Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Sem ti napisal odebeljeno kako naj bi bilo, tam pri pazi.

Jaz ne delam napak!

P= kratka/dolga/dolga/kratka

A= kratka/dolga

Z= dolga/dolga/kratka/kratka

I= kratka/kratka

;)

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak ... kaj pa, če u ćirilici napišem :unsure: ... mi zihr pregorijo lampe :lol1: ... seveda gre za bratski pozdrav

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem n fax z motorjem čez Katarino nad Ljubljano in čisto vsako jutro en ata pometa tam ob cesti... Dokler sem se z avtom mimo vozil je bilo vse vredu danes, ko pa sem bil z motorjem pa me je pozdravil z visoko dvignjeno pestjo :ninja: To ni bil ravno bratski pozdrav...

Mi ni dalo miru in časa sem tudi imel na pretek pa sem se v parih metrih ustavil, obrnil motor in se zapeljal do njega :rolleyes: ''Dober dan - a je kaj narobe?'' sem ga vprašal. On je najprej nekaj sekund samo dihal(dobro, da ga ni infarkt), potem pa je rekel, naj ne divjam. Odgovoril sem mu, da sploh nisem divjal (kar je tudi res, saj sem samo peljal za pred menoj vozečim avtom, kateremu ni žugal). Potem pa je nekaj mrmral in grdo govoril pa sem mu reku ''Kar počasi ata pa bo šlo ;) '' in sem se odpeljal. Jutri se bom res peljal zelo počasi in še pozdravil ga bom :closedeyes:

Ma kdo kakšen predlog? Sem morda preveč provokativen/nespoštljiv :?

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda uspe, če ima groma, ki mu dela kratka non-stop, pa samo blinka z dolgo :naughty: .

Pol nesreč "vapo" povzroči :whistle: .

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem n fax z motorjem čez Katarino nad Ljubljano in čisto vsako jutro en ata pometa tam ob cesti...

A tam pri oštariji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem n fax z motorjem čez Katarino nad Ljubljano in čisto vsako jutro en ata pometa tam ob cesti... Dokler sem se z avtom mimo vozil je bilo vse vredu danes, ko pa sem bil z motorjem pa me je pozdravil z visoko dvignjeno pestjo :ninja: To ni bil ravno bratski pozdrav...

Mi ni dalo miru in časa sem tudi imel na pretek pa sem se v parih metrih ustavil, obrnil motor in se zapeljal do njega :rolleyes: ''Dober dan - a je kaj narobe?'' sem ga vprašal. On je najprej nekaj sekund samo dihal(dobro, da ga ni infarkt), potem pa je rekel, naj ne divjam. Odgovoril sem mu, da sploh nisem divjal (kar je tudi res, saj sem samo peljal za pred menoj vozečim avtom, kateremu ni žugal). Potem pa je nekaj mrmral in grdo govoril pa sem mu reku ''Kar počasi ata pa bo šlo ;) '' in sem se odpeljal. Jutri se bom res peljal zelo počasi in še pozdravil ga bom :closedeyes:

Ma kdo kakšen predlog? Sem morda preveč provokativen/nespoštljiv :?

Jebi ga, si pač naleto na proletarca.............Delu čast in oblast......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem n fax z motorjem čez Katarino nad Ljubljano in čisto vsako jutro en ata pometa tam ob cesti... Dokler sem se z avtom mimo vozil je bilo vse vredu danes, ko pa sem bil z motorjem pa me je pozdravil z visoko dvignjeno pestjo :ninja: To ni bil ravno bratski pozdrav...

Mi ni dalo miru in časa sem tudi imel na pretek pa sem se v parih metrih ustavil, obrnil motor in se zapeljal do njega :rolleyes: ''Dober dan - a je kaj narobe?'' sem ga vprašal. On je najprej nekaj sekund samo dihal(dobro, da ga ni infarkt), potem pa je rekel, naj ne divjam. Odgovoril sem mu, da sploh nisem divjal (kar je tudi res, saj sem samo peljal za pred menoj vozečim avtom, kateremu ni žugal). Potem pa je nekaj mrmral in grdo govoril pa sem mu reku ''Kar počasi ata pa bo šlo ;) '' in sem se odpeljal. Jutri se bom res peljal zelo počasi in še pozdravil ga bom :closedeyes:

Ma kdo kakšen predlog? Sem morda preveč provokativen/nespoštljiv :?

jaz bi naslednič šou mimo po zadnji zraun pa bi mu še fakiča pokazo norcu staremu penzionističnemu, ki nima kaj druga za delat kot da nekaj motoristom žuga za brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HHV: Ja-oni foter zraven gostilne :rolleyes:

