Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Zdej enkrat sem bil prav prijetno presenečen, ker me je pozdravil neki tip na čoperju. To se mi ne dogaja prav pogosto. Oziroma nikoli, ker sem kot skuterist deležen zaničevanja in razne vzvišnosti. S tem ne mislim nič slabega in to ne leti na koga osebno, sam vsejen se mi ne zdi prov, sej smo motoristi vsi, ne glede na motor oz. moped oz. skuter :?

hej,a to si bil ti ..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej enkrat sem bil prav prijetno presenecˇen, ker me je pozdravil neki tip na cˇoperju. To se mi ne dogaja prav pogosto. Oziroma nikoli, ker sem kot skuterist delezˇen zanicˇevanja in razne vzvisˇnosti. S tem ne mislim nicˇ slabega in to ne leti na koga osebno, sam vsejen se mi ne zdi prov, sej smo motoristi vsi, ne glede na motor oz. moped oz. skuter :?

hej,a to si bil ti ..??

Kekec III, a tut teb se vcasih to zgodi... :oops: :oops: :oops: :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, ce te kaksen skuteras z mahanjem in kriljenjem navduseno pozdravi, jasno da odzravis. Ze zato, ker se mulcku potem tako fajn zdi... 8) :D :P

Da bi se pozdravljali pa kar vse povprek z njimi- tamalimi :twisted: :wink: , pa ne gre... Ze tako pozdravljamo, vse motoriste, vse ostale, ki jih poznamo, stare mame na vasi, pa obvezno policaje ... pa kontra :fist: vsem, ki ne odzdravijo... Kdo bi potem drzal balanco. :lol: :lol: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, ce te kaksen skuteras z mahanjem in kriljenjem navduseno pozdravi, jasno da odzravis. Ze zato, ker se mulcku potem tako fajn zdi... 8) :D :P

Da bi se pozdravljali pa kar vse povprek z njimi- tamalimi :twisted: :wink: , pa ne gre... Ze tako pozdravljamo, vse motoriste, vse ostale, ki jih poznamo, stare mame na vasi, pa obvezno policaje ... pa kontra :fist: vsem, ki ne odzdravijo... Kdo bi potem drzal balanco. :lol: :lol: :roll: :wink:

yep Zarja....ženske res nimate s čem držati balanco... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej enkrat sem bil prav prijetno presenečen, ker me je pozdravil neki tip na čoperju. To se mi ne dogaja prav pogosto. Oziroma nikoli, ker sem kot skuterist deležen zaničevanja in razne vzvišnosti. S tem ne mislim nič slabega in to ne leti na koga osebno, sam vsejen se mi ne zdi prov, sej smo motoristi vsi, ne glede na motor oz. moped oz. skuter :?

hej,a to si bil ti ..??

A ti si bil to. Vsaj en... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, ce te kaksen skuteras z mahanjem in kriljenjem navduseno pozdravi, jasno da odzravis. Ze zato, ker se mulcku potem tako fajn zdi... 8) :D :P

Da bi se pozdravljali pa kar vse povprek z njimi- tamalimi :twisted: :wink: , pa ne gre... Ze tako pozdravljamo, vse motoriste, vse ostale, ki jih poznamo, stare mame na vasi, pa obvezno policaje ... pa kontra :fist: vsem, ki ne odzdravijo... Kdo bi potem drzal balanco. :lol: :lol: :roll: :wink:

Khm, khm. Sej tolk nes pa spet ni de bi mel kr nonstop roko v lufti. Sem pa ke se ker mim prpele, tistga pa pozdravš oz. odzdravš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naslednji dan po IMOT-u v City Parku srečal SymRuja in ga pozdravil (z "živjo", da ne bo pomote). Model še peš ne odzdravi :lol:

Da ne bo prec nekih zamer - čist dopuščam možnost, da me ni spoznal/spomnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu je že po bontonu treba odzdravit. Je pa res, da če človek sreča po deset "mahačev" na minuto, bi se pa rad v miru vozil, ja potem pa pač ne mahaš, kvečjemu kakšnemu na kratko poblendaš in to je to.(je pa tut res kar pogruntajo prej ali slej vsi, da se je v gužvi brez veze pozdravljat, drugač je to tko, kot da bi šel v nedeljo na Šmarno Goro in bi vsakega pozdravljal)

