Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Ne pozdravljajte za vsako ceno, ker je lahko nevarno...

Harlijaši ponavadi zaradi vibracij in odličnih voznih lastnosti svojih motociklov niti ne morejo izpustit balance, tko da jim nepozdravljanje štejte kot prispevek k varnosti...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne pozdravljajte za vsako ceno, ker je lahko nevarno...

Harlijaši ponavadi zaradi vibracij in odličnih voznih lastnosti svojih motociklov niti ne morejo izpustit balance, ...

...plastičarjem pa iztegnjena roka preveč zračni upor poveča tak da tud ne morjo roke dvignt z balance

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pozdravim vedno vse kolege motoriste, pa naj bo chopper, enduro, sportnik.... Sam sicer vozim "plasticarja", ampak do sedaj sem pozdravil se vedno vsakogar, ceprav se dostikrat naredi da drugi ne odzdravijo nazaj, ampak to ni moj problem.... V vsakem primeru, ce sem pa ravno v ovinku pa vsaj "poblendam" v pozdrav, ce ze ne morem dvigniti roke...

Kar se pa tice pozdravljanja policajev na motorjih je pa tako, da eni pozdravijo, eni ne.... Kakor kdo hoce, vendar zdi se mi da je to pac pozdrav vseh nas motoristov, s katerim pac "u mislih" zazelis drugemu srecno voznjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend se je glih uzadno z mopedam (apn4)pelu u radolco na križišu je sreču velko skupino tazaresnih motociklov:on pozdravu ,oni pozdravl

no problem

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim z roko, poblendam ali pa pokimam.

Še prej ko sem se vozila zadaj sem pozdravljala- pač bla sem potencialna motoristka in uspelo mi je, da zdaj sama vozim in pozdravljam.

Dekletom v klubu dopovedujem, da je pozdravljanje obvezno in kulturno ampak včasih vidim, da imajo toliko dela z motorjem, da enostavno ne gre, potem pa ugotovimo, da je vsaj vodja ali zadnji v skupini v imenu vseh pozdravil, pa smo spet srečne. Torej če Furiji ne znese pozdravit pomen, da ma zeloooooo veliko dela!

Najbolj se nasmejimo, ko nam mahajo dekleta ob cesti, pa pač pomahaš nazaj une pa srečne...

Glede scooterjev pa- če on pozdravi odzdravim tudi jaz.

Lp R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pozdravim z roko, poblendam ali pa pokimam.

Še prej ko sem se vozila zadaj sem pozdravljala- pač bla sem potencialna motoristka in uspelo mi je, da zdaj sama vozim in pozdravljam.

Dekletom v klubu dopovedujem, da je pozdravljanje obvezno in kulturno ampak včasih vidim, da imajo toliko dela z motorjem, da enostavno ne gre, potem pa ugotovimo, da je vsaj vodja ali zadnji v skupini v imenu vseh pozdravil, pa smo spet srečne. Torej če Furiji ne znese pozdravit pomen, da ma zeloooooo veliko dela!

Najbolj se nasmejimo, ko nam mahajo dekleta ob cesti, pa pač pomahaš nazaj une pa srečne...

Glede scooterjev pa- če on pozdravi odzdravim tudi jaz.

Lp R

Sej, ce bi vedeli, da ste deklice, bi vam skoz mahali, se za vami sli in pomahali, pa na pivo povabli (al pa kak likercek :) )

Aja, se zmeri sem hepi, da si motor nazaj dobila, kdaj greva kam na pijaco?

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DUHC::

quote:Vem, da to ne spada v to temo ampak moram thundercat-a neki prasat! Ti si baje s PO in mas Diversiona 600.. kaj je mogoče rdeč? Ker če je potem smo se morda že vidli v LJ po naključju ko si iskal servis od Yamahe na Viču. Če pa nisi bil ti, sem pa zajebu Štos je v tem, da hodim dost v PO (1x na tedn minimo) pa bi lahko šla na en drink... we'll see!

PS: lih danes grem, oziroma zdej!

Ja duhc tisto na Viču nisem bil jaz!Vem kdo je bil, ma jst ne!!

Jst mam črno diversion!

Po kaj pa hodiš stalno v Postojno?

Kaj si tud kej na ridah?

