Skoči na vsebino

Niso sanke...


Zdrawc

Priporočene objave

nekaj zanimivih...

01190007.JPG

cool.JPG

snow.jpg

snowmo2.jpg

snowtruck.jpg

kiwi_03_17.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ah tale fora z gosenicami namesto koles je iz Taxi 3 če se ne motim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
a ni mel ghost rider tud eno tako foro da se je pelu z sankim z gumim po cesti :?

drgfač pa nice mašince :eek:

Je mel ja.Names smučk je imel kolesa.Jz sn se že tut guru z sankami po asvaltu.Problem je samo v tem ko se zelo teško ustaviš. :rolleyes: Gre pa full dober! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
103_0319239211.jpgTole sm sliku v Padovi

Letos se je v Val Gardeni moj pubec po vsej sili hotel slikat pred enimi takšnimi.....in zakaj mu ne bi izpolnil želje......

post-6744-1205396989_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 6 let pozneje...

Živjo!Predkratkim sem si na Celjskem sejmu ogledal omenjeno zadevo, ki je narejena na okvirju od DH kolesa.A kdo ve, kje bi se pri nas lahko spuščal in vozil z omenjeno zadevo, saj mi je omenjeni razstavljalec povedal, da je pri nas kar problem z zakonodajo in da jo večinoma koristijo le v Kranjski gori in v Ljubnem ob Savinji.V tujini je popolnoma drugače in je zadeva legalizirana, medtem ko pri nas komplicirajo s homologacijo in tudi ni prog ter terminov za omenjene zadeve.Drugi problem, ki pa ga sam opažam, pa je prevelika gneča na smčiščih in večina tudi noče svojih zemljišč čez zimo oddajati v najem in uporabljati kot smučišče ker bi potem imela sitnosti.Kot mi je tudi povedal omenjeni razstavljalec izdelujejo omenjene zadeve večinoma za izvoz, pri nas je bilo lani kupljenih le 5 komadov. Kakšne so pa kaj vaše izkušnje z omenjenim ''smučarskim biciklom'' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!