Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Včasih pride, da se voziš in voziš, pa se ti zazdi, da si edini motorist na zemeljski obli. Vsepovsod same škatle take in drugačne polne enih histerjakov in živčjakov. Pa končno v daljavi vidiš enojno luč-lej še ena sorodna duša. Komaj že čakaš da se srečata, dvigneš roko v pozdrav, mu v mislih zaželiš srečno pot in furaš dalje.Ni ga boljšga občutka, ko vidiš takole somišljenike, ki vsak po svoje in s svojimi razlogi jezdijo v vetru.Sem pa opazil, da včasih tale kultura kr mal zataji.Eni pozdravljajo samo ene, drugi sploh nikogar (očitno so nad vsemi), ta eni te pa še opazijo ne, ker očitno lovijo zadnji vlak.

Ja, kakor kdo, verjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, tko je blo vedno, ne sekiraj se....Moj znanc nobenga ne pozdravla, k pravi, da ga boli k..... za ostale, on ma kao motor sam za ganjat, je pa itak po malem cudak...MI se pozdravlamo, kar je prov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Komaj že čakaš da se srečata, dvigneš roko v pozdrav, mu v mislih zaželiš srečno pot in furaš dalj

Samo enim dvig roke dela mal problemov...z eno roko ne znajo vozit spljoh... sej še z dvema komaj obvadajo motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo: morm rečt da si zlo lepo opisu situacijo, ni lepšega občutka kot tega da motorista pozdraviš in mu zaželiš srečno pot. občutek pripadnosti maybe... ok, gone to far!

Ja jst sem se zadnjic peljal proti obali pa tudi nekateri niso pozdravli in sem ostal prav malo slabo. No sej sm tkoj pomislu na enga od naštetih razlogov. Sicer pa sem opazil da cestaki ne pozdravljajo prav vsi, čoperisti, naked in enduro so vsi pozdravljali (cestaki:VEM da niste vsi taki). Jst osebno spadam med cestake ampak pozdravim vse in zmeri PA TUDI ČE SE IMAM ZA ZALETET V KOLONO AVTOV PRED MANO!!!! jebiga, pozdrav je pozdrav

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel zanimivo situacijo: delal društveni izpit in me pozdravi kar tak en model na KTM-u in jaz njega nazaj, vozim dalje in me v roku 2 minut pozdravi še en - in jaz njega opet nazaj. Seveda si lahko predstavljate reakcijo inštruktorja po vrnitvi na "bazo"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVILNO RAZMIŠLJANJE!!!!!! Kolona avtov, ni sploh....Cestaki res mal manj pozdravlajo, ampak vecinoma ja... Kdaj se zmotm, pa pozdravm k..... skuteriste, k majo luci k stroji, pizde, pol me je pa sram....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vedno, razen če imam polne roke dela (če je treba kak ovinek lovit al kej podobnega ehehhe)...

Glede skuteristov je pa res mal nerodno

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pozdravim vsakega motorista (skuteristov ne),dosedaj mi je odzdravil vsak razen nekaj atov na čoperjih in nekaj cestakov ki zaradi brzine niso utegnil dvignit roke.

Aja pa še nekaj pozdravim tudi Letečga policaja pa nekateri odzdravijo drugi spet ne.Kakšne so pa vaše izkušnje s tem?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaje na motorju tudi jaz pozdravljam tako kot ostale. Se mi je pa že zgodil, da me je policaj prvi pozdravil. Če pa imam polne roke dela, odzdravim z nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljanje mi je v roki že kot instinkt, kot pogojni refleks!

Ena poteza, ki ti da vedeti, da smo enaki med enakimi (ne glede na motorje in konje), da smo sicer za ostale zemljane posebneži, ampak med seboj kolegialni in z vsem srcem zavezani takemu načinu potovanja!

Je pa res, da sem že imel situacije, ko mi je blo žal, da sem pozdravu, ker sem potem moral loviti motor in cesto, tako da se sedaj dogaja, da sem tu in tam pred kakim ovinkom ali v ovinku ispod naklona 60° le vozim samo z obema rokama! Pravjo, da je bolj zdravo!

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

..... Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje..., al pa ta zadnmu potegne za kva se gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se trudim vedno pozdravit, če mam pa dosti dela z balanco, pol pa poblendam. Se mi zdi da je to zelo lepo in pravilno, saj nekaj nas pa menda ja druži, a ne???

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi vse pozdravljam,no ja skuterjev glih ne.Če pa imam preveč posla,pa vsaj potrobim.Blendam pa ne,ker imam skozi dolgo prižgano.Mi je zadnjič policaj težil,kaj se grem z dolgo lučjo.