Tko da, manjak (ma od kje ti tak čudn nick? :twisted: :lol: ), če se hočeš pozdravljat pejt na kakšen prelaz pa mahaj (tko ornk, da se bo od daleč vidl) motoristom, pa če ti jih vsaj 50% ne bo pomahalo nazaj, so kurčevi snobi. :splat: (aja, pozabu sm že takoj povedat, da vzem še par paradajzov za ta primer)

Za policaje pa zgleda, da so se zadnja leta mal skultiviral Zoolo, ker leta '95, ko sem naredil izpit, mi ni pri nas odzdravil niti en policist na motorju, čeprav sem jih pozdravil vsaj 15.(da te niso mel za svojga s tisto čelado :twisted: ) Kokrkol že, jim bom dal letos še eno šanso (sam kam bom dal paradajze? :twisted: ), pol pa da vidmo. Recimo v Avstriji pozdravim vsakega policaja, na motorju ali peš in vsi do zadnjega mahajo nazaj.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naslednji dan po IMOT-u v City Parku srečal SymRuja in ga pozdravil (z "živjo", da ne bo pomote). Model še peš ne odzdravi :lol:

Da ne bo prec nekih zamer - čist dopuščam možnost, da me ni spoznal/spomnil.

verjetno je bil še pod vtisom IMOT-a.....ker ni bobil ničesar zase,samo za svojo drago....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ženske res nimate s čem držati balanco... :twisted: :wink:

He, he to ti misliš :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naslednji dan po IMOT-u v City Parku srečal SymRuja in ga pozdravil (z "živjo", da ne bo pomote). Model še peš ne odzdravi  :lol:  

Da ne bo prec nekih zamer - čist dopuščam možnost, da me ni spoznal/spomnil.

Jep :) Živjo tukaj :))

ej, pr men je to počasi... Najprej mora nekd osploh pritegniti mojo poznorst (z pozdravom ali drugače). Potem moje bolne oči poskenirajo in v glavi izrišejo nekakšno sliko, ki jo moram še prepoznati, da lahko odreagiram ustrezno. Če se to ne zgodi, je priporočljivo, da me medtem oseba že spomni, od kod se poznamo in kako, in potem meni počasi.... ampak res počasi :) --> potegne :) ... No, in potem se začne dogajat vljudnost :)

Je pa motoriste na motorjih lažje prepoznavat, ker so motor, jakna in čelada običajno zelo indikativne zadeve :)

Mustang - če si me naslednji dan, po IMOT-u videl, sem bil verjetno še vedno na pol klinično mrtev in zaradi tega tudi TEjke nisem pozdravil še sploh :))))) --> zato se ti opravičujem :)

Še vedno pa se ne spomnim točno, kateri na avtobusu si ti bil... (_čoh-čoh_)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdle na cesto in oblubm da bom vsacga motorista pozdravu če ne bom prmrznu na krmilo!!!! :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej enkrat sem bil prav prijetno presenečen, ker me je pozdravil neki tip na čoperju. To se mi ne dogaja prav pogosto. Oziroma nikoli, ker sem kot skuterist deležen zaničevanja in razne vzvišnosti. S tem ne mislim nič slabega in to ne leti na koga osebno, sam vsejen se mi ne zdi prov, sej smo motoristi vsi, ne glede na motor oz. moped oz. skuter :?

Jaz sem sprva pozdravljal tudi skuteriste, vendar glej ga zlomka, nobeden ni odzdravil nazaj. Zaradi tega sedaj počakam, da skuterist mene prvi pozdravi in šele potem odzdravim nazaj.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma od kje ti tak čudn nick? :twisted: :lol:

Nick je nastav čist tko. Pač nisem hotu met recmo maniac za nick, ker jih je kle gor že ful. Sem raj neki levga :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sprva pozdravljal tudi skuteriste, vendar glej ga zlomka, nobeden ni odzdravil nazaj. Zaradi tega sedaj počakam, da skuterist mene prvi pozdravi in šele potem odzdravim nazaj.

