Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Glej ga! "Fantičku" s harlijem je staro temo uspelo obudit. Pa je le neki dosegu :OK:

Ne zastopim pa, da je že ene 10 tem odprl in tudi zaprl pa še kar ne gre...

A bo treba cpp tudi ene tolkokrat predelat da bo spelal? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh s tem pozdravljanjem je ceu problem, zadnjič mi je motor pri štartanju ugasnu, kr sm človeku hotu odzdravt in to še v centru...ah kje, sploh mi ni blo nerodn :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[resno] Kako pozdravite v isto smer potujoče enosledce, če so pred vami ali za vami? [/resno]

 

Z nogo [resno]

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[resno] Kako pozdravite v isto smer potujoče enosledce, če so pred vami ali za vami? [/resno]

Če grem mimo, pol z nogo. Če me prehiti in on mene pozdravi (ponavadi z nogo) ga jaz z roko nazaj pa je.

Moreš pazit da ko greš mimo ne brcneš prehitro, da ga v kak krompir ali oljke ne spraviš :kva2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[resno] Kako pozdravite v isto smer potujoče enosledce, če so pred vami ali za vami? [/resno]

v primeru B gre tudi z več stila:

post-1419-0-73463800-1398089341_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belaglava,to z nogo je resno,jaz tako pozdravim tudi v primeru da sem v takšnem položaju da je bolje imeti obe roki na krmili.

Se pa po nekih nenapisanih pravilih ko vozite eden za drugim,seveda z primerno varnostno razdaljo z nogo nakaže tudi luknjo ali oviro na cesti!

 

lp

 

 

P.S. a se je madbiker že kej oglasu tuki :kva1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, kako hitro in kje grem mimo. Ce je dovolj prostora in majhna razlika v hitrosti, pozdravim z roko, v nasprotnem primeru z nogo ali pa z vsemi stirimi smerokazi.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No eni se pa pač ne znajo obnašat :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa nekomu nakažete da so policaji v bližinioz. na cesti, a takrat poblendate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa nekomu nakažete da so policaji v bližinioz. na cesti, a takrat poblendate?

Takrat pa "pumpaš" z roko..... :OK:

kažeš....."bolj počasi".... Ti ni še nobeden?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za policijo se večinoma blenda ali pa z roko maha v smislu "počasi, nevarnost", torej z vodoravno iztegneno dlanjo mahaš navzdol. 

Jaz uporabljam še iztegnjeno nogo kjer je ovira na cesti in odpriranje/zapiranje zapestja za prižgan žmigavec. 

 

Še tole, če komu prav pride: 

hand_signals.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz najvec uporabljam ta univerzalni znak, ki je znan po vsem svetu in povsod pomeni isto.

 

huge.22.111761.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabih 11 mescih kolkr sm motorsit, mi še ni nihče :D

Kaj nihče? A pozdravil? To ti pa ne verjamem, razen če si doma v garaži na motorju sedel! :lol:

90% motoristov pozdravlja, pa ni vrag da si lih na tistih 10% napalil. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz najvec uporabljam ta univerzalni Maus-ov  ridaški pozdrav, ki je znan po vsem svetu in povsod pomeni isto.

 

huge.22.111761.JPG

Jst tud . . . . .  :OK:   :OK:   :OK:   :fyou:   :fyou:   :fyou:  :P   :P   :P   .)   .)   .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da vsi pozdravijo. No najde se kak zagrenjenec. Ne bom pozabil ko mi je nekdo na SS na ridah v tistem ostrem ovinku odzdravil čeprav je mel kr lepo hitrost v ovinku. Pa skor na tleh je bil. Svaka čast. :D:OK:

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KNNMS ...... mišleno je bilo, da me še nobeden ni opozoru na policaje :).

 

Lepo to ko se tako med sabo pozdravljamo, ampak nekaterim se pa res čudim, ko ga prpiči v ali izza ovinka na puno, pa še pozdravt utegne z celo roko, svaka čast :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!