Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Prvi metri v sezoni 2006. Dobesedno metri, ker sem se naredil krog po garazi in dovozu...

Zacetek pa je... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek u en gmajn k sm šu u vikend za silvestrovo( Z točn 20 let staroAPN 6-ko-sm mašino komej skp do 7 sestavu :) , aprilia pa počiva hehe)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova sezona je pred vrati,pa da vidimo gdo jo bo začel :hmm:

Nekaj jih je imelo jajce, da so kljub deževnemu novoletnemu dnevu začeli sezonu.

Slike posnete okrog 13:30 v celjski okolici.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

p.s.

Ko (ČE) bom ponovno "jajcevec" bom tudi jaz zraven.

post-1309-1136315625_thumb.jpgpost-1309-1136315716_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par KM danes okol MB,do črpalkepost-6275-1136380055.png.....pa VUK-a76 obiskal na delovnem mestu(VUK hvala za fotko)post-6275-1136380140.gif....

...ceste so super, oprijem enako zeropost-6275-1136380541.png....

skor bi mepost-6275-1136380209.gif-post-6275-1136380267.gif....

..sem mogu v naselju bolj počas..post-6275-1136380599.gif

Slike za dokazilo:

post-6275-1136379543_thumb.jpg

post-6275-1136379559_thumb.jpg

post-6275-1136379576_thumb.jpg

post-6275-1136379589_thumb.jpg-Danči, sem ti reku da bol šel...

LP A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je, po prejšnjem deževnem, ta teden prav prijeten, čeprav malce hladnejši. Danes sem se opogumil, oblekel skoraj vse kar imam in se spravil na moped. Prijetnih, malenkost hladnih 150km...

Pogled iz dvorišča

post-1019-1136649348_thumb.jpg

Vezuv v meglici

post-1019-1136649398_thumb.jpg

Lambo je tudi tukaj zanimivost

post-1019-1136649437_thumb.jpg

Neapelj v januarskem soncu

post-1019-1136649470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm šou v soboto do podpeča(na primorskem ne v lj) pa h vulkanizerju , skupaj 60km sam je blo res super :D, in še motor je v celoti pripravljen na sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes skoraj 130 km. V Novi Gorici je bil moto zbor GO MOTO GO. Panoramska vožnja iz N. Gorice na Sveto Goro (Skalnico), kjer je namesto žegnane vode čakalo kuhano vino. Povratek po soški cesti do Plav, pa preko Soče v Goriška Brda, mimo Dobrovega in Vipolž nazaj na HUm ter nazaj v N. Gorico. Okrepčilno kosilo. Zjutraj je bilo precej mrzlo, na Ajdovskem je pihala burja, tako, da si nagibe prakticiral na ravni cesti :glare: . Drugače pa se je zbralo cca. 300 motociklov, dosti tudi iz Italijanske strani. Skratka lep začetek sezone v mrzlem a sončnem dnevu.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonček res ne vem kje si se skrival???????????? :? :? :?

Tista ta rdeča, ki je edina bila tako navdušena, da se je sama vozila z modro Fazeko sem bila pa jaz , tam v družbi Erika-trye, Momy, Franko, in ostali moji prjatlčki iz Primorske.................. tebe pa nikjer...

drugič, da veš, ????????????? :blink:

Prav, bilo je super, čeprav ne vem kje si naredil 130 kilometrov, na mojem motorju jih je točno 79 iz Vogarskega, naj ti bo, čeprav??????????? :eek: :eek: :eek: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ura 16.00 ...

... peljem se z avtomobilom proti garaži, kjer spi dolgo zimsko spanje moj motor ...

... na avtomobilski amaturi je zapisana številka - 2 stopinj C ...

... odklenem garažo, porinem motor ven na hladen zrak ...

... prvi poiskus nič, na drugo vžge kot iz topa ...

... iz avta prinesem novo pridobitev ...

... paše ni kaj ...

... ne morem se premagati, zapnem bundo, prva prestava in po cesti naprej ...

... mrzel zrak reže v roke in obraz kot britev, pa nič zato ...

