Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

HA HA HA!!!!

NE, dragi moji niti slučajno NE TRPIM na motorju - izjemno uživam (lahko bi ze govoril o hujši obliki kronične zasvojenosti), pa čeprav me od dolgih vožnjah boli tazadnja....

Žal ste me razumeli narobe oz. sem se malo nerodno izrazil.. S tem "sotrpini" sem mislil .... ah kaj bi to razpredal, enostavno popravljam napako in namesto te besedice beri "somišljenik-ica" ali kaj podobnega...

p.s.: bo tako bolje???

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Jaz pa kakšnih kretenov ne pozdravim...

Kako pa veš ,da so kreteni.

Jaz pozdravim vse(motoriste).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz pozdravim če sem izven Ljubljane, prov v centru pa nerad zaradi gneče in prerivanja avtomobilistov. Na splošno se v center mesta ne vozim rad z motorjem, raje grem z mopedom ali kolesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest tud zmerej pozdravm, mislm da je to pač del kulture. res pa je, da je nekater nimajo - mogoče so pa to mali bogovi. Pozdravljam tud policaje - če odzdrav zame to pomen, da je taprav motorist.

Je pa zanimivo, da se oglašamo samo tisti, ki praviloma pozdravljamo.

A SE NOBEN OD FRAJERJEV, KI SE MA ZA NEKAJ VEČ NE UPA OGLASIT IN POVEDAT RAZLOGE, ZAKAJ NE POZDRAVLJA! A JIM JE TUD TO ODVEČ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo, da se oglašamo samo tisti, ki praviloma pozdravljamo.

A SE NOBEN OD FRAJERJEV, KI SE MA ZA NEKAJ VEČ NE UPA OGLASIT IN POVEDAT RAZLOGE, ZAKAJ NE POZDRAVLJA! A JIM JE TUD TO ODVEČ?

Ej, če te nekdo ne pozdravi, to ne pomeni, da je budala, da se ima za nekaj več ali da ni taprav' motorist...

Recimo - jaz res z veseljem pozdravim tiste, ki jih poznam. Kogar ne poznam, pozdravim, če to ne ogroža moje varnosti ali varnosti drugih.

Sem pa bil ultra vesel, ko sem prvič "pozdravil motorista kot motorist", priznam... Sem še dneve in dneve govoril o tem... Dokler nisem enkrat ugotovil, da bi bilo med tem, ko mi je roka švigala v luft, bolje, da bi pritisnil tisto sklopko, ker je bilo treba malo dol šaltati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo, da se oglašamo samo tisti, ki praviloma pozdravljamo.

A SE NOBEN OD FRAJERJEV, KI SE MA ZA NEKAJ VEČ NE UPA OGLASIT IN POVEDAT RAZLOGE, ZAKAJ NE POZDRAVLJA! A JIM JE TUD TO ODVEČ?

Ej, če te nekdo ne pozdravi, to ne pomeni, da je budala, da se ima za nekaj več ali da ni taprav' motorist...

Recimo - jaz res z veseljem pozdravim tiste, ki jih poznam. Kogar ne poznam, pozdravim, če to ne ogroža moje varnosti ali varnosti drugih.

Sem pa bil ultra vesel, ko sem prvič "pozdravil motorista kot motorist", priznam... Sem še dneve in dneve govoril o tem... Dokler nisem enkrat ugotovil, da bi bilo med tem, ko mi je roka švigala v luft, bolje, da bi pritisnil tisto sklopko, ker je bilo treba malo dol šaltati :)

Mam občutek, da maš mal problemov z obvladanjem tvojga enoslednika :) - sej se hecam (al pa tud ne) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probam v voznji uzivat, zato ne vozim vedno na noz z varnostno razdaljo in prav zato lahko pozdravim vedno in povsod ce je le mozno pa tudi skuteriste ceprav ne prepogosto.

