Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Jaz tudi zmeraj pozdravim neglede na vrsto motorja samo, da je motorist!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim, da je pozdrav neka lepa gesta, ki traja med motoristi že od vsega začetka. Menim, da moramo to obdržati še naprej.

Jaz osebno ob srečanju in pozdravu motorista v sebi občutim nekaj lepega posebnega. Tega občutka ni mogoče opisati komu, ki "ni v naših vodah". Se še spominjate časov, ko so se na podoben način pozdravljali vozniki Citroenovih Ami-jev ?!?

Lep motorističen pozdrav, Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav zmeraj in povsod ce le utegnem, vcasih pa imam prevec dela s samim sabo in motorinom, da ne odzdravim. Ampak tudi tistim, ki me srecajo takrat velja: srecno do prihodnjic!! Imam pa tudi super sopotnico, ki mi pomaga "mahat"

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vedno in sploh več ne pričakujem odgovora oz. odzdrava!Će pa ga že dobim sem vesel, da je na cesti še kdo ki čuti isto kot jaz!Motoristi smo posebna skupina in se veselimo srečanj na cesti!

Policaje na motorju tudi jaz pozdravljam tako kot ostale. Se mi je pa že zgodil, da me je policaj prvi pozdravil. Če pa imam polne roke dela, odzdravim z nogo.

A to si bil ti zadnjič k z nogo pozdravljaš!No pozdrav je pozdrav!Folk se zmisl svašta!!

Ej kake pozdrave pa uporabljate!Imate standardizirane al kakor pride??

Sem enkrat pozdravu enga na avtocesti pri 140km/h s roko začetnikpress) pa me je skor z motorja ruknl!Sedaj pozdravljam tako da spustim krmilo - stegnem en ali pa dva prsta!Nikoli tasrednjega!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz vedno pozdravim (razen skuteristov, če se le ne zmotim) in pika.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

nice bike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim, da je pozdrav neka lepa gesta, ki traja med motoristi že od vsega začetka. Menim, da moramo to obdržati še naprej.

Jaz osebno ob srečanju in pozdravu motorista v sebi občutim nekaj lepega posebnega. Tega občutka ni mogoče opisati komu, ki "ni v naših vodah". Se še spominjate časov, ko so se na podoben način pozdravljali vozniki Citroenovih Ami-jev ?!?

Lep motorističen pozdrav, Jaša

Citroenarji se še vedno pozdravljamo, predvsem vozniki starejših modelov - spačkov in amijev - ti avti so skoraj izključno v lasti ljubiteljev. Bistven je občutek pripadnosti, pa naj gre za motoriste ali spačkarje. Če ga imaš oz. se identificiraš z določeno skupino, se tudi pozdravljaš, hodiš na srečanja ...

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HOG-ovci in Jonas, te sigurno ne bodo pozdravili. Veckrat dozivel!!

Tadej

Sorči, če bom zdej neveden izpadu, ampak kdo so HOG-ovci? Sicer se pa s pozdravljanjem med motoristi seveda strinjam, čeprav moram priznati, da tudi meni ne odzdravijo vsi, in sem potem kar malo razočaran.

lp in varno vožnjo,

john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jim j*** mater...HOG-ovcem mislim...saj unim hohštaplerskim, če slučajno niso vsi taki.

Drugače pa pozdravim vsakogar vedno. Če pa komu uspe videt motosvetovo

nalepko pod vizirjem moje jamahce, pa naj brž obrne in me dohiti ter

mi da znak da greva na pijaco. Bom jaz plačal, ni blema.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravvim vedno, če ne morem z roko pa vsaj z glavo( čelado ) pokimam. Menim da je to mala gesta, ki pa nas združuje. Tako kot se pozdravljajo spačkarji na cesti, tako kot se pozdravljajo planinci v gorah, ne glede na starost ali spol, tako je prav, da se tudi motoristi med seboj pozdravimo. Naj nas vidijo, koliko nas je istomislečih. Pozdravljam tudi policaje, saj na srečo nimam slabih izkušenj z njimi. In tako bom delal tudi v prihodnje.

fly with wind

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam z roko ali pa tako, kot je rekel quota: pokimam z glavo, ce imam polne roke dela.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk,ne mi enega ali dva prsta dvigniti - roka,noga ali pokimati z glavo.....samo ne mi migati s prsti! na to sem pa alergicen...kao neki flegmatiki revmaticni.letecih in skuteristov ne pozdravljam.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

folk,ne mi enega ali dva prsta dvigniti - roka,noga ali pokimati z glavo.....samo ne mi migati s prsti! na to sem pa alergicen...kao neki flegmatiki revmaticni.letecih in skuteristov ne pozdravljam.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ups, Ice, a sta bila vidva tista v petek pozno popoldne čez Plitviška jezera? Se opravičujem, ker sem dvignu sam prst, ker se mi več ni dal, sem bil ves tečen, ker sva se vozila gor in dol in iskala nekaj za pod zob. Sicer pa pozdravljam zmeri s celo roko, častna!