Pa s kje si? - da te naslednjič ustavm in na pjačo povabm!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravm vedno in vsazga.Sm mel pa lep primer kako harlejisti gledajo na to stvar.Po mojih izkušnjah ne odzdravljajo(najbrž so tud izjeme),vse mi je pa povedal, k se je model z preveč dnarja zravn pred semaforjem z opedenanim harlyem ustav,pa še za pol stopinje ni glave obrnu(preveč high).

"LIFE IS OURS, WE LIVE IT OUR WAY"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam srečo, da z ATwin (potovalna endura) spadam v nekakšno nevtralno skupino (še stare mame me ne gledajo prav grdo), ampak sem pa opazil, da čoperaši v glavnem pozdravljajo vse, med plastiki je pa kar precej takih, ki pozdravljajo samo sotrpine (plastike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

vedno rada dam!

To pa so res lepe besede!

Tadej

Res je... full lepe besede, skoda da so vzete iz konteksta... :(

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva s pozdravom mi je ze tako prešla v kri, da sem se zalotu danes ko sem jadral s avtom v sluzbo, zacel pozdravljati nasprotivozecega motorista...

Tudi jest sem med tistimi, ki se trudimo da le ne bi spregledali kakega sotrpina (pa naj bo na takem ali drugacnem motorju, policist ali coperist, plastika, polplastika ali brez, skratka VSE z izjemo rumenotabličarjev pa še pri teh se mi kdaj pa kdaj zgodi) in ga pozdravili ali vsaj odzdravili na tak ali drugačen način.

LP in srečno vožnjo vsem!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi meni dogaja, da mi gre v avtu leva roka gor, ko motorista srečam. Potem se pa hitro malo za ušesom počoham, da sopotniki ne mislijo, da se mi je že čisto motoristično utrgalo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se je že zgodilo, da sem pozdravil motorista iz avta. Jebi ga, nč hudga...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni da smo not v motorističnem štosu. sam bi kr okno odprl pa mahal.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, v avtu imam pa res probleme, ko mi roka trza, ker bi rada pozdravljala motoriste, se pa vidno umaknem, da me prehiti motorist, pa če ne dojame, mu nakažem pa še z žmigovcem.

Se mi je pa že zgodilo, da sem se v vlogo motoristke tako zelo vživela, da sem po dopustu preživetem na motorju hotela potem z avtomobilom na semaforju zapeljati naprej, da bom prva speljala- ah pa saj to ni tema za sem, ampak za pod naslov: Sramota- vrečko na glavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja duhc tisto na Viču nisem bil jaz!Vem kdo je bil, ma jst ne!!

Jst mam črno diversion!

Po kaj pa hodiš stalno v Postojno?

Kaj si tud kej na ridah?

Pa s kje si? - da te naslednjič ustavm in na pjačo povabm!!!

Thundercat

A nisi bil ti? No potem sorry, vem samo da je reku da je s postojne in... whatever

A črno Diversion maš? Ja lej če te vidim ti bom začnu mahat ko zmešan alpa se obrnem in te dohitim.

Na ridah če sm? Ne vem kej bi to blo ma verjetno misliš na ovinke pred Planino (s tvoje smeri)? al sm udaru prav mimo

S kje sm in zakaj hodim v PO ti povem pa kadar se zagledamo!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi jest sem med tistimi, ki se trudimo da le ne bi spregledali kakega sotrpina ...

LP in srečno vožnjo vsem!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Krokar, a ti na motorju trpiš?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včasih pride, da se voziš in voziš, pa se ti zazdi, da si edini motorist na zemeljski obli. Vsepovsod same škatle take in drugačne polne enih histerjakov in živčjakov. Pa končno v daljavi vidiš enojno luč-lej še ena sorodna duša. Komaj že čakaš da se srečata, dvigneš roko v pozdrav, mu v mislih zaželiš srečno pot in furaš dalje.Ni ga boljšga občutka, ko vidiš takole somišljenike, ki vsak po svoje in s svojimi razlogi jezdijo v vetru.

To je en izmed razlogov, zakaj me moja svoboda na motorju veseli, ker skor z vsakim pozdravom vidm somišljenika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek je lepa gesta in tudi meni osebno zelo vsec ampak moraš pa tudi bit previden kdaj umakneš roko iz balance saj veste ovinki, pesek itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

macica a ti tud?

Jaz sploh ne trpim. Za krokarja pa ne bi vedla.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!