Pozdrav od Roberta

V tem primeru se opravičujem v imenu teh neotesancov. Nismo vsi taki :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je moj sovoznik ful režal pa se norca delal, če sem se slučajno kdaj zmotila pa sam trznila, da bi skuterista pozdravla. Sam če pa je on meni pomahal, pa sem se že potrudla pa odzdravla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro je vam, ki se vozite 2up, Sem opazil da ponavadi pozdravljajo

sovozniki in se vam ni treba ukvarjat s to dilemo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si 'nabavš' sopotnika pa si brez skrbi zaradi pozdravljanja :D :roll: 8) !!!

Ciao,by Pero

Ps:Ampak vsakega strica na skuterju pa vseen ni treba pozdravt!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te stric na skuterju pozdrav mu (včasih) zaradi prijaznosti odzdravimsicer je pa skuteristov preveč da bi jih kr tko pozdravlu, pa še čudn bi me gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naslednji dan po IMOT-u v City Parku srečal SymRuja in ga pozdravil (z "živjo", da ne bo pomote). Model še peš ne odzdravi  :lol:  

Da ne bo prec nekih zamer - čist dopuščam možnost, da me ni spoznal/spomnil.

Jep :) Živjo tukaj :))

ej, pr men je to počasi... Najprej mora nekd osploh pritegniti mojo poznorst (z pozdravom ali drugače). Potem moje bolne oči poskenirajo in v glavi izrišejo nekakšno sliko, ki jo moram še prepoznati, da lahko odreagiram ustrezno. Če se to ne zgodi, je priporočljivo, da me medtem oseba že spomni, od kod se poznamo in kako, in potem meni počasi.... ampak res počasi :) --> potegne :) ... No, in potem se začne dogajat vljudnost :)

Je pa motoriste na motorjih lažje prepoznavat, ker so motor, jakna in čelada običajno zelo indikativne zadeve :)

Mustang - če si me naslednji dan, po IMOT-u videl, sem bil verjetno še vedno na pol klinično mrtev in zaradi tega tudi TEjke nisem pozdravil še sploh :))))) --> zato se ti opravičujem :)

Še vedno pa se ne spomnim točno, kateri na avtobusu si ti bil... (_čoh-čoh_)...

Ni panike in sploh absolutno nikakršne zamere :arrow: sem vsaj dve glave manjši od tebe pa je bolj težko :lol: Posebej v gužvi City Parka...

Me boš pa spoznal tako, ko dam za pivo na eni od sred v OLP (ko se primajem tja neki dan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej enkrat sem bil prav prijetno presenecˇen, ker me je pozdravil neki tip na cˇoperju. To se mi ne dogaja prav pogosto. Oziroma nikoli, ker sem kot skuterist delezˇen zanicˇevanja in razne vzvisˇnosti. S tem ne mislim nicˇ slabega in to ne leti na koga osebno, sam vsejen se mi ne zdi prov, sej smo motoristi vsi, ne glede na motor oz. moped oz. skuter :?

hej,a to si bil ti ..??

Kekec III, a tut teb se vcasih to zgodi... :oops: :oops: :oops: :lol: :twisted: :wink:

ja,včasih kateri prehitro štarta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si 'nabavš' sopotnika pa si brez skrbi zaradi pozdravljanja :D  :roll:  8) !!!

Ciao,by Pero

Sej se je men zdel de more bit en dobr razlog za to, da se tisti odvecni balast na zadnjem zicu prevaza z nami :twisted: :D :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest kot sopotnica na motorju tut vedno pozdravljam. :wink:

no midva kar oba hkrati pozdraviva :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest kot sopotnica na motorju tut vedno pozdravljam.  :wink:  

no midva kar oba hkrati pozdraviva :wink:  

dr.looney :twisted:

Bolš to k pa de sploh ne bi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!