Burn to be wild

Popravil/a - lucky dne 05/05/2002 ob 23:02:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:folk,ne mi enega ali dva prsta dvigniti

Jest zmerej tko maham, da mi koj za ene 10 km/h brzina pade (še dobr, da nism že kdej padu - no ja, pred ene 30 letm z mopedam tud sm). Ker če pr ATwin samo prste uzignem spljoh ni efekta, k ma tiste čudne plastike na belanc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj smo se vam skuteristi, tolko zamerli?!

Jaz sem pa cel teden vesel, ko me kakšen "ta pravi" motorist pozdravi.

Kakšen pozdrav dobim edino, kadar imam na kovčku privezan šotor pa armaflex.

Vozim Citroena, pa se z ostalimi citroenarji v glavnem ne pozdravljam. Zgleda se, hidravičarji ne pozdravljamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno pozdravljam, tudi policaje. ko me nekdo pozdravi nazaj sem prav vesel, saj vem, da pripadam določeni skupini ljudi, ki ve kaj hoče. vozi, vozi, vozi miško!

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravim in odzdravim vedno zarad sebe, se mi pa tudi zgodi, da mi kdo ne odzdravi, ampak se ne sekiram...vsak ve in dela po svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ups, Ice, a sta bila vidva tista v petek pozno popoldne čez Plitviška jezera? Se opravičujem, ker sem dvignu sam prst, ker se mi več ni dal, sem bil ves tečen, ker sva se vozila gor in dol in iskala nekaj za pod zob. Sicer pa pozdravljam zmeri s celo roko, častna!

mozno mozno.... .....a ti si bil tista lenoba?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa kaj smo se vam skuteristi, tolko zamerli?!

Jaz sem pa cel teden vesel, ko me kakšen "ta pravi" motorist pozdravi.

Kakšen pozdrav dobim edino, kadar imam na kovčku privezan šotor pa armaflex.

zamerili ne toliko,vsaj meni ne.fakt je,da se na skuterjih vozijo vecinoma preseratorji ene ali druge vrste in le redko delajo neke kilometrine.pac meste zivali.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsakega pozdravim, če ga le vidim. Ne zamerim, če mi ne odzdravi nekdo čisto na drugi strani štiripasovnice čez dve koloni avtomobilov. Me pač ne vidi, kar na cesto naj gleda, je tako prav, se je treba pazit.

Se mi pa po vsakem vrnjenem pozdravu fino zdi, smo pač ista kasta!

Če me pa kak, običajno cestak ali pa harlejist (glihkar sem prebral, da so to HOG-ovci, jih kar nekaj...) ignorira, si pa samo mislim "P.Z.A, boš že še kdaj koga rabil, pa se še takrat frajerja delaj!"

Če pa po nesreč skuterista pozdravim, se ne sekiram dosti. Še več, če me najprej pozdravi skuterist, ali mopedist, predvsem pa otroci ob cesti, jim veselo pomaham nazaj.

Najlepš je pa takrat, ko ti pomahajo deklice ob cesti, ja takrat pa tolk skačem po motorju, da se mi zdi, da začne kar malo trokirat! Je ženskega spola, ta moja orličica, pol pa fovšija lavfa!

Popravil/a - Horjo horjulis vulgaris dne 06/05/2002 ob 09:43:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice vem. Napisal sem to samo zato, ker vsi pišejo, kakša nesreča te doleti, ce pozdraviš skuterista. Ja sukteristi so res večinoma mestne živali, samo izjeme potrjujemo pravila (mi je že marikatiri motorist reku da sem zmešan preko 100Mm).

Kaj čmo, kar maš maš. Upamo da bo kmalu bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav z roko je osnovna olika vsakega motorista. Kot izgleda nekaterim olika počiva pod čelado in se hrani z motoristovo samovšečnostjo in prepotentnostjo.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!