@reesko: Zaradi takih, kot si ti mi je ata včeraj žugal :whistle: Ne moraš to tako... Problem je v komunikaciji in zato sem se tudi ustavil včeraj :trance_33_sleep:

Drugače sem ga pa danes zjutraj lepo pozdravil pa se je malo zdrznil potem pa se mi je zdelo, da me ignorira. Ali pa mu je bilo malo nerodno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ob izjavah kukr je bla tale od reesko-ta, se clovk kr mal nasmeji.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HHV: Ja-oni foter zraven gostilne :rolleyes:

@reesko: Zaradi takih, kot si ti mi je ata včeraj žugal :whistle: Ne moraš to tako... Problem je v komunikaciji in zato sem se tudi ustavil včeraj :trance_33_sleep:

Drugače sem ga pa danes zjutraj lepo pozdravil pa se je malo zdrznil potem pa se mi je zdelo, da me ignorira. Ali pa mu je bilo malo nerodno :hmm:

jaz ko vijim tote stare kurce ko so nonstop neke pametni in šimfajo, pa če se peljem mimo njih z motorom, stisnem sklopko in puni hakl do blokade, tak da samo poka iz akrapota...pol se jim šele hoče zmešat hahah...prav uživam v tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, to sm jaz isto delal, neki stari kurci tam letali po cesti z grablami pa stare mame isto. Svašta res.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, to sm jaz isto delal, neki stari kurci tam letali po cesti z grablami pa stare mame isto. Svašta res.. :rolleyes:

ma ja daj dopizdli so mi res, pa nonstop neke kažejo pa mahajo, zaj ko kakega starega vidim ob cesti mam že vnaprej pripravljen kaki skeč za njega hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja daj dopizdli so mi res, pa nonstop neke kažejo pa mahajo, zaj ko kakega starega vidim ob cesti mam že vnaprej pripravljen kaki skeč za njega hehe

kakšne mate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha bratski pozdrav starim fotrom ob cesti :DD

:yes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@reesko: Zaradi takih, kot si ti mi je ata včeraj žugal :whistle: Ne moraš to tako... Problem je v komunikaciji ...

Točno tako. Zato se pa tudi tako distanciram od teh mozoljavih wannabe "motoristov" brez trohice odgovornosti in olike.

sam ob izjavah kukr je bla tale od reesko-ta, se clovk kr mal nasmeji.....

Seveda, če si na istem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne delam napak!

P= kratka/dolga/dolga/kratka

A= kratka/dolga

Z= dolga/dolga/kratka/kratka

I= kratka/kratka

;)

To vi lahko pišete, ko počasi vozite.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38743-ali-bikerji-dolo%C4%8Denih-znamk-pozdravljate-japanarje/#entry2082150

 

Cufa, ta tema pa že malo po naftalinu diši =)

 

 

Jst pozdravljam vse po vrsti, edino če nisem kje v kakem ovinku al pa, da lih sklopko upravljam. Pač, nisem zafrustriran s tem kar drugi vozijo =)

 

Mogoče zato ker vozim preprosto najboljše - Yamaho :P

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madbiker:

Mene zanima, recimo Harleyaši, če pozdravljate švabe in japanezerje? Ali si misliš he he, lejga tipa na rižojedski raketi, pozdravlja carja pa to.....

Jaz še razmišljam, mislim da bom odzdravljal samo HOG-arje

 

 

Včeraj se je en model trudil sredi ovinka z bratskim pozdravom na en prst... (www.48ur.com/crna-kronika/page163)

 

 

 

post-1419-0-99106300-1398073584_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štekam, da se pozdravlja nasproti vozeče enosledce, ker smo pač somišljeniki oh in sploh ... Kaj pa nekoga ki ti pripelje za tabo oz. mu ti prideš za rit, je tukaj tudi kaj pozdravljanja? Ali je edini motoristični pozdrav, če pelješ v isto smer, dirka :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je edini motoristični pozdrav, če pelješ v isto smer, dirka :kva2:

 

jap, edini. s tem da če si za skutrjem mu morš pod 45 stopinjskim kotom v zadn bicikl prletet.

če je pa kdo za tabo hitrejši pa daš eno roko z balance, pa foliraš da si itak izibajkr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tistega. ki mi pride nasproti pozdravim, ker ne gre v mojo smer. Tistega ki ga pa prehitim pa z brco pozdravim. Če je skuterist ga sčevljam. Tiste, ki me pa prehitijo pa tudi pozdravim, ker so mi fouš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!