Skoči na vsebino

MC Road warriors...


Priporočene objave

Zanima me če ta klub še sploh obstaja in če kaka je kej situacija v njem in če je še kj upanja da po štirih letih letos spet organizirajo bikers weekend v lendavi???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ta klub še sploh obstaja in če kaka je kej situacija v njem in če je še kj upanja da po štirih letih letos spet organizirajo bikers weekend v lendavi???

LP

:grrr :grrr :grrr

Da, obstaja, v naših srcih.

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo,ker me ni nikol ratal gor pridt... :( oz. tud nisem mogu ker še izpita v bistvu nisem imel in ne motorja....madona sem mladič še :D :D ...

tko,da jz si vsekakor želim ponovitve česa takega pri nas...sam itak je vse šlo v k****....sej v Puli tud ni več tistga klasičnega Biker days k je bil včas,...zdej je sam ta Beach party,...ja nekdo je fajn zjebal to motosceno :BUA: :BUA: ...ampak to je že druga tema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol zgleda da zbora takšnega kova ne bo na naših tleh nikoli več :cry:

...ne obupaj,saj si še mlad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovem zboru sem bil samo enkrat in sicer eno leto pred njihovo obletnico .) Ja, res je, bilo je mega :) Oglej si kakšno njihovo reportažo in si predstavljaj, da si na zboru :P :D

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ja tudi jaz se strinjam da tako dobrega zbora ne bo vec v sloveniji! škoda škoda to so bili najlepši vikend čeprav je zadnjega že vreme napadlo :worship: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jah,... nostalgija za dobrimi srečanji. Kaj pa Brda, tudi ni več upanja...? Pred leti smo rekli: Če za nobeno drugo srečanje ne bo časa, na Warriorse in pa v Brda je ta zakon iti. Pa na Satane. ko je še bil Pilko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam za brda mi je pa res žal pa tud warriorse :cry:

Kaj imajo pa Brda z Warriorsi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vi ste še zelenci.Ti zbori od Road Wariors so bili preveč skomercializirani in to sploh ni bilo to.Njihovi taboljši zbori so bili ko se je še dogajalo na Gajševskem jezeru.Takrat so bili drugi časi in drugi motorji ter se ni gledalo vse skoz denar.Bilo je bolj domače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor v Moškajncih pri Ptuju 99` leta še vedno pomnim kot njihov največji dosežek, gledano v vseh pogledih od glasbenih skupin(Motorhead...), št.obiskovalcev.........Lendava je bila prva leta tudi bomba, pol pa se je že malo ponavljalo vse skupaj.

Fantje že vedo zakaj ne mislijo več organizirati zborov, morda bi še lahko enkrat zvedla tudi javnost, da se ne bi natolcevalo o mafiji........

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eni temi nekje sem ze povedal zakaj ne delamo vec zbora.

zadeva, kot je rekla lady jane, se je ze prevec skomercializirala in bi morali iti ali na megalomansko veliko ali prenehati. prenehali smo, ker enostavno ni bilo vec "tistega" feelinga.

in seveda smo vsi zgradili vile, kupili ferrarije in postali lastniki hit-a, elan-a in pivovarne lasko. :lol1:

(kajsevseokoligovoripress :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda smo vsi zgradili vile, kupili ferrarije in postali lastniki hit-a, elan-a in pivovarne lasko. :lol1:

(kajsevseokoligovoripress :slap: )

a nisi ti delnice laškega menjal za fructalove :devil:

drugače so pa bili moškanjci 99 res najboljši :OK: pa rockbitch 2000 ali 2001 tudi niso ble slabe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Kečku marsikaj :P

o tebi tudi, sym.

a nisi ti delnice laškega menjal za fructalove :devil:

nope. saj delnice niso za piti. O:-)

drugače so pa bili moškanjci 99 res najboljši :OK: pa rockbitch 2000 ali 2001 tudi niso ble slabe :whistle:

yep. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......pa rockbitch 2000 ali 2001 tudi niso ble slabe....

O prasc, o šit, saj sem vedel, da nisi po salami priplezal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!