... skoraj iz vsake hiše sem deležen čudnih pogledov ... le zakaj ...

... le nekaj kilometrov ... vendar paše kot fura poleti, ki je neprimerno daljša ...

... nocoj bom definitivno bolje spal ...

... PEPE ... Hvala, hvala, hvala ..... mojster je pohavlil material, rekel da je videl malo boljših ...

... naredil 100% ... izredno sem zadovoljen ...

... PEPE, še enkrat hvala, ob prvi priložnosti pripeljem pokazat in dan za ruuuuuundooooo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati ""Prav, bilo je super, čeprav ne vem kje si naredil 130 kilometrov, na mojem motorju jih je točno 79 iz Vogarskega, naj ti bo, čeprav??????????? ""

Ljuba duša, plus 2 x Ajd. - N. Gorica je nadalnjih 50 km, pa saj sem rekel, da sem moral zaradi burje ovinke delati na ravni cesti, kar znese skoraj dva km :D

No jaz sem tisti, ki se je vozil z FJR 1300, pa saj sem bil z Momotom na Sv. Gori, pa Frankota sem pozdravil.

No ja ne moreš me zgrešiti zaradi moje impozantne korpolentnosti. Aja, reg. št. motorja je LJ (problem med primorci) :P

Srečno

Tonček

Popravljeno . Popravil Toncek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hir a jem :OK:

Garaža => Ljutomer => Radenci => Ljutomer => Radenci => Ljutomer => Radenci....itd.

Pa še malo do Murske Sobote, mal še se popedričimo po G. Radgoni.....itd

Vsega skupaj 114km :smoke: :blush:

No, pa še palcaji so me vstavli, ko v filmi. Žgem cca 80km (omejitev 50) in mi kar fantje za mano sirenco spustijo. Lej jih lej, :naughty:

Palcaj bil dobra duša, (prjatu, tudi mopedist) :OK: in mi samo čestital za podvig :grim

Spploh ni omenjal ne hitrosti, ne čmigavcov ne špeglev,... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem po dvodnevnem šraufanju motorja končno tudi jaz začel sezono, pa če prav je termometer zunaj kazal -1°C.

tak da sem naredil danes kratkih, a zato tolko bolj sladkih 10km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAaaaAAAAA :kva2: :kva2:

Danes končno prvi kilometri letos :OK: Sicer le lokalni krogi, nabralo se je 17,5 km :OK:

Sploh ni bilo tako mraz O:-)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče... Se je sezona začela B)

Zver se je prebudila ;) Dans sva skupaj nardila prvih 16 km... :OK:

Mal je bilo čudno ker sem prvič vozil v enodelnem kombinezonu, ampak se bom že navadil :)

Skratka... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče... Se je sezona začela B)

Zver se je prebudila ;) Dans sva skupaj nardila prvih 16 km... :OK:

Mal je bilo čudno ker sem prvič vozil v enodelnem kombinezonu, ampak se bom že navadil :)

Skratka... :010

Ja počaki do srede ko bo spet sneg :(

Drugač pa sem danes naklepal 100 kilometrov gor pa dol po našem koncu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi na obali si lahko malo več privoščimo tako, da ob vsakem lepšem dnevu natolčemo kakšen kilometer. Ravno včeraj sem jih spet prevozil približno 30. Glih tako malo do črpalke v trgovino in podobno. Sicer pa tudi pri nas ceste niso ravno najbolj primerne, znajo presenetit na kakšnih delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredlil 35 km garaža-mokronog-mirna-tržišče-garaža :OK: Asvalt je na določenih delih se moker in zmrznjen tko d sm bol turistično vozu ampak je pasal :lol: Pa cestarje sm zbudu k so na lopatah dremal k sm mim prpalu :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po sušnih treh mesecih ponovno na motorju :yea1: .

Teh 25 km je bila prava poezija. Še danes imam širok nasmešek, če nebi imel ušes bi mi verjetno zgornji del glave ostal v čeladi :D

Zahtevam še več takih vikendov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!