Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Iz enega foruma...sicer o neprebojnih jopičih (kjer je verjetno kvaliteta na še višjem nivoju):

"....lifetime is determiner by its exposure to sunlight/ozone, humidity, how often it was laundred - and with what products"

11-28-2009, 7:03 PM
Storage and maintenance is the key. This is particularly true with the newer Aramid fibers which have shown to deterioate quickly on exposure to body moisture.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ta kevlar podloga (ki je v notranjosti hlač) ni izpostavljena sončni svetlobi, ozonu, vlagi, je očitno edini parameter, ki ji škoduje, (pre)pogosto pranje ??!!??

Zgleda, da je v teh novih aramid vlaknih kar precej mačka v žaklju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

://www.ixon.com/public/en/ixon-ce-protective-technology-2/

Njihova tehnologija.......

Če računaš skoraj 50.000 km uporabe in prane najmanj 1x na teden, na meni te hlače niso izdelale testa .

Bom pisala v tovarno :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

1. V Brezje se mi zaradi enih kavbojk ne da vozit, ker jih lahko kupim v Trstu, sicer za višjo ceno.

2. Če človeku pošlješ kavbojke, ne vem, zakaj bi morala na merjenje...........

1. Prideš na izlet na prelepo Gorenjsko. We drink wine, we dance, we make love...No po pravic povedan je bolj šnopc, pol pa kozlanje ob plotu. Za ta tretjo stvar se pa ponavad kkšn kandelaber objame :lol1:

2. Verjetno zarad materiala. Kakšen tip jeansa je malo bolj raztegljiv. Pa da ščitniki lepo nalegajo na ta prava mesta.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rey pravi:

Mislim, da je največji problem pranje ter znojenje.

Ja, ampak temu se ne da izognit...

pred 16 minutami, KARMEN1 pravi:

...Če računaš skoraj 50.000 km uporabe in prane najmanj 1x na teden, na meni te hlače niso izdelale testa . Bom pisala v tovarno :cool:

Vsi testi, ki jih proizvajalci navajajo, veljajo očitno samo pri novem materialu. Nihče pa seveda ne pove, in praksa od @Karmen to v veliki meri potrjuje, da se struktura Aramid-a s pogostim pranjem kar precej poslabša...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam malo slike različnih modelov kavbojk in so mi tele od Trilobita (Češka zadeva) kar všeč, vendar vidim, da jih nimajo v nobeni trgovini južno od Minhna, jih pa brez da jih probam nebi kupil - pozna kdo oz. ali vendarle prodajajo kje bližje?

 

Trilobite Parado

Thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že napisal, sem letos nabavil ta Musher jeans. Vozil sem bolj lokalne fure in so se super obnesle. No prejšnji teden sem jih preizkusil na 3 dnevni furi po bosni. Lahko rečem odlično. Udobne, šivi na pravih mestih da ne žulijo, primerne za večji razpon temperatur. Preizkusil od 16 st do 41 st ob 14.00 uri v Mostarju. Praktično sem bil cele dni od 07.30 pa do 18.00 v njih. Za ta denar več kot odlično. Se je splačalo na Gorenjsko it, sam šnopca nisem nikjer dubu.

Nisem baš neki maneken, ampak žena pravi, da mi mašerke pristojijo.

IMG_1040.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 7. 2017 ob 21:13, Erik99 pravi:

Gledam malo slike različnih modelov kavbojk in so mi tele od Trilobita (Češka zadeva) kar všeč, vendar vidim, da jih nimajo v nobeni trgovini južno od Minhna, jih pa brez da jih probam nebi kupil - pozna kdo oz. ali vendarle prodajajo kje bližje?

V blizini Lipnice (Motorrad Klinik) in Bad Radkersburga (Ginzinger) jim kaze na njihovi spletni strani, da jih prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vuk76 pravi:

V blizini Lipnice (Motorrad Klinik) in Bad Radkersburga (Ginzinger) jim kaze na njihovi spletni strani, da jih prodajajo.

Ej, hvala, bom pogledal ( na Trilobitovi spletni strani, kje so navedeni njihovi partnerji ki prodajajo njihove proizvode je vse 500 km stran od tu...)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od proizvajalcev moto-jeans hlač (ugly BROS) je o "smiselnosti" uporabe Kevlarja oz. o razlogih za neuporabo le-tega v nekaterih modelih napisal tole:

.....The only disappointing aspect of the Motorpool Pants, in my eyes, is that they are not bolstered by Kevlar, Dyneema or some other miracle fabric to literally save my skin. That may be a deal breaker for some of you, but uglyBROS says the decision to tailor these pants this way is based on research. They studied motorcycle accidents in parts of Asia, where two-wheeled traffic is arguably higher, and found that impact-related injuries were more prevalent on riders’ lower halves than those from road rash. If you think that’s bunk but like the look, uglyBROS does have a number of similarly styled, Kevlar reinforced options.....

Celoten članek si lahko preberete tule:

http://www.bikeexif.com/new-motorcycle-gear-22

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem dal delat svoje v Musherju. Nic ni bilo treba probat, ene par mer je pobrala pa bo ko bo. Vzel sem pa navadne kakor so standardne ker itak nisem vedel kje bi kompliciral razen to da so brez goretexa, ker me ne prepiha dost, na kolenu pa je itak scitnik in kevlar. Vprasal sem edino za bocne scitnike pa pravi, da jih nima, edino predal lahko naredi. A ste drugi s perspektive boljse zascite se kaj vec kar je v standardni ponudbi zeleli, ali je to kolikor ima sedaj razvite hlace ze kar to to? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 4 let pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!