če ti je všeč....

Lej ga, spet kšefta :lol1: :naughty:

pred 59 minutami, Ninč. pravi:

A to res pali? :lol1:sprašujem za prjatlco...

FB_IMG_1607248773795.jpg

jop...sam potem pa res ne pričakuj več kot od spodobnega riganja in gledanja TV :P

pred 2 urami, ligenjček pravi:

šunka gre pod sir ;) 

tut pri mlajših :D 

Se mi zdi da je to kar večna dilema. Jaz dam prvo sir in potem šunko. Tudi gostilne/pizzerije delajo vsaka na svoj način :)

Jaz pa testo premažem s paradižnikovo omako, posujem malo sira, naložim šunko in suho salamo, potem pa na polno sir in čez še gobice...

Sir pod šunko ,prepreči, da bi se salama vozila po paradižnikovi omaki, ko še ni pečena.. Takrat je omakca lepa zavreta in se pol se vse vozi... :D

pred 3 urami, motozajebant pravi:

Se mi zdi da je to kar večna dilema. Jaz dam prvo sir in potem šunko. Tudi gostilne/pizzerije delajo vsaka na svoj način :)

Res je, pa tudi vsak ima svoj okus, meni osebno je najbolje da gre šunka spodaj, sir čez, pa slanina na vrh :D ker slanina mi je všeč zapečena, šunka pa malo manj. Včasih, pred epidemijo veganov je bila osnova za pico šunka-sir-gobice, potem pa ostali dodatki po okusu na vrh, pa sem ugotovil da mi ta "stari" način najbolj ustreza :D 

• Like 2