Ce ne odzravi prav, ce pa odzdravi pa se boljse :wink: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en dan po tem, ko sem sestavil nazaj svoj motor (mesec in pol stran vrženega lanskega poletja), sem na Vrhniki preveč stegoval vrat za nasproti se pripeljanima motorjema (švabi ne pozdravljajo),

rezultat: priletel v zadnji desni bok lanosa, malo nasekan voznik, ki je nasilno bremzal zaradi neke "izsiljevalne" ženske mi je na veselje pobral le 5 jurjev, jaz sem pa moral priti do LJ brez obeh zavor

pač, izkušnje prvih cestnih kilometrov

nauk: pozdravljam in bulim za motorji še vedno, se je pa moja varnostna razdalja precej povečala

največ veselja sem zaenkrat dobil pri enduristih in čoperistih, cestni so na lestvici pozdravov malo nižje

preziram motorje, ki predstavljajo statusni simbol

moja razlaga nepozdravljanja skuterašev - eno je motoristični pozdrav, drugo skuteristični (pa ta sploh obstaja?)

ali se vozniki skuterejv pozdravljate med sabo, po moje ne, zakaj bi se torej pozdravljali z motoristi

seveda se najde skuteraš, ki te pozdravi, kar pa že lahko upoštevaš za motoristično razmišljanje in ga z veseljem pozdraviš nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preziram motorje, ki predstavljajo statusni simbol

Kje dobiš spisek teh motorjev? :roll:

v črnih bukvah na 53 strani, (2 poglavje, 11 člen) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preziram motorje, ki predstavljajo statusni simbol

Kje dobiš spisek teh motorjev? :roll:

He he, v ta sivo buklico od krave poglej pa bo boš za enega vedel :idea: :wink: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal v črne bukle. Je krava zapisana takoj za S4 :wink:  :lol:  :roll:

No, dva že imamo... še kdo :idea: :arrow: :roll: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sta (zaenkrat) edina...

zavedati se pomeni razrešiti polovico problema, plunt v roke pa na delogrdmartien.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj na temo (ne)pozdravljanja:

To Wave or Not to Wave

By Shalom Auslander

I love motorcycles, and I love riding. Like many of you, what first drew me to bikes was not just the experience of

riding, but the feeling that I'd become part of a special community—a brotherhood, really. Nothing calms me more

than a long ride down the interstate, waving to the members of my beloved clan. Except when I pass Harley guys.

I hate Harley guys. Hate, hate, hate. When they pass me on the highway, you know what I do? I don't wave. With

their little tassle handlebars and the studded luggage and the half-helmets—God, they drive me crazy.

You know who else I hate? BMW guys. Oh, I do hate those guys. I don't wave at them, either. They think they're

so great, sitting all upright, with their 180-degree German engines. God, I hate them. They're almost as bad as

those old bastards on their touring motorcycles. You know what I call those bikes? "Two-wheeled couches!" Get

it? Because they're so big. They drive around like they've got all day. Appreciate the scenery somewhere else,

Grampa, and while you're at it, I'm not waving to you.

Ducati guys—I don't wave at them either. Why don't they spend a little more money on their bikes? "You can have

it in any color you want, as long as it's red." Aren't you cool! Like they even know what a desmo-whatever engine

is, anyway. Try finding the battery, you Italian-wannabe racers! I never, ever wave at those guys.

Suzuki guys aren't much better, which is why I never wave at them, either. They always have those stupid

helmets sitting on top of their stupid heads, and God forbid they should wear any safety gear. They make me so

mad. Sometimes they'll speed by and look over at me and you know what I do? I don't wave. I just keep on going.

Please, don't get me started on Kawasaki guys. Ninjas? What are you, twelve years old? Team Green my ass. I

never wave at Kawasaki guys.

I ride a Honda, and I'll only wave at Honda guys, but even then, I'll never wave at a guy in full leathers. Never,

never, never. Yeah, like you're going to get your knee down on the New York Thruway. Nice crotch, by the way.

Guys in full leathers will never get a wave from me, and by the way, neither will the guys in two-piece leathers.

And I'll tell you who else I'm not waving at—those guys with the helmets with the loud paintjobs. Four pounds of

paint on a two pound helmet–like I'm going to wave back to that! I'll also never wave at someone with a mirrored

visor. Or helmet stickers. Or racing gloves. Or hiking boots.

To me, motorcycling is a like a family, a close-knit brotherhood of people who ride Hondas, wear jeans and a

leather jacket (not Vanson) with regular gloves and a solid-color helmet with a clear visor, no stickers, no racing

gloves and regular boots (not Timberlands). And isn't that what really makes riding so special?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ...hm... heh... :? ...whatever :x

Jaz pozdravljam vse razen skuteristov (sicer mam 125 in nism dost stran od njih). Najbolj me je presenetlo ko mi je odzdravilo ene par tipov (starih) na oldtimerjih :D :shock: 8) (jaz pa na čisto novi yamahci).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... nism glih predstavnik hard endura... sam sm pa dost bliz... smo motoristi , verjemi 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!