Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Raje kupite BMW-jeve hlače imajo najnovejše kvalitetne ščitnike na kolenih in bokih ki jih ostali proizvajalci nimajo cena 170€ :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ICON Hooligan, dobiš jih v Hein Gericke, oz. ti jih po želji naročijo...

vem da so to ICON hlače, zanima me če se jih da pri nas dobiti, ter če se da, prav tako pri nas, dobiti podobne hlače drugih proizvajalcev. Vem da ima Berik nekaj takega v ponudbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje kupite BMW-jeve hlače imajo najnovejše kvalitetne ščitnike na kolenih in bokih ki jih ostali proizvajalci nimajo cena 170€ :OK: :OK: :OK: :OK: Te hlače se imenujejo City trousers poglejte si jih na BMW spletnih straneh.

Sam te city so ful debele, niso glih poletne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam te city so ful debele, niso glih poletne.

Važen je da prepuščajo veter in da se ne lepijo nate, materijal je pa malo debelejši sam najbrž tud malo bolj zaščiti pri padcu kot pa kavbojke :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel pogledat te BMW hlače, a dvomim da je to to kar iščem. Rad bi nekaj, kar bi izgledalo in tudi bilo udobno kot kavbojke, ter ne izgledaš ko čudak če ravno ne stojiš poleg motorja, ti pa ob tem nudi bistveno več varnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sel gledat BMW-jeve hlace, bl kot city so namesto kavbojk primerne summer 2.

Material je bombaz in neki PVC, ima scitnike za kolena in boke, da pa se odstranit hlacnice, in nastanejo kratke hlace.

Cena je 180€.

post-9567-1189747009_thumb.jpg

post-9567-1189747019_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si si to ogledal ? V LJ pri BMW zastopniku ali kje drugje .

V Trzinu na BMW.

Se jih dobi kje drugje kej ceneje?

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Trzinu in si ogledal tako City, kot Summer 2 hlače. Kot sem že pričakoval niso ne ene, ne druge, prave. Sem pa v omari našel skoraj točno to kar iščem, BMW New Denim Trousers.

72b9_1_b.JPG

Problem je le v ceni. cca. 350 € je odločno preveč za to kar rabim, če pa bi bila cena, recimo, za polovico nižja, bi jih takoj vzel. Žal.... :(

... na ebay-u že bil in ni dosti ceneje, ≈30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" . Bile so ≈150€. Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu a manjše ne pridejo v poštev saj imam močna stegna in jih niti na rit ne spravim, če pa že, so pajkice. Imeli so tudi take v kamuflažnem vzorcu, rdeče-črno-belem, na rit so mi sicer sedle ko ata na mamo, a na motorju nekako ni zgledal in tud za to kar rabim nebi bile primerne.

silver01.jpgsilver02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" . Bile so ≈150€. Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu a manjše ne pridejo v poštev saj imam močna stegna in jih niti na rit ne spravim, če pa že, so pajkice. Imeli so tudi take v kamuflažnem vzorcu, rdeče-črno-belem, na rit so mi sicer sedle ko ata na mamo, a na motorju nekako ni zgledal in tud za to kar rabim nebi bile primerne.

A imajo kakšno zaščito na kolenih ali bokih za tako veliko ceno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" ... Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu...

Se boš pa malo "spital", pa ne bo probljem!

Imam eno fajno vezo za te "kavbojke", če te še kaj zanima.

Sprejemam naročila!

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

News update:

draggingke so se mi strgale... zoprno ko sus. sicer je zascita cela, strgale so se mi pa po sivu... in to ne ob padcu ampak kar tako... bom vidu ce mi jih zna sivilja porihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imajo kakšno zaščito na kolenih ali bokih za tako veliko ceno ?

Na riti, bokih in kolenih so podložene s kevlarjem, res pa je, da ni nobenih trdih ščitnikov, torej zaščita ni ravno vrhunska. A to tako ali tako nisem iskal. Glede na to, da jih bom imel za vožnjo po mestu, na šiht in v štacuno, saj zato pa imam maxija, so te hlače idealne. Ne morem na šiht v klasičnih motorističnih hlačah, najmanj kar je, si bo kdo mislil da sem za na luno, preoblačenje pa ne pride v poštev!

v novi motolegendi na zaloski v Lj jih imajo ... ampak izbira je pa zelo slaba

Dobil sem jih v novi motolegendi, ja in izbira res ni ogromna a imajo vse številke, tako da vsaj to je. Če pa želenih hlač ni v tvoji številki in to je zelo verjetno pa vsaj veš katero število iščeš in je nakup drugje, ebay, toliko lažji.

Se boš pa malo "spital", pa ne bo probljem!

Kaj si nor! že zdej je kriza :cry: morm shujšat, nujno! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

News update:

draggingke so se mi strgale... zoprno ko sus. sicer je zascita cela, strgale so se mi pa po sivu... in to ne ob padcu ampak kar tako... bom vidu ce mi jih zna sivilja porihtat.

Ja, tudi meni. Pa tako kul sem izgledal. :angry:

No, v pogovoru o jeans moto hlačah, z enim od prodajalcev v drugi trgovini sem izvedel, da je problem v kevlarskih nitkah. V SLO (vključno z mano) je baje cela fama, da morajo imeti take kavbojke kevlarske šive in/ali nitke v jeansu, če ne niso vredne nič...pa sem dobil pojasnilo, da je kevlar sicer zelo fina in močna zadeva, vendar ga tekstil "ne prenese". Usnje ga.

Razlaga: menda je kevlar tako agresiven, da je tekstil kot perforiran (saj veste, kot wc papir ali brisača...), če ga pošiješ s kevlarjem. In zato tekstil izredno hitro potrga prav na kevlarskih šivih. Pa še po koži kevlar rad "grize". Bi bilo za vprašat kakšno hudo šiviljo, ki se spozna, kaj meni.

Menda izven naših meja omenjene fame ni...

V glavnem jaz iščem zdaj druge kavbojke, ki, nasprotno, nimajo kevlarja. Še nisem našel všečnih. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel 7 let GIALLI kavbojke z kevlarskimi nitmi pa se niso enkrat strgale pa stanejo samo 80€ :OK: Tele vaše DRAGINKE ( imajo pravo ime ker so ful PREDRAGE ) pa se trgajo po šivih, to se pravi da niso vredne niti 15€ ne pa 150€ :headbang: Raj si kupim HULAHOPKE :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!