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest pozdravim vsakega motorista (skuteristov ne),dosedaj mi je odzdravil vsak razen nekaj atov na čoperjih in nekaj cestakov ki zaradi brzine niso utegnil dvignit roke.

Aja pa še nekaj pozdravim tudi Letečga policaja pa nekateri odzdravijo drugi spet ne.Kakšne so pa vaše izkušnje s tem?

Jaz pozdravim vsakega motorista in večina motoristov me tudi pozdravi nazaj. Tudi meni se je že zgodilo, da sem zaradi pozdrava prišel v mal zajebano situacijo, sam jebi ga pozdrav je pozdrav. Če pa slučajno imam polne roke dela, potem pa vsaj dva prsta dvignem.

Glede pozdravljanja policajev, pa se mi je že zgodilo, da me je on prvi pozdravil. V večini primerov, pa iz njihove strani ne dobim pozdrava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim...ni lepsega obcutka ko cutis vsaj malo povezanosti med sabo! Seveda bi bilo najbolje da bi se motorista dobila kar na kai ko se srecata sam...je*** ga vsaj srecno pot mu zazeliz z dvigom roke, res pa je da je kar nekaj takih ki ne "odzdravijo" nazaj in zgleda da so razred visje od drugih , al pa ne vejo za kaj se gre

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Grciji je toliko motoristov, da se sploh ne pozdravljajo. Ce ti kdo odzdravi je zagotovo turist. Sploh se pa tam vozijo celo leto z motorji v sluzbo in bi bilo to tako, kot bi se npr. pri nas pozdravljali vsi v kombijih. V Ameriki se pa vilicarji in plasticarji zelo redko pozdravijo. Se kaj hitro odvadis pozdravljati, ko ti debeluh s Harleyem pokaze sredinec. Toliko iz mojih izkusen!. V SLO zmeraj pozdravim, ce le nisem v kakem hudem ovinku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Grcijo to res velja, podobno Francija.....Amerika, narod cudakov itak.....

Ja, pa tut ce drsamo s celado po tleh, je !!!!!!TREBA!!!! pozdravt, pa basta!!!! Brez opravicila!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, policaji zlo redko odzdravjo, tko, da sm s tem nehov, ce pa kaksen prvi pozdravi (prejsn teden!) se pa vdrem v zemljo od sramu... Zihr si misl, kasen beden motorist....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim vsakega (ja, včasih se zajebeš pri skuterjih...), če le niso res polne roke dela. Glede odzdravljanja pa... meni vozniki cestakov skoraj vedno odzdravijo, enduraši tudi, čoperaši pa kakor kdaj (sploh tisti na bolj sijočih in dražjih primerkih). Tudi policaje praviloma pozdravim, razen kakšen teden ali dva po tem ko mi kateri od njihovih kolegov zrihta (še en) zmenek s sodnico (takrat imam nekaj časa hudo alergijo na kompletno policijo).

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim....če le gre....iz navade.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam redno!Je pa res da ne odzdravijo vsi, v mojem primeru imam slabe izkušnje z "home made" čoperji tistimi doma sklepanimi- brez vzmetenja "bajkeri tapravi", ti me ne pozdravijo vedno!Je pa res da kdaj kdo tudi ne vidi pozdrava ali odzdrava saj nekateri predvsem na športnih motorjih dvignejo samo kazalec na balanci pa misliš da te ni pozdravil, spet drugi pa blendajo!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah najmanj odzdravljajo mladci na neregistriranih motokrosovcih. Najbrž niti ne vedo, za kaj gre. Zato, ko vidim visok sprednji blatnik v živih barvah, ne pozdravljam več.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pa misliš da te ni pozdravil, spet drugi pa blendajo!

In pol ne veš kaj si mislt, al so policaji al je bil to pozdrav. No sej zveš čez par km, če je mislu na policijo, samo kaj ko je že prepozno.

Vem, da to ne spada v to temo ampak moram thundercat-a neki prasat! Ti si baje s PO in mas Diversiona 600.. kaj je mogoče rdeč? Ker če je potem smo se morda že vidli v LJ po naključju ko si iskal servis od Yamahe na Viču. Če pa nisi bil ti, sem pa zajebu Štos je v tem, da hodim dost v PO (1x na tedn minimo) pa bi lahko šla na en drink... we'll see!

PS: lih danes grem, oziroma zdej!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Popravil/a - duhc dne 03/05/2002 ob 14:49:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Eni pozdravljajo samo ene, drugi sploh nikogar (očitno so nad vsemi),

HOG-ovci in Jonas, te sigurno ne bodo pozdravili. Veckrat dozivel!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno pozdravim (razen skuteristov, če se le ne zmotim) in pika.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!