Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2006


robberrt

Priporočene objave

Evo, končal za letos. 14.400 kilomerov.

V kilometrih se ne sliši prav veliko, ampak v urah pa znese kar precej... moja povprečna hitrost namreč ne dosega 100 km/h (ja vem, pussy in wannabe motorist po mnenju nekaterih na tem forumu).

Se voziš zaradi sebe, ali zaradi drugih? Sam si kupil motor, opremo, plačal registracijo, bencin, servise. Toraj sam tudi uživaj in se ne meni za druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končal za letos. 14.400 kilomerov.

V kilometrih se ne sliši prav veliko, ampak v urah pa znese kar precej... moja povprečna hitrost namreč ne dosega 100 km/h (ja vem, pussy in wannabe motorist po mnenju nekaterih na tem forumu).

Ni važn kolk km/h je šlo, važno je da si ob vožnji užival, nič drugega ni pomembno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lets malo manj, pa vendarle 32.000. Škoda, da je zima. Lepo bi ga bilo spet pognati kam proti soncu. Pa drugo leto.

aja, z gsiksom, vsaka čast :worship: sam dej raj prpopi kakšno sliko števca tvojga motorja, ker se mi zdi, da v vseh temaš rahlo pretiravaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriral 12.4.06 - stanje števca = 17.010 km

Stanje na današnji dan 21.373 km . Prevozil 4.363 km - absolutno premalo :BUA: , upam, da bo leto 2007 bolj uspešno :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, z gsiksom, vsaka čast :worship: sam dej raj prpopi kakšno sliko števca tvojga motorja, ker se mi zdi, da v vseh temaš rahlo pretiravaš

Ni razloga. Tisti, ki se vozijo z menoj, vedo. Moj serviser tudi. Tebi pa ne rabim ničesar dokazovati. Zato tvoje zelje ne bom uslišal. :grim

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos jih je že krepko preko 16000 tocne cifre pa se ne vem kajti v nedeljo 31.12.2006 gremo se najmanj do Postojne,če ne do obale tko da ene 200 kar se racunam ,

pozdrav vsem ce pa bi se kdo v nedeljo pridruzil je dobrodosel ,okoli 11h iz Ljubljane na kako prednovoletno kavico kje do Postojne nazdraviti novo leto pa nazaj v Lj.

Poklici na mobi 041/552-749,ali 040/911-686

Pozdrav vsem in srečnega ter zdravega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s sluzbenimi skupaj jih je kar okoli 20000 slabih :OK: pa sam 1x na tleh,to pomen da sem se bolj usrano peljal hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U 2006 napravio sam oko 43.000km

Ako si sve km napravio motorom - svaka čast :worship: (da nisi slučajno zbrojio i km od automobila) :whistle:

Koje su ti bile relacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje 16500; za leto 06; pa prevoženih dobrih in lepih 9000. Od konca avgusta, pa do danes skoraj brez ene fure, kljub lepim dnevom in vremenu. Razlog - močno zaposlen na projektu našega člana DesertSoul-a.

Ko bo projekt končan, bo pa kaj vidit.

Vsem skupaj en lep pozdrav in veliko lepih poti v letu 2007

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s sluzbenimi skupaj jih je kar okoli 20000 slabih :OK: pa sam 1x na tleh,to pomen da sem se bolj usrano peljal hahahah

Nikakor. To pomeni, da si se vozil po pameti in da si razen "majhne neprevidnosti" prevozil sezono brezhibno. Komplimenti. :yea1:

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!