Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Danes končno spet furca. Začelo se je lepo počasi po magistralki, da sem segrel sebe in motor. Nato sva zavila na obvoznico, kjer se je motor še naprej segreval, jaz pa sem začel počasi zmrzovati. 3 stopinje in 200km/h pač ne gresta skupaj <_< Nato pri kolegu spil kavo in se malo segrel. Nato pa sem jo spet po magistralki kresnil domov. Super furca :OK: Nabralo se jih je nekaj čez 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz danes naredil 50 km,pa še policaje srečal so sam gledal,če mam tablco,pa jo niso videl,pa sam z glavo zmajal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes spet v dokaj nizkih tekmperaturah prevozil 15 bolj lokalnih kilometrov. vse je super, samo je še vseeno malo premrzlo za kakšno daljšo turco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaa :kva2: :kva2: pa sem jo......sezono otvoril,...končno prva letošnja fura in po novembru sploh prva fura...kako je pasal teh 20km :OK: :OK: ...fajn sonček...mal me je v prste na roki "rezalo" drgač pa idealno!!! za ta letni čas...

relacija Kranj-Preddvor-Polica-Kranj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtisi...mrzlo,polsko..sončno..prekratko... :cry:

Malo okol MB-a do sotrpinov motore šraufat, lušte delat in domov.... :(

LP

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 50km MB in okolica (Pragersko, Kidričevo in bližnje vasi) temp. od -3°C do +3°C, peska malo ali skoraj nič avtomobilisti vljudni z izjemo enega ki je priletel v "škarje" ampak si je še prav čas premislil glede prehitevanja tak da ni zmanjkalo placa, je pa blo treba breeeeemzattttt!ampak se je izšlo. :)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vpisal prve kilometre včeraj :OK: enih 15 se jih je nabralo :( . Moram reči, da sem od konca septembra pustil moped pri miru in včeraj, ko sem dajal akumulator not,sem s strahom čakal na trenutek, ko bom začel vžigati motor. In res, dam kontakt pritisnem gumb in ... motor obrača, vžge pa ne. Že preklinjam, kako, zakaj, pa motor iz servisa in tako naprej, ko me prebliskne: bo treba čok ven potegnit :slap: !!! No, potegnem čok pritisnem gumb in vvvvvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmm. Vžgal po štirih mesecih stanja v mrzli garaži. No, potem pa zlezem v usnje, pa malo na potep. Bil je res lep dan, a ceste še niso za to. Zato previdno par km-jev za dušo in lepo v garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajje bil lep a mrzel dan.... cca 30 km se je nabralo. Prav zavidam primorcem, ki imajo že toplo.....

(Moderatorji, upam, da mi ne boste tega posta tudi zbrisal, kot 20.januarja, ko sem 4 prevožene km objavil, sicer bom začel zadevo jemati osebno :))

živela sezona 2006 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi kilometri letos. Včeraj sem ga po dveh mesecih vžgal, ga malo prestavljal po garaži in z nostalgijo posedal na njem.

Danes pa je pred hišo pribremzal kolega in me zvlekel ven. Že prvi metri so bili adrenalinski, ko sem odslidal z dvorišča na cesto... ma smo ga ulovili :P . Potem pa - "hudiča, kako sem to pogrešal".

Skratka 60 kilometrov čisto brez posebnosti. Glavne ceste v cerkniški občini so (razen Rakeka) suhe, brez peska, vozit se da čisto normalno (po predpisih, seveda). Avtomobilisti pa samo debelo gledajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z jax-om iz Lj do Vrhnike in nazaj. Mal je zeblo v prste drugač pa kr ok...

Ko sem se pripeljaj domov je bil na dvorišču v senci že led, tko da sm skor odletu :unsure: ...

Vglavnrm prvih 35 km letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem končno spet našel čas za vožnjo in naredil eno kratko turco po pomurju. Relacija: Apače-Radgona-Radenci-Gederovci-Murska Sobota....in nazaj preko Tišine in Radencev do Apač.

Tak da se je nabralo prijetnih 55 km, čeprav je bla cesta ponekod še precej mokra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do črpalke napumpat gume.

Ampak filing je bil tako super, da sem se moral zapeljat še malo po Dravski dolini, nazaj do MB, pri Viltužu srečal dva cestaka :OK: , malo po MB (da me narod vidi), k ML (za rit videl enga čoperja in pred njim najmanj en motor). Super družba in debata z dvema MSovcema, v mraku domu po daljši poti. Dobrih 50 km :kva2: .

Nič zeblo, z avtomobilisti nobenih problemov.

Dans bom spal kot dojenček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tut jst otvorila sezono. Zunaj 15 stopinj, meni pa dolgčas in kaj češ drugega kot motor zakurblat in naredit prvih 10 km po lokalnih cestah in se izogibat policajem. Ampak je bilo pa božansko :)

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Lj-Logatec-Lj...Posebno je bilo treba pazit v mokrih ovinkih v senci, drugače pa ql...

Tolk glih za dušo :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je biu dan za izkoristit pa nas je bilo kar nekaj na cesti.... :grim

sicer sm šou malo pozno od doma ampak sm pa naredu prvih 60 km letos :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se malo na zahod: Mb-Konjice-Vitanje-SG-Dravograd-Mb.

Malo bolj hladnih 149 (predvsem okoli SG). Cesta Vitanje - krizisce z Velenje-Dravgrad, je se malo mastna in pesknata, drugje pa peska manj kot cez poletje :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno :D prvi letošnji vtis in fura nasploh(cajt je že bil)odpeljala čudovitih 70km,po večini suhi cesti z nekaterimi deli izjeme,občutki fenomenalni,novi škornji enkratni,mraza nobenga,jebala me je edino hitrost ker sem bila full prehitra sploh skoz naselja sam kaj k je tko pasalo da se nisem zavedala da vozim prehitro no na srečo sem se izognila radarju v Cerknici,pot pa me je vodila Rakek-Cerknica-Sodražica in nazja še z obiskom Cerkniškega jezera.

Opazila pa sem da je letošnja zima dala vraga asvaltu zato priporočam varno in full pazljivo vožnjo,ker na nekaterih delih cestišča so gromozanske luknje da skor motor not pade poleg tega pa se še kamenje kruši in so po cestah veliki kosi.Tako da previdno in varno vožnjo želim vsem motoristom in motoristkam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!