Skoči na vsebino

Servis ATV-jev, poraba, itd....


rkasteli

Priporočene objave

evo spet mam problem:

ko prižgem motor začne (mislim da iz uplinjača) teči bencin zelo zelo hitro !

gledal sem že okrog uplinjača pa ne vem ke bi lohk puščal - a je možn da ket druget, ker tm je 256 cevk iz uplinjača in je tut možno da tm kej uhaja - uglaunem samo da prižgem motor teče bencin!!!!!

to mi nagaja od takrat ko se je atv prevrnil ( naredil je samo 360 stopinj in spet stal na mestu) - je to vzrok in prosim kakšno razlago in rešitev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo točn tko sm naredu kokr si reku - paj bla res ena ceuka kr dost pretrgana, pa sm jo sam zamenou - dela najbol - sm se kuj vozu pu snegu 4 ure, koj pa to dobr :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mali oglasi:

a kdo ve ke bi se dubiu čim bol pocen vitel za na atv-ja (električni), saj tok močn da bi atja po breg gor uleku ( s čim daljšo zajlo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

mene zanima na kok ur je treba kej delat servise za Yamaha Raptor 660

in kok pride priblizno servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živijo. sosed ima problem z Kymco mxer 150, in bi ga rad peljal na servis. a kdo ve, kam se Kymcote pelje? zaželjeno primorsko/notranjski konci, če je treba drugam, bo pa šel na priolci. Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

mogoče kdo ve kje bi lahko dobo hladilnik za kfx 700,sem bil v Avstriji na servisu in so mi omenjali nekaj okoli 1300 eurov za nov hladilnik.Je kakšna cenejša varianta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kje bi lahko dobo hladilnik za kfx 700,sem bil v Avstriji na servisu in so mi omenjali nekaj okoli 1300 eurov za nov hladilnik.Je kakšna cenejša varianta?

400-500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav.

Mene pa zanima, kje bi lahko pri nas dobil rezervni šrauf za zadnje kolo na ATVju. Imam pa Suzukija LTZ400.

Ko sem hotel sneti kolo, sem imel probleme z šraufom, ker je na notranji strani skočil ven z ležišča in pol nikakor nisem mogel več odvit. Zato sem šrauf na zadnji strani rahlo privaril, se mi je pa pol na sprednji strani matica odtrgala ko sem skušal odviti.

No v glavnem, če kdo slučajno ve kje bi se dal dobit rezervni šrauf, pa nasplošno rezervni deli za ta ATV, prosim da naj tukaj napiše.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuš Cash and carry center, pri zelenjavi...

Če ga pa tam ne bodo imeli, ga ima pa vsak Suzuki servis, ali pa kakšne specializirane trgovine kot je Kamn v industrijski coni Šenčur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? V tušu majo to? nega srat :rolleyes:

Sem klical že na kakih 5 servisev in nikjer mi nemorejo nabavit tega dela, majo samo za motorna kolesa in motorje. Zgleda da bo treba s tujine naročit.

Popravljeno . Popravil Bojler1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, kakšna znanost okoli ene matice???Navoj na vijaku je M 10x1,25, torej fini navoj in te matice imajo v ???? saj ti je že xxxl povedal. Kamm Šenčur, tudi v Ljubljanskem BTC-ju je Kamm. Še najboljši pa je tvoj predlog. Naročiš ga iz tujine, poštnina pa bo vsaj 3x več vredna kot sprehod do vaškega strugarja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Lp,

očetov prijatel ima ATV CF MOTO CF 500A letnik 2008. NA eni strani sem zasledil da lahko imajo 14 ali pa 24kW. Zanima me kako se tas blokada odstrani ali kaj druga to pomeni? Pa če se ko je ta blokada odtranjena če se da še kaj sfrizirat in kako.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cf moto ma dve blokadi ena je na ročici za gas druga pa na uplinjaču.Vse ostale predelave (friziranje) so predrage in ne prinesejo željenih rezultatov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Sem nov lastnik SYM-a 600 quad rider, pa me zanima, kam na prvi servis v okolici Maribora?

Motocenter Habjanič na Ptuju je najbližji,saj so vsi serviserji v Mariboru na črni listi lastnikov Sym-ov,zaradi nesposobnosti,ali nezmožnosti nabave rezervnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vidm da se zelo spoznate na 4kolesnike pa me zanima kerga je najbols kupt za zacetk (sicr sm ze meu bashana 250ccm sam je podn to), meu sm u mislih ksnga raptorja 660 al pa 700, kok kej kostajo servisi, gume, poraba, ce je treba kej bol pogosto menjat itd... sm pa slisu da je za ene 4kolesnike treba nardit servis usakih 80ur pa kosta 1000€... lepo prosim za odgovor

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se zelo spoznate na 4kolesnike pa me zanima kerga je najbols kupt za zacetk (sicr sm ze meu bashana 250ccm sam je podn to), meu sm u mislih ksnga raptorja 660 al pa 700, kok kej kostajo servisi, gume, poraba, ce je treba kej bol pogosto menjat itd... sm pa slisu da je za ene 4kolesnike treba nardit servis usakih 80ur pa kosta 1000€... lepo prosim za odgovor

LP

raptor 660 ali pa 700 je kar razlika(če ne druga v ceni),servisi niso nič posebnega:olje,filter(zračni,oljni).to ,da pa si slišal da je treba vsakih 80 ur nared servis za 1000 eur pa je bolj v smeri:"baba čula baba rekla".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raptor 660 ali pa 700 je kar razlika(če ne druga v ceni),servisi niso nič posebnega:olje,filter(zračni,oljni).to ,da pa si slišal da je treba vsakih 80 ur nared servis za 1000 eur pa je bolj v smeri:"baba čula baba rekla".

ja blo je recen za KTM sam sej kokr si ti reku :D am ja js sm mislu dt najvec 4000 mogoče 4500 pa če bi še kej spustu ane...več pa ne mislm dt... ja kaj se pa najbol splača ker ga mislm met bl za makadam pa kšn gozd, po cesti bi se pa pelu lih tok d pridm do kšnga gozda :D kasna pa je razlika med njima, al pa če je mogoče tut kšn drug 4kolesnik dobr za to ceno? za servise vem d je treba menat ole filtr pa te pizdarije, bl me zanima za ksno ketno pa bremze pa kej tasga:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

dober dan 

vidim da se spoznate na štirikolesnike.  Zanima me mnenje o štirikolesniku Linhai 500 (če se splača kupit ) zanima me tudi poraba.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!